07 Mart 2013, Perşembe 12:48:38

ADNAN MENDERES'TE YANGIN ÇIKTI!

İzmir Adnan Menderes Havalimanı'nda yangın çıktı personel terminal dışarı çıkarıldı...
  • Arkadasin biri diyorki kepenk daha once kirildi Ben o yoldan 50 kere gidiyorum dun kirik degildi ama???siz ucan arff gordunuzmu?Gormediyseniz izmir Arff den show icin gun alabilirsiniz.geceleri ne tur filmler izlediginizi herkes biliyor
  • geçmiş olsun arffci arkadaşlarrin eline sağlık utandırmadılar bizi biz kendi işimizi tam yapalım iftira atmayalım
  • yangın başlangıcı 12:15 şantiye tarafından itfaiyenin müdahalesi 13:00
  • Bu binada yanginda yanmiyan ya da gec yanan malzeme kullanilmis, zaten bununda boyle olmasi gerekir. Istanbul'daki residans denilen binalarin birinde yangin cikmisti orada binanin dis ceperinde kullanilan esnek cam malzeme ates aldi ve yangini heryere yaydi. Esnek camlarin iki turu var pahali olani ve ucuz olani, siz tahmin edin istanbul binasinda hangisinin kullanildigini.
  • ARFF nin ekipmanı bu iş yetersiz olduğunu belirtiyor bazıları eğitimlerinin uçak üzerine olduğunu söylüyorlar. anahtar yok bariyeri kır. Nöbetçi yok uçak içindeki yolcular duaya başlasın. Apronda uçan itfaye aracı gören oldu mu hiç ? LTBJ olarak biz gördük. Perte çıktı araç. Bu sırada yangın yoktu. Sadece yeni gelen yangın aracını deniyorlardı.
  • Yangını söndüren ,binayı kurtaran ,Tav güvelik helal olsun size.
  • Nöbetçi yerinde yoktu.Araçların içi boştu.Kepenklerin tek bir anahtarı olduğu için kepengi kırarak çıktı.Yazıklar olsun Arff ye demekki bir uçak yansa insanlar içinde can vercek.
  • epey küçükmüş yangın. Herhalde yer karolarının yanmasıda gerekiyordu? Neyse geçmiş olsun.
  • Arkadasim boylesi bi durumda nasil oluyoda boyle bi yorum yapabiliyorsun?? Pesss!!!
  • arff personeli DHMI yemekhanesinde yemekten koşarak çıktı. ( Nöbetçi nöbet yerinde değil.) arff araçları bariyer otomatik anahtarı bulunamadığı için başka binasında anahtarı ile çıkış yapabildi. arff ekipleri yangının tam 10 mt altına su sıkabildi. IBB itfayesine dua edin. Az bir parayla çalışan emekçilere Ucuz atlatıldı.

İzmir Adnan Menderes Havalimanı Dış Hatlar Terminali'nde yangın çıktı, tüm ofisler boşaltıldı.

AirportHaber'in edindiği bilgiye göre; saat 12:10 sularında dış hatlarda tadilat sırasında yangın çıktı. Çatı kısmında çıkan yangın nedeniyle yolcular ve havalimanı personeli terminal dışına çıkarıldı. İtfaiye ekiplerinin anında müdahale ettiği yangın, kontrol altına alındı. Uçuşların yaklaşık bir saat süresince yapılamadığı kaydedildi.

TAV'DAN AÇIKLAMA

İzmir Adnan Menderes Havalimanı'ndaki yangınla ilgili işletmeci firma TAV'dan açıklama geldi. Yapılan açıklamada 12.10 sıralarında çıkan yangına ilişkin şöyle denildi:

"İzmir Adnan Menderes Havalimanı Dış Hatlar terminalinde saat 12: 10 sıralarında küçük çaplı bir yangın çıkmıştır.
Ofislerin bulunduğu asma katta başlayan yangın DHMİ yangın ekibi ve TAV güvenlik ekibinin anında müdahalesi ile kontrol altına alınmısltır. Her türlü yangın söndürme ekipmanı otomatik olarak devreye girmiştir. Yolcular ve çalışanlar arasında hiçbir panik ve yaralanma olmadan tüm yangın senaryoları aynen uygulanmıştır. Terminalde bulunan yolcular tedbir amaçlı kontrollü olarak bina dışına çıkarılmıştır. Yangının sebebini tespit çalışlmaları devam etmektedir. Yangının kontrol altına alınmasının ardından uçuşlar seyrine dönecektir." 
 

