29 Mayıs 2014, Perşembe 11:30:07

ÇELEBİ 'EN İYİ' SEÇİLDİ

Türk Hava Kurumu Üniversitesi İşletme ve Ekonomi Kulübü, Çelebi Hava Servisi’ni bu yıl da ‘En İyi Yer Hizmetleri Kuruluşu’ seçti.
  • THK Bilgi sahibi olmadan fikir sahibi olmuş. Gençleri de bu basit oyuna alet etmiş. Sevgili gençler iş müracaatı yapacağınız zaman Türk Hava Kurumu Üniversitesi İşletme ve Ekonomi Kulübü falan diye bahsetmeyin. Yoksa havacılık sektöründe bu haberden sonra hiç bir şansınız olmaz.
  • Havaiş Ankara şube başkanı olacak Hükümet yalakasının bu fotoda ne işi varki? Ödülü o mu verdi acep?İşi gücü yok,nerde davet oraya koşuyor,tören Meclise yakın bi yerdemi yapıldı?
  • Tamam işte, körler, sağırlar birbirini ağırlar olmuş. Yahu saysanız, bir Havaş, bir TGS, birde bu Çelebi var. Havaş son belediye oyunlarında sevislerden yediği kazıklardan sonra işten iyice elini eteğini çekti. Sırf marka adını koruyor gibi. TGS desen, adı üstünde THY' ye ait olunca siyasilerin torpillileri doldurduğu arpalık olmuş, az iş gören, çok istihdamı olan o da her gün bir sansasyon yaşandığı bir yer olmuş. Çelebiye gelince, o da koyunun olmadığı yerdeki Abdurrahman Çelebi. Asgari ücretle adam al, kapasitesiz, vasıfsız adamları kullan, 3 günde bir eleman değiştir. Piyasada tekelleştiğini bildiğinden hizmet ücretlerinden Havayollarının belini kır, kontrol yok, kural yok. Pilotlar yol göstermesin, kontrol etmesin bakalım işlerini bu kadar bile yapabileceklermi? Yine de haklarını yemeyelim, koyunun olmadığı yerdeler.
  • On ay calistirip kullan sonra en iyisi ol..airport haber bundanda bahsederse iyi olur...
  • Bu gençlere hiç bir şey öğretememişler. Ne acı... Bu okul mezunlarına dikkat etmek lazım.
  • Proje osman almanyada TC LLL ile gezmelerde oğluna rant yaratmayla meşkul.. :)
  • Celebiden hizmet almadiklarindandir. Kimi secin dedilerse onu secmislerdir. Gelsin iki sorti ucaga misafir edelim gorsunler celebinin halini.
  • Tevekkeli değil her şeyin başı eğitim diyoruz. Bu gençler daha eğitilememişler herhalde. Seçimler şaşırtıcı
  • Osman nerede bu fotoğrafta...? çok sever reklamı birşey yapmadan laf ve boş icraatların adamı...!!! Milli zarar osman...!!
  • Çelebi kendisine ödül kazandıran çalışanlarına neler veriyor acaba? Birde bunun için ödüllendirilmesi lazım!

Türk Hava Kurumu Üniversitesi İşletme ve Ekonomi Kulübü, Çelebi Hava Servisi’ni bu yıl da  ‘En İyi Yer Hizmetleri Kuruluşu’ seçti. Türk Hava Kurumu (THK) Üniversitesi İşletme ve Ekonomi Kulübü’nün; ‘Havalimanı İşletmeciliği’nden, ‘Havacılık Programı’na kadar 13 ayrı dalda havacılık sektörünün en iyilerinin ödüllendirildiği değerlendirmede, En İyi Yer Hizmetleri Kuruluşu unvanını 2013’te olduğu gibi bu yıl da Çelebi Hava Servisi aldı.

Havacılık sektörünün en iyileri, 27 Mayıs’ta THK Üniversitesi Ankara Kampüsü’nde düzenlenen törenle ödüllerini aldı. Çelebi Hava Servisi’ne layık görülen ‘En İyi Yer Hizmetleri Kuruluşu’ ödülünü, ÇHS Esenboğa Havalimanı İstasyon Başmüdürü Hakan Demiray aldı. Social Network programına da dahil olan Demiray, birebir görüşmelerle THK Üniversitesi öğrencilerinin sorularını yanıtladı.

Çelebi Hava Servisi’nin 1958 yılında, Türkiye’nin ve Avrupa’nın ilk özel sektör yer hizmetleri şirketi olarak kurulduğunu hatırlatan Hakan Demiray, “Ali Cavit Çelebioğlu’nun Ankara Esenboğa Havalimanı’nda 1 merdiven 5 işçi ile kurduğu Çelebi bugün, iki kıta 5 ülkedeki 36 havalimanında yer hizmetleri ve kargo&antrepo hizmetleri veriyor. Çelebi bugün, uluslararası standartlardaki yüksek hizmet kalitesi ile, uluslararası arenada kabul ve takdir gören global marka konumunda. En hassas ve standartları en yüksek sektörlerin başında gelen havacılıkta, gerek ulusal ve gerekse uluslararası arenada yakalanan bu başarının, böylesine güzide bir kurumca ısrarla takdir ve tescil edilmesi de, bizlere ayrı bir güç ve onur vermektedir” diyerek, THK Üniversitesi yönetimine ve öğrencilerine teşekkür etti.    

