10 Haziran 2011, Cuma 13:13:02

TAV EMA'DA "EN İYİ HAVALİMANI" SEÇİLDİ

TAV Havalimanları, EMA Ödülleri’nde en iyi seçildi...
  • sabah bi kalktım nasıl motivasyonum düşük hemen buzdolabına koştum aaaa hiç kalmamış,pazara gittim pazarcı "abi sen çok gururlusun birazını ver helalleselim" dedi.tmm dedim. yolda baktım bizim arabanın motivasyon göstergesi kırmızı yanıp sönüyo benzincide giden gururumu tahmin edin.neyse eve geldimki cocuk dedi "baba motivasyonum cok düşük lunaparka gidelim".gittik lunaparka ama yanıma hic gurur almamışım hanım dedim sende hiç gurur kaldımı hatunda tık yok tuttuk elinden cocugu eve geldık.Eskıden lunaparkmı vardı bız motıvasyonumuzu taşla kıremitlerle bi plastik topla yükseltirdik.ah eski günler ah işin içine gurur girdi hayatım değişti ama ailecek motivasyonumuz yüksek ema ödül vermiş bize gurur duy kızım.ama baba.ama diil kızım ema :)
  • yoksulluk sınırı 2500 lira olan ülkemde açlık sınırında maaş alsamda motivasyonum çok yüksek yaşasın ema ödülleri gururluyuz
  • zorunuza gitmesin beyler.....
  • Bu haberlere ancak saygı duyulur. Tebrikler.
  • SAW ın aldığı gibi en iyi kiremitli çatı, en iyi otomatik kapı, en iyi inşaat vs gibi uyduruk ödüller değil bunlar. Karıştırmamak lazım. Tebrikler TAV
  • türkiye'de tav çok abartılıyor ve şişiriliyor, sanki başka firma yok ülkede, herşeyi biz yaptık havasındalar
  • ya bırakın bu işleri..tav a ödül veren nasıl veriyor anlamak mümkün değil...gelsinler ahl ye görsünler ona göre ödül versinler..bir kere zihniyetleri yanlış..yapmışlar ahl de gate lere giden yolları 2 karış , bekleme salonları zaten facia üstüne bir de tasarruf diye çalıştırılmayan klimalar ve yakılmayan lambalar eklenince ve de balık istif halde transitten gidiş katına çıkan yolcuları görsünler de bir daha karar versinler şu ödül işine..
Havacılık sektörünün en iyilerinin belirlendiği Emerging Markets Airport Awards TAV Havalimanları’nı üç dalda ödüllendirdi. Birleşik Arap Emirlikleri’nden Dubai’de gerçekleştirilen ödül töreninde TAV Havalimanları “En iyi havalimanı işletmecisi” seçildi. TAV Havalimanları’nın işlettiği İzmir Adnan Menderes Havalimanı Dış Hatlar Terminali “Ekolojik Yenilik Açısından En İyi Havalimanı” unvanı alırken Gürcistan’ın Tiflis Havalimanı da kendi bölgesinin “en iyi”si olarak belirlendi.

Uluslararası havacılık sektörü otoritelerini ağırlayan Birleşik Arap Emirlikleri’nden Dubai’deki Emerging Markets Airport Awards - Gelişen Piyasalar Havalimanı Ödülleri kapsamında TAV Havalimanları “En iyi havalimanı işletmecisi” seçildi. EMAA’da ayrıca TAV Havalimanları tarafından işletilen İzmir Adnan Menderes Havalimanı “Ekolojik Yenilik Açısından En İyi Havalimanı” ödülü aldı, Gürcistan’ın Tiflis Havalimanı Rusya, Kafkaslar, Doğu Avrupa ve Baltık Ülkeleri havalimanlarının yarıştığı kategoride da bölgesinin en iyisi olarak gösterildi.

