25 Aralık 2014, Perşembe 08:33:41

İKİNCİ TAV AIRPORT HOTEL İZMİR'DE AÇILACAK

Türkiye'nin ilk ve en büyük havalimanı oteli olarak 2004 yılında İstanbul Atatürk Havalimanı'nda hizmet vermeye başlayan TAV Airport Hotel, ikinci otelini Ocak ayında İzmir Adnan Menderes Havalimanı'nda açacak.
  • İzmir sonunda gerçek bir Airport Hotel'e kavuşmuş oldu. Şehrin imajına yakışan kalitede bir otel olmuş, elinize sağlık.
  • orty havalimanının epey uzagında kalıyor. terminal içinde otel olursa saatlik konaklama bile yapılabilecek. atatürk havalimanındaki oteli çok sık kullanıyorum. ortyde de birkaç kez kalmıştım. tavın otelinin kalitesi tartışılamaz bile.
  • havalimanının ana giriş kapısındaki otelin kalitesinden örnek vereyim. içeri girersiniz, resepsiyonist o sırada paspas atıyordur. 5 dakika sonra sizi farkeder. 1.kattan bir oda verir size (şu ana adar bir üst katta kalamadım sanırım asansör çalışmasın da elektrik faturası şişmesin diye) odada internet bağlantısı yoktur. banyo yapmak isterseniz önce havluları kontrol edersiniz zira kokuyordur. havalimanına gitmek istersiniz araçları yoktur. döviz bozmak istersiniz paraları yoktur. maç izlemek istersiniz yayınları yoktur. sonra başkası otel açınca ne gerek var bizimki daha kaliteli diye yorum yazar sahipleri buraya. İzmir'e yakışan, aslanlar gibi bir havalimanı var artık. orty otel bu havalimanına yakışmıyor.
  • adamlar nasıl vizyon sahibiyse otelin adını orty koymuşlar ve bu adamlardan kaliteli hizmet bekliyorsunuz. şaka mısınız arkadaş ya?
  • İzmir'e yakışacak bir otel olmuş, emeği geçenlerin eline sağlık...
  • İzmir havalimanının girişinde Orty adlı bir otel var ve gerçekten çok kaliteli hizmet veriyor. Havalimanı terminal binasına bir otel daha açmaya gerek var mı?

Otelin işletmesini yürüten BTA Havalimanları Yiyecek İçecek İşletmeleri A.Ş İcra Kurulu Başkanı Sadettin Cesur, TAV Airport Hotel'i İzmir'e taşırken yılda yaklaşık 11 milyon yolculuk potansiyeli göz önünde bulundurduklarını belirtti.

Otelin tanıtımı amacıya düzenlenen basın toplantısında konuşan Cesur, BTA'nın 5 ülkedeki 11 havalimanında, İstanbul Deniz Otobüslerinde ve UNIQ İstanbul'da yiyecek içecek hizmetlerini yürüttüğünü, 500 aşçısıyla günde yaklaşık 90 bin yolcuyu ağırladığını ifade etti.

Şirketin 2004 yılından bu yana İstanbul Atatürk Havalimanı Dış Hatlar Terminali'nde bulunan TAV Airport Hotel'in işletmesini yürüttüğüne dikkat çeken Cesur, grubun ikinci otelinin İzmir Adnan Menderes Havalimanı'nda BTA'nın işletmeciliğinde hizmete gireceğini kaydetti.

TAV Airport Hotel İzmir'in 2 milyon avroluk yatırımla hayata geçirildiğini, İzmir Adnan Menderes Havalimanı'nın iç ve dış hatlar terminallerinin birleştiği noktada konumlanan otelin 5 bin metrekare alanda 81 odayla hizmet verdiğini anlatan Cesur, otelin şehir merkezine 25 dakika, Çeşme ve Kuşadası'na ise 1 saat mesafede olduğuna dikkati çekti.

Cesur, şöyle konuşu:
"İzmir sahip olduğu ekonomik, kültürel ve toplumsal değerlerle Türkiye'nin başlıca çekim merkezleri arasında yer alıyor. Yılda yaklaşık 11 milyon yolcu ağırlayan Adnan Menderes Havalimanı bölgenin ülkenin geri kalanına ve dünyaya açılan kapısı olarak önemli bir işlev üstleniyor. TAV Airport Hotel'i İzmir'e taşırken bu potansiyeli göz önünde bulundurduk. Yaz turizmiyle sınırlı kalmayarak yılın tamamında yoğun bir şekilde hizmet vermeyi planlıyoruz. İzmir'in hak ettiği yere gelmesi için ilgili tüm paydaşlarımızla işbirliği içinde katkı sunmaya devam edeceğiz."

Airport, superior, deluxe ve suit oda seçenekleriyle hizmet veren, saatlik konaklama olanağı da sunulan otelde iş buluşmaları için üç toplantı odası da bulunuyor.

İKİNCİ TAV AIRPORT HOTEL İZMİR'DE AÇILACAK

Yorumlar Tüm Yorumlar (6)

Izmir Lee ~ 9 yıl önce
İzmir sonunda gerçek bir Airport Hotel'e kavuşmuş oldu. Şehrin imajına yakışan kalitede bir otel olmuş, elinize sağlık.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
orty2 ~ 9 yıl önce
orty havalimanının epey uzagında kalıyor. terminal içinde otel olursa saatlik konaklama bile yapılabilecek. atatürk havalimanındaki oteli çok sık kullanıyorum. ortyde de birkaç kez kalmıştım. tavın otelinin kalitesi tartışılamaz bile.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
karışık ~ 9 yıl önce
havalimanının ana giriş kapısındaki otelin kalitesinden örnek vereyim. içeri girersiniz, resepsiyonist o sırada paspas atıyordur. 5 dakika sonra sizi farkeder. 1.kattan bir oda verir size (şu ana adar bir üst katta kalamadım sanırım asansör çalışmasın da elektrik faturası şişmesin diye) odada internet bağlantısı yoktur. banyo yapmak isterseniz önce havluları kontrol edersiniz zira kokuyordur. havalimanına gitmek istersiniz araçları yoktur. döviz bozmak istersiniz paraları yoktur. maç izlemek istersiniz yayınları yoktur. sonra başkası otel açınca ne gerek var bizimki daha kaliteli diye yorum yazar sahipleri buraya. İzmir'e yakışan, aslanlar gibi bir havalimanı var artık. orty otel bu havalimanına yakışmıyor.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
kalitesiz ~ 9 yıl önce
adamlar nasıl vizyon sahibiyse otelin adını orty koymuşlar ve bu adamlardan kaliteli hizmet bekliyorsunuz. şaka mısınız arkadaş ya?

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Harika ~ 9 yıl önce
İzmir'e yakışacak bir otel olmuş, emeği geçenlerin eline sağlık...

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Orty ~ 9 yıl önce
İzmir havalimanının girişinde Orty adlı bir otel var ve gerçekten çok kaliteli hizmet veriyor. Havalimanı terminal binasına bir otel daha açmaya gerek var mı?

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000