Türk Hava Kurumu Üniversitesi İşletme ve Ekonomi Kulübü’nce belirlenen, ‘Havacılık Sektörünün En İyileri’ şöyle sıralandı: 
En İyi Yer Hizmetleri Kuruluşu: Çelebi Hava Servisi
En İyi Havalimanı İşletmecisi: Limak
En İyi Tarifeli Havayolu: Atlasjet
En İyi Charter: Freebird
En İyi İç Hatlar: TAV Esenboğa
En İyi Dış Hatlar: ATM Dalaman
En İyi Yetkili Bakım Kuruluşu: MyTECNIC
En İyi Ucuş İkram Hizmetleri: Turkish DO&CO
En İyi Hava Taksi İşletmecisi: Apron Aviation
En İyi Uçuş Eğitim Organizasyonu: THK Gökçen Havacılık
En İyi Hava Kargo İşletmecisi: MNG
Havacılıkla İlgili En İyi TV Programı: Uçuyorum
En İyi Havacılık Yazarı: Can Erel

ÇELEBİ 'EN İYİ' SEÇİLDİ

Yorumlar Tüm Yorumlar (12)

THK ~ 10 yıl önce
THK Bilgi sahibi olmadan fikir sahibi olmuş. Gençleri de bu basit oyuna alet etmiş. Sevgili gençler iş müracaatı yapacağınız zaman Türk Hava Kurumu Üniversitesi İşletme ve Ekonomi Kulübü falan diye bahsetmeyin. Yoksa havacılık sektöründe bu haberden sonra hiç bir şansınız olmaz.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Aşut-ESB ~ 10 yıl önce
Havaiş Ankara şube başkanı olacak Hükümet yalakasının bu fotoda ne işi varki? Ödülü o mu verdi acep?İşi gücü yok,nerde davet oraya koşuyor,tören Meclise yakın bi yerdemi yapıldı?

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Ağırlama ~ 10 yıl önce
Tamam işte, körler, sağırlar birbirini ağırlar olmuş. Yahu saysanız, bir Havaş, bir TGS, birde bu Çelebi var. Havaş son belediye oyunlarında sevislerden yediği kazıklardan sonra işten iyice elini eteğini çekti. Sırf marka adını koruyor gibi. TGS desen, adı üstünde THY' ye ait olunca siyasilerin torpillileri doldurduğu arpalık olmuş, az iş gören, çok istihdamı olan o da her gün bir sansasyon yaşandığı bir yer olmuş. Çelebiye gelince, o da koyunun olmadığı yerdeki Abdurrahman Çelebi. Asgari ücretle adam al, kapasitesiz, vasıfsız adamları kullan, 3 günde bir eleman değiştir. Piyasada tekelleştiğini bildiğinden hizmet ücretlerinden Havayollarının belini kır, kontrol yok, kural yok. Pilotlar yol göstermesin, kontrol etmesin bakalım işlerini bu kadar bile yapabileceklermi? Yine de haklarını yemeyelim, koyunun olmadığı yerdeler.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Android Uygulaması ~ 10 yıl önce
On ay calistirip kullan sonra en iyisi ol..airport haber bundanda bahsederse iyi olur...

Yanıtla

Kalan karakter 1000
iPhone Uygulaması ~ 10 yıl önce
Bu gençlere hiç bir şey öğretememişler. Ne acı... Bu okul mezunlarına dikkat etmek lazım.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
iPhone Uygulaması ~ 10 yıl önce
Proje osman almanyada TC LLL ile gezmelerde oğluna rant yaratmayla meşkul.. :)

Yanıtla

Kalan karakter 1000
İsim / Rumuz ~ 10 yıl önce
Celebiden hizmet almadiklarindandir. Kimi secin dedilerse onu secmislerdir. Gelsin iki sorti ucaga misafir edelim gorsunler celebinin halini.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Eğitim ~ 10 yıl önce
Tevekkeli değil her şeyin başı eğitim diyoruz. Bu gençler daha eğitilememişler herhalde. Seçimler şaşırtıcı

Yanıtla

Kalan karakter 1000
proje osman ~ 10 yıl önce
Osman nerede bu fotoğrafta...? çok sever reklamı birşey yapmadan laf ve boş icraatların adamı...!!! Milli zarar osman...!!

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Çelebi ~ 10 yıl önce
Çelebi kendisine ödül kazandıran çalışanlarına neler veriyor acaba? Birde bunun için ödüllendirilmesi lazım!

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000