18 Şubat 2017, Cumartesi 10:22:41

Sunexpress'ten Serdar'a ziyaret

Türk Hava Yolları ile Lufthansa’nın ortak kuruluşu SunExpress’in Genel Müdürü Jens Bischof ve Genel Müdür Yardımcısı Ahmet Çalışkan, Devlet Hava Meydanları Antalya Başmüdürü Osman Serdar’ı makamında ziyaret etti.
  • THY almanyada iç hatlarda uçacakmış lufthansa ile ortak şirket kuracaklarmış.
  • Hicbir anlami olmayan haber degeri olmayan bir ziyaret!
  • Antalya Havalimanı genişliyor http://www.dha.com.tr/antalya-havalimani-genisliyor_1428077.html daha önce bu haber sonrası sıkıntılar oluşmuş izinsiz tüm açıklamalar yasaklanmıştı. bu haber için izin alınmış mıdır ki birlikte resimler çekilip beraber açıklamalar yapılmıştır. ben çok merak ettim doğrusu. ortalık yeniden kızışmasın, yoksa emeklilik ve sonrası için yatırımlar mı var. fazla merak ta iyi değil aslında ama merak işte edilmeden olmuyor.
  • Kardeş sen hayırdır ya? Ne zaman sunex ile alakalı haber yapılsa erc kardeş sen sürekli kötü bi yorum yapma peşindesin hayırdır ? Sen necisin? Ne ayaksın? THY sunexin etinden sütünden tırnağından fazlasıyla yararlanıyor merak etme sen. Sunexpress'in bütün birimleri işlerini fazlasıyla yapıyor. Alman disiplini sayesinde safety, THY kültürüyle memnuniyeti harmanlamış bir şirket. Seni de bekleriz...
  • Adam devamli is yaptigi isi düstügü bir yeri ziyaret etmis gayet normal fakat bir yorumcu " Ben o kisiyi hava alaninda gördüm kasim kasim kasiliyordu" ifadesi bende bir çagrisim yapti; yerli havayolu sirketlerimiz krizi atlatma çabasi verirken yabanci ortakli sunexpres Anadolujet uçuslarini yapiyor bu sirketin genel Müdürü bir alman ayrica ziyaret ettigi Antalya havalimani FIC (Fraport : Frankfurt Airport Service - İbrahim Çeçen) ortakligi ile yap islet devret modeli ile insa edilen ve isletilen bir meydan. Meydana her inen kalkan ucak Almanyaya para ödüyor. Sen bir alman olsan kasilmazmisin. iyi uykular canim Türkiyem
  • Sen THY ekiplerinin anadolujeti sunexpress ekiplerinden daha iyi yapabilecegini zannediyorsan yanılıyorsun. Halkın sesini dinle biraz.
  • Erc sen bence Tgs alımlarına başvur. Mudur olursun bu kafayla. Zarar veya kar konusunda bayago bilgilisin ms office kullanıyorsan ayriyettten sana Tgs alımlarında ise yarar bir kazanç sağlar...
  • Naber Serdar
  • Sunexpress genel muduru Jens Bischof!!! Sen daha genel mudurunu bile atayamadigin bi sirkete hem iç hat UÇUŞ izni ver bu da yetmesin Anadolujet uçuşlarını yaptir. Sunexpressin bi Türk sirketi oldugunu kimse iddaa edemez. Yaziklar olsun. Tum havacilik sirketler zarar aciklarken Anadolujet operasyonu sayesinde daha oncesinde 15 yil zarar aciklayan sirket rekor karlar aciklasin. Thy sen bu ulkenin paralarini Almanlara yedirme artik. Bu nasil is bilmezliktir. Sunexpress seni ic hat ucarken gormek istemiyoruz.

Türk Hava Yolları ile Lufthansa’nın ortak kuruluşu SunExpress’in Genel Müdürü Jens Bischof ve Genel Müdür Yardımcısı Ahmet Çalışkan, Devlet Hava Meydanları Antalya Başmüdürü Osman Serdar’ı makamında ziyaret etti. 

Antalya havaalanı hakkında Başmüdür Serdar’dan bilgi alan Bischof, SunExpress’in kuruluşundan bu yana Antalya’nın kalkınmasında ve gelişmesinde çok önemli bir rol oynadığını belirtti: “Antalya bizim evimiz, 1989’dan, kuruluşumuzdan beri merkezimiz Antalya. SunExpress Antalya’yla, Antalya da SunExpress ile büyüyor. Bu doğal ortaklık bölgenin refahı için çok önemli.  Biz her yıl Antalya’ya milyonlarca turist taşıyoruz. Bunu yapabilmemizin temel etkenlerden biri de her şeyi ile gayet düzgün bir şekilde işleyen bir havaalanının olmasıdır. Bize bu anlamda her türlü desteği veren Devlet Hava Meydanları İşletmesi’ne, Başmüdür Sayın Osman Serdar nezdinde teşekkür ediyoruz.”

DHMİ Başmüdür Osman Serdar, daha sonra Genel Müdür Bischof ve Genel Müdür Yardımcısı Çalışkan’a Antalya havaalanını gezdirdi.

Sunexpress'ten Serdar'a ziyaret

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (21)

thy ~ 2 yıl önce
THY almanyada iç hatlarda uçacakmış lufthansa ile ortak şirket kuracaklarmış.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Bos ~ 2 yıl önce
Hicbir anlami olmayan haber degeri olmayan bir ziyaret!