ADNAN MENDERES'TE YANGIN ÇIKTI!

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (36)

Siz gordunuzmu ~ 9 yıl önce
Arkadasin biri diyorki kepenk daha once kirildi Ben o yoldan 50 kere gidiyorum dun kirik degildi ama???siz ucan arff gordunuzmu?Gormediyseniz izmir Arff den show icin gun alabilirsiniz.geceleri ne tur filmler izlediginizi herkes biliyor

Yanıtla

Kalan karakter 1000
rainmaker ~ 9 yıl önce
işiniz gücünüz kalmayıp 40 kişi bi tek asansörden sorumlu olunca mahalle karıları gibi onun bunun ne yaptığı ile ilgileniyorsun.ilgilenmekle kalmayıp iftirada atıyorsun sen bu kuruma ne hizmette bulundunki bize çamur atıyorsun benide bulmam kolay onuda biliyorsun yapılan çalışmayı genel mudur bile tebrik ediyorsa neyin kafasını yaşıyorsun asansörcü...
arff sadık ~ 9 yıl önce
sen bahsettiğin yoldan 50 defa geçmiyorsun sadece parmaklığın arkasından işin gücün olmadığı için boş boş ne dedikodu yaparım kimin ne açığını bulup da kendimi klavye arkasında önemli hissederim diye bakarsın... eğer iş açık bulmaya gelince biz herkesin açığını herkesten daha iyi biliyoruz ama işte biz adamız... sen de adamsan çıkıp da gelirsin yüzümüze söylersin adınla sanınla...ama senin gibi tipler ancak böyledir uzaktan sallarsınız...
KIL ALİ ~ 9 yıl önce
geçmiş olsun arffci arkadaşlarrin eline sağlık utandırmadılar bizi biz kendi işimizi tam yapalım iftira atmayalım

Yanıtla

Kalan karakter 1000
geç müdahale ~ 9 yıl önce
yangın başlangıcı 12:15 şantiye tarafından itfaiyenin müdahalesi 13:00

