21 Mayıs 2009, Perşembe 12:06:41

“Zaman”ın notları AHL’de

Atatürk Havalimanı Dış Hatlar Terminali’nde, “zamana not düşen fotoğraflar” sergilenmeye devam ediyor…
  • Senin adına üzüldüm arkadaşım.nasıl bir korku sinmişse içine gerçeklerden uzaklaşmış , öcü yalanlarıyla psikolojisi bozulmuş bir insan haline gelmişsin. Haftada 2 saat Türkçe dersi dediğin okullar Türkçe olimpiyatları düzenliyor senin Türkçe adı altında yaptığın nasıl bir faaliyet var.Fakir çocukları okutuyor dediğin okullar yıllardır en iyi puanları alıyor ve bunlara çocuğunu yazdırmak için yüksek meblağları gözden çıkarman lazım. (Bu arada bu okullarda uyuşturucu ticareti yapılmıyor.Anlayan anladı) Ayrıca bir topluluğu tarikat olarak nitelendirmeden önce tarikat ne demek araştırsan cahil durumuna da düşmezsin. Dediğin gibi bence de yazık ama , inançla başarıyı biraraya getirmiş insanları çekemeyen sen gibilere.
  • amerika güney afrika da haftada 2 saat turkce dersi verip egitim dili ingilizce olan okullar acıp biz ülkeye hizmet ediyoruz diye kandırmak,fakir insanların çocuklarını alıp kendi istedigi okutup daha sonra da istedigi gibi kullanan sonra "hizmet" ediyoruz demek ne kadar buyuk bir kandırmaca.acaba gercekten ulkeye hizmet etse amerika destekler veya fetullahı orada tutar mıydı?en önemlisi bu tarikatın bası (fetulah) anayasa mahkemesi ele gecirmeden harekete gecmiyecegiz dermiydi eger amac sadece hizmet olsa?yazık ama cok yazık bu ülkeye kandırılan genc beyinlere...!
  • Atatürk yaşasaydı eminim kendisinin adının arkasına saklanıp memlekette inançlı insanlara baskı kurmaya çalışanlara karşı çıkardı. Dünyanın heryerinde Türk okulları açarak dünya barışına katkı sağlayıp bayrağımızı dalgalandıran ,yetiştirdiği öğrencilerle ödüllere doymayan bu insanlara laf söylettirmezdi sanırım. Derdi ki ''önce bir ayna alın şöyle bi süzün kendinizi bunca saldırınızın sebebi kendinizi aciz ve yetersiz hissetmeniz olabilir mi acaba?''
  • artık fetulah gülen ve onu cemaatinin girmedigi yer kalmadı havacılık da dahil.thy yi ele aldılar zaten.thy resmen nurcuların hava yolları oldu.ne yazık atatürk cumhuriyetinde böyle mi olacakdı.hani turkiye seyhler dervişler tekke ,zaviye ve tarikatların memleketi olmayacaktı.
  • "Çakma" özentisi arkadaşa bir not: Türkçemiz'de -dahi- anlamındaki -de ayrı yazılır... ;)
  • e hadi ama kimse bana laf söylemiyo keyifli olmuyo...
  • Air'e diyerek atıfda bulunan arkadas.Argosuz edepli yazmak zorunumuza gidiyor.
  • Ne kadar güzel şeyler bunlar. İnşallah ileride Bugün, Vakit, Yeni Şafak gibi gazeteleride görürüz. THY, TAV, SHGM bunların destek vermeleri lazım. Çok güzel çok...
  • TAV Galeri güzel bir uygulama. Kim yapıyorsa tebrikler..
  • Yorumunuz uygunsuz ve hakaret içeren unsurlara yer verdiğinden dolayı yayımlanmamaktadır.

TAV Havalimanları Holding’in, Kültür ve sanata destek vermek amacı ile Atatürk Havalimanı Dış Hatlar Terminali’nde açtığı TAV Galeri, önümüzdeki 15 gün boyunca Zaman Gazetesi Spor Servisi’nin fotoğraflarına ev sahipliği yapacak.

TAV İstanbul Genel Müdürü Kemal Ünlü ve Zaman Gazetesi Genel Yayın Yönetmen Yardımcısı Mehmet Kamış tarafından bugün açılışı gerçekleştirilen “Zamana Not Düşen Fotoğraflar: Spor 2008” sergisi, “Olimpiyat Oyunları” ve “Euro 2008” gibi iki büyük organizasyondan kareler barındırıyor.

