15 Aralık 2014, Pazartesi 15:02:16

TALPA'DAN KAPTAN HACIOĞLU'NA DESTEK

Türkiye Havayolu Pilotları Derneği (TALPA), kanserle mücadele eden Kaptan Pilot Tayfun Hacıoğlu için açıklamada bulundu.
  • Tayfun kaptana gecmis olsun ona lafim yokta bu yardim kampanyasi bana tuhaf geldi isin asli adam kaptan askeriye emeklisi yillardir tonla para kaldirdi bence ihtiyac sahibi olanlara bu kampayayi yapin...selcuk durat vardi oda havaciydi 1.5 lira almidu ayda keske ona acsaydiniz kampanya kanserde vefat etmeden ...hic degilse ihtiyaci vardi ama istemezdi bile o bole bisi...oda havaciydi ben adil olmaya cagiriyorum sizi.bide yardim yeterli gelmemis onu yaziyolarr napalim yani sativerin lux evlerinizi
  • Nasıl vicdansız yorumlar bunlar,tayfun kaptanın durumu olsaydı yardım istermiydi,nedir pilotları çekememezlik,nasıl bir karın ağrısı nasıl bir eziklik nasıl bir komleks,yardım etmiyebilirsin ama o adamcağızın yada bir yakınının bu yazdıklarınızı okuyabileceğini düşünmüyormusunuz?bende bir pilot kızı olarak sizleri Allaha havale ediyorum bizim babalarımız kelle koltukta kazanıyorlar o paraları,gözün varsa sende sıkıp çalışacaktın arkadaş....
  • sanki asgari ücretle çalışıyorsunuz....yastık altındakileri bir zahmet bozuverin....kimseye kuruş çalışmaz...
  • Yardim ne icin anlamadim ssk si yok muymus? Illa ki parayla mi oluyomus ameliyat devlet karsiliyo her turlu masrafi ucretsiz daha dun gittim tum tahlillerimi yaptirdim bjz insan degil miyiz devletin hastanesine gidiyoruz? Sorarim size turkiye de ac sefil yardima ihtiyaci olan dul yetimler dururken asgari ucretliler varken dunya maas alan evi barki olan kaptana mi yardim kampanyasi baslatiyosunuz...allah sifa versin tum hastalara ama dogruyu da solemezsem vicdanjm rahat etmez tabiki yardim ederim ama ihtiyac sahibine
  • Sayın PİLVAK, paralar Vera'da ve İzair'de battı mı? Çulsuzlar mal mülk sahibi oldu mu?Çocuklar işe girdi mi? Keyifler yerinde mi? Yüzlere astar çekildi mi?
  • Eeee sayın TALPA ? Sonra....
  • Tayfun Kaptan, PİLVAK'tan Vera inşaat rezaleti yüzünden ayrıldı. Bakın şimdi küçük yardımlara bile muhtaç hale gelen onurlu, dürüst ve namuslu kaptanımıza o Vera'ya kaptırılan para resmen ilaç gibi gelecekti.Bu Vera ile anlaşanlar, içli dışlı olanlar, menfaat ilişkisine girenler, çoluğu çocuğu ile sürece dahil olanlar, UTANIN ! Ya İzair'de batan 1 milyon TL'ye ne demeli? Şişinerek ben Yönetim Kurulundayım diyenler, Ekrem'in ailece yönettiği, kızını oğluna iş yaptırdığı İzair'de binbir oyunla sermayedeki PİLVAK payının sıfırlanmasına göz yumanlar nerede şimdi? Biraz yüz, biraz vicdan, biraz ahlak. Haydi görelim bakalım. Şimdi insanlık zamanı.
  • Tayfun kaptana cok uzuldum tanirim kendisini gecmis olsun allah yar ve yardimcisi olsun..ancak bu kampanyayi anlamis degilim kabin memuru arkadaslarim icin olsa seve seve kosar yardimi esirgemem ama ayda 20 bin maasla bu kadar sene calismis bi insanin kendi icin yardim kampanyasi acmasi bana sacma geldi evini gayrimenkullerini satsin karsilasin dahasi devlet hastaneleri zaten bedelsiz karsilasiyo bu ucreti...nedir yani insanlardan yardim isterken yillardir aldigi maasi benle mi YEDINIZ
  • Kaptanımıza Allahtan acil şifalar diliyorum. İyileşecek inşallah.
  • Türkiye de planör rekorlarının ilk sahibi, termiklerin efendisi. Hocam sen yine yaparsın atarını azraile. THY kokpiti seninle.

