23 Ocak 2015, Cuma 11:45:25

ENFİDHA'DAN KARGO SEFERLERİ BAŞLADI

UPS-Express Lojistik, TAV Tunisie tarafından işletilen Enfidha-Hammamet Havalimanı'ndan Almanya'da Köln ve Malta'da Valetta şehirlerine karşılıklı kargo seferleri düzenlemeye başladı.
  • Özellikle tunusta yer hizmetleri felaket. Sayın tav yetkilileri görmüyor musunuz rezillikleri acep
  • Bize ne uspden siz thy ile kurun once!!!
  • Emiratesten sonra şimdi de afrika arapları reklamları mı başladı
  • Aman abi arap ve tunus diyince 3 gün düşüneceksin.
  • Tunus mu ? Aman yarabbim.... Hiç bahsetmeyelim.
  • Araplarla iş yapmak zordur.
  • Sanırım TAV ın terminal işletmeciliği yaptığı en kötü ülke. Belki de araplardan kaynaklanıyordur ancak dikkate alınması gereken bir zayıflık var.

UPS-Express Lojistik, TAV Tunisie tarafından işletilen Enfidha-Hammamet Havalimanı'ndan Almanya'da Köln ve Malta'da Valetta şehirlerine karşılıklı kargo seferleri düzenlemeye başladı.

Havalimanı işletmeciliğinde Türkiye’nin dünyadaki lider markası TAV Havalimanları bünyesinde yer alan TAV Tunisie, yine kendi sektöründe lider olan UPS-Express Lojistik'in kargo uçuşlarına ev sahipliği yapmaya başladı. Enfidha-Hammamet Havalimanı ile Köln ve Valetta arasında haftada beş kere düzenlenecek olan seferlerin günlük uçuş kapasitesi ise 20 ton olacak.

TAV Afrika’dan Sorumlu Başkan Yardımcısı Haluk Bilgi "TAV Tunisie olarak, Enfidha-Hammamet Havalimanı'nda stratejik konumu ve modern ekipman ve tesisleriyle Tunus ekonomisinin gelişimine katkıda bulunacak UPS-Express Lojistik ile ortaklık kurmaktan memnuniyet duyuyoruz. Bununla birlikte, Tunus ticaret borsasının tanıtımına yardımcı olmak ve Tunus'u uluslararası düzeyde önemli bir ticari merkez haline getirmek için her türlü imkânı ve tesisi seferber ederek çalışmaya devam ediyoruz" dedi.

UPS-Express Lojistik İcra Kurulu Başkanı Anis Riahi “Tunuslu işletmecilerin hızlı teslimat taleplerini karşılamayı ve ticari ve rekabet anlamında gelişmeleri için kendilerine katkıda bulunmayı umuyoruz. Lojistik sektöründe dünya lideri olan UPS ile ortaklığımız, ürünlerini tüm dünyaya en kısa sürede ve en iyi koşullarda ulaştırarak Tunus ekonomisi için değerli bir hazine haline gelecektir" şeklinde konuştu.

Enfidha-Hammamet Havalimanı, 3.500 metrekare kapasiteyi aşan modern soğuk depolama ve radyoaktif odaları, X-ray cihazları ve uluslararası standartlara uygun diğer tüm ekipmanları ve çoğunlukla ihracat odaklı çalışan sanayi ve tarım merkezlerine yakınlığı ve kolay ulaşılabilmesi avantajına sahip.  Havalimanında bulunan kargo terminali de hem ithalat hem de ihracat için her türlü mal ve ürüne ev sahipliği yapabilecek.

UPS-Express Lojistik, ilk kargo uçuşunu 12 Ocak 2015 tarihinde gerçekleştirdi. Şirket, Enfidha-Hammamet ile Almanya'da Köln ve Malta'da Valetta şehirleri arasında haftada beş kez karşılıklı seferler düzenleyecek.

TAV Havalimanları Holding'in iştiraki olan TAV Tunisie, Enfidha-Hammamet ve Monastir Habib Bourguiba havalimanlarında 2014 yılında 3,3 milyondan fazla yolcuya ve 26.763 sefere ev sahipliği yaptı.ENFİDHA'DAN KARGO SEFERLERİ BAŞLADI

Yorumlar Tüm Yorumlar (8)

iPhone Uygulaması ~ 9 yıl önce
Özellikle tunusta yer hizmetleri felaket. Sayın tav yetkilileri görmüyor musunuz rezillikleri acep

Yanıtla

Kalan karakter 1000
GH ~ 9 yıl önce
Hangi destinasyondaki yer hizmetlerinden bahsediyoruz? Tunus başkentteki yer hizmetlerinin TAV ile bir ilgisi yoktur. Tunus'ta yer hizmetleri sadece Enfidha havalimanında TAV tarafından verilmektedir. Ve hizmet kalitesi uluslararası standartlara uygundur. ISO9001 sertifikalıdır.
kral ~ 9 yıl önce
Bize ne uspden siz thy ile kurun once!!!

Yanıtla

Kalan karakter 1000
iPhone Uygulaması ~ 9 yıl önce
Emiratesten sonra şimdi de afrika arapları reklamları mı başladı

Yanıtla

Kalan karakter 1000
iPhone Uygulaması ~ 9 yıl önce
Aman abi arap ve tunus diyince 3 gün düşüneceksin.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Tuntun ~ 9 yıl önce
Tunus mu ? Aman yarabbim.... Hiç bahsetmeyelim.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Arabic ~ 9 yıl önce
Araplarla iş yapmak zordur.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Tunus ~ 9 yıl önce
Sanırım TAV ın terminal işletmeciliği yaptığı en kötü ülke. Belki de araplardan kaynaklanıyordur ancak dikkate alınması gereken bir zayıflık var.

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000