Açılışta bir konuşma da yapan Kemal Ünlü, “Tüm dünyada olduğu gibi ülkemizde de spor karşılaşmaları insanlarımızı tek bir duygu etrafında birleştiren önemli buluşmalardır.” Dedi. Ünlü ayrıca söz konusu sergi ile yolcuların terminalde bulundukları süre içinde keyifli anlar yaşatmayı hedeflediklerini dile getirdi.   

70 fotoğrafın yer aldığı “Zamana Not düşen fotoğraflar: Spor 2008” İstanbul Atatürk Havalimanı’nın yanı sıra Ankara Esenboğa, İzmir Adanan Menderes, Havalimanları’nda sanat ve sporseverlerler buluşuyor.

TAV Galeri

“Zaman”ın notları AHL’de

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (11)

Misafir ~ 13 yıl önce
Senin adına üzüldüm arkadaşım.nasıl bir korku sinmişse içine gerçeklerden uzaklaşmış , öcü yalanlarıyla psikolojisi bozulmuş bir insan haline gelmişsin. Haftada 2 saat Türkçe dersi dediğin okullar Türkçe olimpiyatları düzenliyor senin Türkçe adı altında yaptığın nasıl bir faaliyet var.Fakir çocukları okutuyor dediğin okullar yıllardır en iyi puanları alıyor ve bunlara çocuğunu yazdırmak için yüksek meblağları gözden çıkarman lazım. (Bu arada bu okullarda uyuşturucu ticareti yapılmıyor.Anlayan anladı) Ayrıca bir topluluğu tarikat olarak nitelendirmeden önce tarikat ne demek araştırsan cahil durumuna da düşmezsin. Dediğin gibi bence de yazık ama , inançla başarıyı biraraya getirmiş insanları çekemeyen sen gibilere.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 13 yıl önce
amerika güney afrika da haftada 2 saat turkce dersi verip egitim dili ingilizce olan okullar acıp biz ülkeye hizmet ediyoruz diye kandırmak,fakir insanların çocuklarını alıp kendi istedigi okutup daha sonra da istedigi gibi kullanan sonra "hizmet" ediyoruz demek ne kadar buyuk bir kandırmaca.acaba gercekten ulkeye hizmet etse amerika destekler veya fetullahı orada tutar mıydı?en önemlisi bu tarikatın bası (fetulah) anayasa mahkemesi ele gecirmeden harekete gecmiyecegiz dermiydi eger amac sadece hizmet olsa?yazık ama cok yazık bu ülkeye kandırılan genc beyinlere...!

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 13 yıl önce
Atatürk yaşasaydı eminim kendisinin adının arkasına saklanıp memlekette inançlı insanlara baskı kurmaya çalışanlara karşı çıkardı. Dünyanın heryerinde Türk okulları açarak dünya barışına katkı sağlayıp bayrağımızı dalgalandıran ,yetiştirdiği öğrencilerle ödüllere doymayan bu insanlara laf söylettirmezdi sanırım. Derdi ki ''önce bir ayna alın şöyle bi süzün kendinizi bunca saldırınızın sebebi kendinizi aciz ve yetersiz hissetmeniz olabilir mi acaba?''

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 13 yıl önce
artık fetulah gülen ve onu cemaatinin girmedigi yer kalmadı havacılık da dahil.thy yi ele aldılar zaten.thy resmen nurcuların hava yolları oldu.ne yazık atatürk cumhuriyetinde böyle mi olacakdı.hani turkiye seyhler dervişler tekke ,zaviye ve tarikatların memleketi olmayacaktı.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 13 yıl önce
"Çakma" özentisi arkadaşa bir not: Türkçemiz'de -dahi- anlamındaki -de ayrı yazılır... ;)

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 13 yıl önce
e hadi ama kimse bana laf söylemiyo keyifli olmuyo...

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 13 yıl önce
Air'e diyerek atıfda bulunan arkadas.Argosuz edepli yazmak zorunumuza gidiyor.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 13 yıl önce
Ne kadar güzel şeyler bunlar. İnşallah ileride Bugün, Vakit, Yeni Şafak gibi gazeteleride görürüz. THY, TAV, SHGM bunların destek vermeleri lazım. Çok güzel çok...

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 13 yıl önce
TAV Galeri güzel bir uygulama. Kim yapıyorsa tebrikler..

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 13 yıl önce
Yorumunuz uygunsuz ve hakaret içeren unsurlara yer verdiğinden dolayı yayımlanmamaktadır.

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000