Kanser hastalığıyla mücadele eden Kaptan Pilot Tayfun Hacıoğlu'na destek mesajı veren TALPA, kampanya başlatmanın mevzuata göre uzun süreceği için yardım etmek isteyen herkesi doğrudan destek olmaya çağırdı.

TALPA'dan yapılan açıklamada şu ifadeler kullanıldı:

TAYFUN KAPTAN İÇİN ELELE VERİYORUZ…

Yönetim Kurulu Üyemiz Kpt. Plt Tayfun Hacıoğlu yakalandığı amansız hastalığın pençesinde yaşama tutunma mücadelesi veriyor. Yönetim Kurulumuzun yakın takibinde süreci izlerken gelen haberle hepimiz sarsıldık. Hastalığının iyileşme belirtileri le sevindiğimiz Hacıoğlu kaptanın durumu yapılan son kontrollerde maalesef olumsuz bir seyir izlemeye başladı.

Aşılama, karın zarı sıyırma ve Kök hücre nakli gibi oldukça yüksek maliyetli işlemler dışında başka bir çözümün kalmadığı anlaşıldı. Bugüne kadar Hacıoğlu kaptanın yanında olan TALPA Yönetimi olarak Yardım Toplama Kanunu uyarınca kampanya başlatmanın ilgili mevzuata göre zaman gerektireceği düşünülerek meslektaşımıza destek olmak isteyen herkesi doğrudan arkadaşımızın banka hesabına katkıda bulunmaya çağırıyoruz. Bu vesile ile, Derneğimizin girişimleri ile arkadaşımıza bugüne kadar yardımcı olan Atlas Jet Yönetim Kurulu Başkanı Sayın Murat Ersoy’a da teşekkür ediyor, yaşam mücadelesi veren Kaptanımızın bu zor döneminde tüm camiamızı bir kez daha omuz vermeye çağırıyoruz… Konu PİLVAK ile de koordine edilmekte olup Yönetim Kurulumuzda da ivedilikle değerlendirilecektir.

Saygılarımızla, TALPA

TR 87 0006 4000 0016 2030 2433 12

İŞ BANKASI LARA ŞB.ANTALYA

HS.NO:6203 0243312”

TALPA'DAN KAPTAN HACIOĞLU'NA DESTEK

Yorumlar Tüm Yorumlar (23)

yesim ~ 9 yıl önce
Tayfun kaptana gecmis olsun ona lafim yokta bu yardim kampanyasi bana tuhaf geldi isin asli adam kaptan askeriye emeklisi yillardir tonla para kaldirdi bence ihtiyac sahibi olanlara bu kampayayi yapin...selcuk durat vardi oda havaciydi 1.5 lira almidu ayda keske ona acsaydiniz kampanya kanserde vefat etmeden ...hic degilse ihtiyaci vardi ama istemezdi bile o bole bisi...oda havaciydi ben adil olmaya cagiriyorum sizi.bide yardim yeterli gelmemis onu yaziyolarr napalim yani sativerin lux evlerinizi

Yanıtla

Kalan karakter 1000
İsim / Rumuz ~ 9 yıl önce
Nasıl vicdansız yorumlar bunlar,tayfun kaptanın durumu olsaydı yardım istermiydi,nedir pilotları çekememezlik,nasıl bir karın ağrısı nasıl bir eziklik nasıl bir komleks,yardım etmiyebilirsin ama o adamcağızın yada bir yakınının bu yazdıklarınızı okuyabileceğini düşünmüyormusunuz?bende bir pilot kızı olarak sizleri Allaha havale ediyorum bizim babalarımız kelle koltukta kazanıyorlar o paraları,gözün varsa sende sıkıp çalışacaktın arkadaş....