TAV Havalimanları Holding İcra Kurulu Başkanı M. Sani Şener, “Dünyanın önde gelen havalimanı işletmecilerinden biri olarak aldığımız ödülün yanı sıra İşlettiğimiz havalimanları ile de gelişen havacılık endüstrisinin nabzını tutan EMAA’da en iyi gösterilmek bizi gururlandırdı. İşlettiğimiz havalimanlarının aldığı ödüller bizim için çok önemli. Çünkü TAV Havalimanları olarak gelişmekte olan pazarlara çok ciddi yatırımlar yapıyoruz. Bu ödüller, TAV çalışanlarını motive ediyor” dedi. Şener, “Yaz aylarıyla birlikte hava trafiği yoğunlaşırken üç kıtada 10 havalimanı işleten TAV Havalimanları küresel ölçekte edindiği deneyime yaslanarak milyonlarca yolcuyu hızlı, güler yüzlü ve kaliteli hizmetle karşılamaya devam ediyor. TAV Havalimanları olarak önceliğimiz sektörümüzün büyümesine değer sağlamak için tüm oyuncular arasında en iyi uygulamaların paylaşılmasına dayanıyor. Bu büyümenin ana faktörleri işbirliği ve iletişim halinde olmak. Yani “İşbirliğine dayalı rekabet”i benimsiyoruz. TAV pazarın büyümesine her seviyede katkıda bulunuyor. Bir yandan pazarın gelişmesine katkı sağlarken bir yandan da başarılarımızdan ötürü ödüllendirilmek bizim için daha da anlamlıdır” dedi.

Geçen yıl ilk kez düzenlenen EMA Ödülleri’nde TAV Havalimanları ve Tiflis Havalimanı’nın yanı sıra Tunus’un Monastir Habib Bourguiba Havalimanı da bölgesindeki havalimanlarını geride bırakarak “en iyi” seçilmişti.

Bu yıl ikincisi düzenlenen Emerging Markets Airport Awards, EMAA havacılık dünyasında gelişmekte olan pazarların nabzını tutmayı hedefliyor. Sektörün önde gelen temsilcilerini ağırlayan EMAA’nın gelenekselleşmesi amaçlanıyor.
TAV EMA'DA "EN İYİ HAVALİMANI" SEÇİLDİ

Yorumlar Tüm Yorumlar (7)

Misafir ~ 13 yıl önce
sabah bi kalktım nasıl motivasyonum düşük hemen buzdolabına koştum aaaa hiç kalmamış,pazara gittim pazarcı "abi sen çok gururlusun birazını ver helalleselim" dedi.tmm dedim. yolda baktım bizim arabanın motivasyon göstergesi kırmızı yanıp sönüyo benzincide giden gururumu tahmin edin.neyse eve geldimki cocuk dedi "baba motivasyonum cok düşük lunaparka gidelim".gittik lunaparka ama yanıma hic gurur almamışım hanım dedim sende hiç gurur kaldımı hatunda tık yok tuttuk elinden cocugu eve geldık.Eskıden lunaparkmı vardı bız motıvasyonumuzu taşla kıremitlerle bi plastik topla yükseltirdik.ah eski günler ah işin içine gurur girdi hayatım değişti ama ailecek motivasyonumuz yüksek ema ödül vermiş bize gurur duy kızım.ama baba.ama diil kızım ema :)

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 13 yıl önce
yoksulluk sınırı 2500 lira olan ülkemde açlık sınırında maaş alsamda motivasyonum çok yüksek yaşasın ema ödülleri gururluyuz

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 13 yıl önce
zorunuza gitmesin beyler.....

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 13 yıl önce
Bu haberlere ancak saygı duyulur. Tebrikler.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 13 yıl önce
SAW ın aldığı gibi en iyi kiremitli çatı, en iyi otomatik kapı, en iyi inşaat vs gibi uyduruk ödüller değil bunlar. Karıştırmamak lazım. Tebrikler TAV

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 13 yıl önce
türkiye'de tav çok abartılıyor ve şişiriliyor, sanki başka firma yok ülkede, herşeyi biz yaptık havasındalar

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 13 yıl önce
ya bırakın bu işleri..tav a ödül veren nasıl veriyor anlamak mümkün değil...gelsinler ahl ye görsünler ona göre ödül versinler..bir kere zihniyetleri yanlış..yapmışlar ahl de gate lere giden yolları 2 karış , bekleme salonları zaten facia üstüne bir de tasarruf diye çalıştırılmayan klimalar ve yakılmayan lambalar eklenince ve de balık istif halde transitten gidiş katına çıkan yolcuları görsünler de bir daha karar versinler şu ödül işine..

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000