Yanıtla

Kalan karakter 1000
cvp ~ 9 yıl önce
kamera kayıtları her şeyi doğrular.saçmalamayın
sadık ~ 9 yıl önce
ben ilk müdahale edenlerdendim...biz içeriye girip müdahale ettiğimiz de daha tav ın itfaiyecileri giyiniyorlardı daha....ayrıca ilk müdahale araçlarla apron tarafından yapıldı tam zamanında...
malzeme ve yangin ~ 9 yıl önce
Bu binada yanginda yanmiyan ya da gec yanan malzeme kullanilmis, zaten bununda boyle olmasi gerekir. Istanbul'daki residans denilen binalarin birinde yangin cikmisti orada binanin dis ceperinde kullanilan esnek cam malzeme ates aldi ve yangini heryere yaydi. Esnek camlarin iki turu var pahali olani ve ucuz olani, siz tahmin edin istanbul binasinda hangisinin kullanildigini.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
gercek ~ 9 yıl önce
ARFF nin ekipmanı bu iş yetersiz olduğunu belirtiyor bazıları eğitimlerinin uçak üzerine olduğunu söylüyorlar. anahtar yok bariyeri kır. Nöbetçi yok uçak içindeki yolcular duaya başlasın. Apronda uçan itfaye aracı gören oldu mu hiç ? LTBJ olarak biz gördük. Perte çıktı araç. Bu sırada yangın yoktu. Sadece yeni gelen yangın aracını deniyorlardı.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
tav hasan ~ 9 yıl önce
biz arff arkadaşlarla beraber çalıştık olay anında.hepsini gördük.bir iş yapıldıysa hep beraber yaptık.
gerçekçi ~ 9 yıl önce
Yangını söndüren ,binayı kurtaran ,Tav güvelik helal olsun size.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
ADB TEKNİK ~ 9 yıl önce
Dikkatt : Yangının Başlangıcı ve bitimine kadar bütün ekipmanın ve yangının kontrolünde rol alan tüm teknik birimlere teşekkür eder geçmiş olsun dileklerimizi iletiriz.
Arff çöküşü ~ 9 yıl önce
Nöbetçi yerinde yoktu.Araçların içi boştu.Kepenklerin tek bir anahtarı olduğu için kepengi kırarak çıktı.Yazıklar olsun Arff ye demekki bir uçak yansa insanlar içinde can vercek.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
rainmaker ~ 9 yıl önce
Yazıklar olsun sizlere bilip bilmeden cahilce yorumlarınıza iftira atmayın bina içinde ve çatıda ARFF PESONELİ ORDAYDI kapıda iki hafta önce bakım esnasında araca çarptı evet ARFF pesoneli araçlarında yoktu ve sen çatıya çıkamadığın için nerde oldukarını görmedin UCAK TRAFİĞİ AKSAMADAN TÜM İŞLEMLERİ BAŞARMIŞLARDIR.
ARFF ~ 9 yıl önce
İşi gücü arffye laf atmak olan bazı şahısların arffyle derdini bi anlasam her fırsatta arffye hata yapsa da laf atsak mantığıyla yaşayan insanlar yeter artık herkes işine baksın...
ltbj arff ~ 9 yıl önce
boş boş konusmayın kspı kırılmışda bariyer kırılmış ibb itfaiye ekipleri geldiğinde olayın kontrol altına alındıgını bilmeden onusuyor insanlar öle olmuş böle oluş herkes bi yerden sallıyo alemin derdi arff olmuş
epey küçükmüş ~ 9 yıl önce
epey küçükmüş yangın. Herhalde yer karolarının yanmasıda gerekiyordu? Neyse geçmiş olsun.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Dc 3 e ~ 9 yıl önce
Arkadasim boylesi bi durumda nasil oluyoda boyle bi yorum yapabiliyorsun?? Pesss!!!

Yanıtla

Kalan karakter 1000
gercekci olun ~ 9 yıl önce
arff personeli DHMI yemekhanesinde yemekten koşarak çıktı. ( Nöbetçi nöbet yerinde değil.) arff araçları bariyer otomatik anahtarı bulunamadığı için başka binasında anahtarı ile çıkış yapabildi. arff ekipleri yangının tam 10 mt altına su sıkabildi. IBB itfayesine dua edin. Az bir parayla çalışan emekçilere Ucuz atlatıldı.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
arff ~ 9 yıl önce
bunlarıda resmi yazıyla dhi adnan menderes havalimanı başmüdrülüğüne bildirn gerekçeli cevaplarıı sn yöneticilerimiz versin.
RAİNMAKER ~ 9 yıl önce
YEMEKHANEDEN KOŞANDA BENİM,40 TONLUK ARACI İNŞAAT SAHASINA BİNBİR İZİN VE ZAHMETLE SOKANDA BENİM,İÇERDE MUDAHALE YAPAN ARKADAŞINI DÜŞÜNEREK YANGIN ALANININ 10 METRE ALTINDA BULUNAN İZOLASYON KAPLAMALI ÇATIYIDA SOĞUTAN BENİM,İSTEDİĞİN KADAR İFTİRA AT BARİYER KAPIYI ACİL DURUMDA ACICAK OLAN PERSONELE KADAR ORGANİZEYİZ.ŞUNUDA BELİRTEYİM TÜM DHMİ ORDAYDIK SEN BARİYERDE TAKILMIŞSIN.YAZIK.

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000