Yanıtla

Kalan karakter 1000
ceko ~ 9 yıl önce
sanki asgari ücretle çalışıyorsunuz....yastık altındakileri bir zahmet bozuverin....kimseye kuruş çalışmaz...

Yanıtla

Kalan karakter 1000
vay be ~ 9 yıl önce
Yardim ne icin anlamadim ssk si yok muymus? Illa ki parayla mi oluyomus ameliyat devlet karsiliyo her turlu masrafi ucretsiz daha dun gittim tum tahlillerimi yaptirdim bjz insan degil miyiz devletin hastanesine gidiyoruz? Sorarim size turkiye de ac sefil yardima ihtiyaci olan dul yetimler dururken asgari ucretliler varken dunya maas alan evi barki olan kaptana mi yardim kampanyasi baslatiyosunuz...allah sifa versin tum hastalara ama dogruyu da solemezsem vicdanjm rahat etmez tabiki yardim ederim ama ihtiyac sahibine

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Destan ~ 9 yıl önce
Sayın PİLVAK, paralar Vera'da ve İzair'de battı mı? Çulsuzlar mal mülk sahibi oldu mu?Çocuklar işe girdi mi? Keyifler yerinde mi? Yüzlere astar çekildi mi?

Yanıtla

Kalan karakter 1000
İcraat ~ 9 yıl önce
Eeee sayın TALPA ? Sonra....

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Ey İnsanlık ~ 9 yıl önce
Tayfun Kaptan, PİLVAK'tan Vera inşaat rezaleti yüzünden ayrıldı. Bakın şimdi küçük yardımlara bile muhtaç hale gelen onurlu, dürüst ve namuslu kaptanımıza o Vera'ya kaptırılan para resmen ilaç gibi gelecekti.Bu Vera ile anlaşanlar, içli dışlı olanlar, menfaat ilişkisine girenler, çoluğu çocuğu ile sürece dahil olanlar, UTANIN ! Ya İzair'de batan 1 milyon TL'ye ne demeli? Şişinerek ben Yönetim Kurulundayım diyenler, Ekrem'in ailece yönettiği, kızını oğluna iş yaptırdığı İzair'de binbir oyunla sermayedeki PİLVAK payının sıfırlanmasına göz yumanlar nerede şimdi? Biraz yüz, biraz vicdan, biraz ahlak. Haydi görelim bakalım. Şimdi insanlık zamanı.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Yazık size ~ 9 yıl önce
Beyler kullandığınız PİLVAK'ta orda burda çarçur ettiğiniz para beytül maldır..Babanızın parası gibi kullanamazsınız.Suçtur ama en önemlisi ayıptır, günahtır.Bakın şimdi bir arkadaşımız Azraille boğuşuyor. Hiç utanmanız yok mu sizin?
yardim ~ 9 yıl önce
Tayfun kaptana cok uzuldum tanirim kendisini gecmis olsun allah yar ve yardimcisi olsun..ancak bu kampanyayi anlamis degilim kabin memuru arkadaslarim icin olsa seve seve kosar yardimi esirgemem ama ayda 20 bin maasla bu kadar sene calismis bi insanin kendi icin yardim kampanyasi acmasi bana sacma geldi evini gayrimenkullerini satsin karsilasin dahasi devlet hastaneleri zaten bedelsiz karsilasiyo bu ucreti...nedir yani insanlardan yardim isterken yillardir aldigi maasi benle mi YEDINIZ

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Seviye çukur ~ 9 yıl önce
Bugüne kadar gelen en ahlak dışı mesaj..Bunu yazarken utanmadın mı? Bu insan kendi imkanlarıyla 1 yıldır boğuşuyor..Ama en önemlisi bir yaşam sözkonusu...Daha beteri başına gelir diyeceğim dilim varmıyor..
iPhone Uygulaması ~ 9 yıl önce
Kaptanımıza Allahtan acil şifalar diliyorum. İyileşecek inşallah.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
A320 kpt. ~ 9 yıl önce
Türkiye de planör rekorlarının ilk sahibi, termiklerin efendisi. Hocam sen yine yaparsın atarını azraile. THY kokpiti seninle.

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000