06 Kasım 2013, Çarşamba 08:15:46

SANİ ŞENER'E BÜYÜK ONUR

TAV Havalimanları İcra Kurulu Başkanı Sani Şener, Fransa’nın Nice kentinde düzenlenen Global Airport Development konferansında, havalimanı işletmeciliği sektöründe son 20 yılda dünyada öne çıkan en önemli lider olarak gösterildi.
  • Örgün öğretim lisans mezunuyum aldığım para asgari ücret! Lanet olsun böyle düzene ve emek hırsızlarına ...
  • asgari ucretin uç kurus oldugu memleketimizde'ki havaalanlarinin fahis fiyat sebebi , kotu adam , fransadan aldigi odule gelince tav ile adp ( Aeroport de paris ) selamlasmislar hepsi bu , BUNLAR ZATEN ORTAK tav guzel firma basarilarinin devami dilerim hatta tav gibi onlarca firma olsun ama disariyi kazikla kardesim kendi vatandasini degil , Istanbul Ataturk havaalanindaki çay kahve fiyatlari tur eyfelden bile pahali , yazik yani , hani olmazda sorsalar vatandasa sahsen tav degil baska firma derim yani bikkktikkk
  • Bu şahsın ödüllendirildiği her habere yazıyorum, her seferinde yayınlamıyorsun airporthaber. bu mu senin şeffaflığın?! Diyorum ki; 10 senelik personeli bin lira alıyor bin, bin! Kahramansın Bay sani
  • Adam gibi adam, tebrik ediyorum ve gurur duyuyorum... Havacılık sektöründe çalışan herkesin örnek alması gerek, (tabi sadece referansı ile bir yerlere gelip karizma ve otorite sevdası olanlar HARİÇ)

TAV Havalimanları İcra Kurulu Başkanı Sani Şener, havalimanı işletmecileri ve yapımcılarıyla, danışmanlık firmaları ile finans kuruluşlarını  bir araya getiren Global Airport Development (GAD) konferansında 400 delegenin oylarıyla sektörün en öne çıkan lideri olarak ödüllendirildi. Bu yıl 20. kez düzenlenen konferansta ilk kez beş kategoride onur ödülleri verildi. Sani Şener, GAD katılımcıları tarafından “iyi zamanlarda olduğu gibi zor zamanlarda da bütünlüklü bir strateji ve berrak bir vizyonu koruyarak seçkin bir performans sergileyen bir lider” olması nedeniyle “Endüstri Kahramanı – Industry Hero” ödülüne layık görüldü.

TAV Havalimanları İcra Kurulu Başkanı Sani Şener, “Yatırımcılar ve havalimanı işletmecileri arasındaki en etkin buluşmalardan biri olarak GAD konferansında bu şekilde ödüllendirilmekten büyük onur duyduk. Bu etkinlik, tüm dünyada havalimanı özelleştirmelerinin başladığı ve hızlandığı 1990’lı yılların başlarından itibaren, özel sektörün uygun strateji ve modelleri bulmak üzere deneyimlerini paylaştığı önemli bir platform işlevi gördü. Türkiye, küreselleşme dalgasını gecikerek ancak 2000'li yıllarda yakaladı. Özellikle havacılık sektöründe yapılan başarılı özelleştirmeler ve serbestleştirme politikalarıyla son 10 yılda hızlı bir büyüme gösterdi. TAV, bu büyümeyi arkasına alarak ilerledi ve bugün havalimanı endüstrisinin küresel liderleri arasına girdi. Bu ödül, Türk havacılık sektörünün ve bugün 27 farklı pasaporta sahip 50 bin kişiden oluşan TAV ailesinin başarısının ödülüdür” dedi.

GAD konferansı bu yıl 40 ülkeden 100’den fazla havalimanı ve 50 yatırımcı kurumun yöneticilerinin katılımıyla Fransa’nın Nice kentinde toplandı. 4-7 Kasım tarihlerinde Le Meridien Hotel’de gerçekleşen konferansta “havalimanlarının değişen yapısı ve büyüme potansiyelleri, yolcu deneyiminin geliştirilmesi, havacılık dışı gelirlerin artırılması ve havalimanı finansmanı” gibi konu başlıkları tartışıldı.

Sani Şener, geçtiğimiz günlerde de 174 ülkedeki 1751 havalimanının bağlı olduğu ACI World yönetim kuruluna Avrupa kıtasını temsilen seçilmişti.

SANİ ŞENER'E BÜYÜK ONUR

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (5)

Genç ~ 9 yıl önce
Örgün öğretim lisans mezunuyum aldığım para asgari ücret! Lanet olsun böyle düzene ve emek hırsızlarına ...

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Asgari ucret ~ 9 yıl önce
asgari ucretin uç kurus oldugu memleketimizde'ki havaalanlarinin fahis fiyat sebebi , kotu adam , fransadan aldigi odule gelince tav ile adp ( Aeroport de paris ) selamlasmislar hepsi bu , BUNLAR ZATEN ORTAK tav guzel firma basarilarinin devami dilerim hatta tav gibi onlarca firma olsun ama disariyi kazikla kardesim kendi vatandasini degil , Istanbul Ataturk havaalanindaki çay kahve fiyatlari tur eyfelden bile pahali , yazik yani , hani olmazda sorsalar vatandasa sahsen tav degil baska firma derim yani bikkktikkk

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Şovalye ~ 9 yıl önce
Bu şahsın ödüllendirildiği her habere yazıyorum, her seferinde yayınlamıyorsun airporthaber. bu mu senin şeffaflığın?! Diyorum ki; 10 senelik personeli bin lira alıyor bin, bin! Kahramansın Bay sani

Yanıtla

Kalan karakter 1000
yazik ~ 9 yıl önce
Allah yardimciniz olsun
Dr. Kenan ~ 9 yıl önce
Adam gibi adam, tebrik ediyorum ve gurur duyuyorum... Havacılık sektöründe çalışan herkesin örnek alması gerek, (tabi sadece referansı ile bir yerlere gelip karizma ve otorite sevdası olanlar HARİÇ)

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000