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Antalya Havalimanı ~ 2 yıl önce
Antalya Havalimanı genişliyor http://www.dha.com.tr/antalya-havalimani-genisliyor_1428077.html daha önce bu haber sonrası sıkıntılar oluşmuş izinsiz tüm açıklamalar yasaklanmıştı. bu haber için izin alınmış mıdır ki birlikte resimler çekilip beraber açıklamalar yapılmıştır. ben çok merak ettim doğrusu. ortalık yeniden kızışmasın, yoksa emeklilik ve sonrası için yatırımlar mı var. fazla merak ta iyi değil aslında ama merak işte edilmeden olmuyor.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
ERC,ye ~ 2 yıl önce
Kardeş sen hayırdır ya? Ne zaman sunex ile alakalı haber yapılsa erc kardeş sen sürekli kötü bi yorum yapma peşindesin hayırdır ? Sen necisin? Ne ayaksın? THY sunexin etinden sütünden tırnağından fazlasıyla yararlanıyor merak etme sen. Sunexpress'in bütün birimleri işlerini fazlasıyla yapıyor. Alman disiplini sayesinde safety, THY kültürüyle memnuniyeti harmanlamış bir şirket. Seni de bekleriz...

Yanıtla

Kalan karakter 1000
NFE ~ 2 yıl önce
Adam devamli is yaptigi isi düstügü bir yeri ziyaret etmis gayet normal fakat bir yorumcu " Ben o kisiyi hava alaninda gördüm kasim kasim kasiliyordu" ifadesi bende bir çagrisim yapti; yerli havayolu sirketlerimiz krizi atlatma çabasi verirken yabanci ortakli sunexpres Anadolujet uçuslarini yapiyor bu sirketin genel Müdürü bir alman ayrica ziyaret ettigi Antalya havalimani FIC (Fraport : Frankfurt Airport Service - İbrahim Çeçen) ortakligi ile yap islet devret modeli ile insa edilen ve isletilen bir meydan. Meydana her inen kalkan ucak Almanyaya para ödüyor. Sen bir alman olsan kasilmazmisin. iyi uykular canim Türkiyem

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Erc ye cevap ~ 2 yıl önce
Sen THY ekiplerinin anadolujeti sunexpress ekiplerinden daha iyi yapabilecegini zannediyorsan yanılıyorsun. Halkın sesini dinle biraz.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Erc ~ 2 yıl önce
Erc sen bence Tgs alımlarına başvur. Mudur olursun bu kafayla. Zarar veya kar konusunda bayago bilgilisin ms office kullanıyorsan ayriyettten sana Tgs alımlarında ise yarar bir kazanç sağlar...

Yanıtla

Kalan karakter 1000
serdar ~ 2 yıl önce
Naber Serdar

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Erc ~ 2 yıl önce
Sunexpress genel muduru Jens Bischof!!! Sen daha genel mudurunu bile atayamadigin bi sirkete hem iç hat UÇUŞ izni ver bu da yetmesin Anadolujet uçuşlarını yaptir. Sunexpressin bi Türk sirketi oldugunu kimse iddaa edemez. Yaziklar olsun. Tum havacilik sirketler zarar aciklarken Anadolujet operasyonu sayesinde daha oncesinde 15 yil zarar aciklayan sirket rekor karlar aciklasin. Thy sen bu ulkenin paralarini Almanlara yedirme artik. Bu nasil is bilmezliktir. Sunexpress seni ic hat ucarken gormek istemiyoruz.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Sxs Fo ~ 2 yıl önce
Sunexpress hakkındaki haberlere yorum yapabilen çok az kişi oluyor. Hele eleştirel yorum yapabilen tek kişi bile olabilirsin Erc. Bu ne cesarettir yarabbi... seni tanımak istiyorum... beni mutlaka ara...
Geçmiş olsun ~ 2 yıl önce
Hazımsızlık yaşıyorsan soda filan içmeyi dene, kardeş. Bu şirket şu an türk sivil havacılığı için bir çok konuda örnek alınacak bir şirkettir. Bir ara misafirimiz ol anlarsın.
atarliya ~ 2 yıl önce
ya kardeşim sunexpress seni almamış olabilir ama ben her haberin altında senin aynı saçma yorumunu okumak zorunda mıyım?
KAR ~ 2 yıl önce
Sunexpress karmı açıkladı ki
Bilgi amaçlıdır ~ 2 yıl önce
Merhaba Sayın yorum sahibi, Bu türden yorumlatın bizi nereye getireceğini çok merak ediyorum öncelikle. Bilgi amaçlıdır yazım. Türkiyede havacılık sadece cılık olarak yapılırken kurulan bir şirkettir SunExpress. İşe hava katan şirket yani. Sivil havalığın denetlemeye geldiği zamanlarda, başka şirketlerde bulunmadığı ve varolmadığı için denetlemediği departman ve prosedürlerin var olduğu şirkettir SunExpress. Çalışanın ödemelerini hiç aksatmamış, vergide usulsüzlük yapmamış, şu anda rekorların adıdır SunExpress. Havacılığın nasıl yapılmasını gerektiğini sadece Türkiye'deki şirketlere değil, Avrupadaki emsallerine de öğreten şirkettir SunExpress. Hem alman kültürünün hem de Türk kültürünün en güzel yanları alıp sentezi ile örnektir SunExpress. Herşey mükemmel olmayabilir ama zamanla kendini geliştirendir SunExpress. Tam 28 yıldır varolandır SunExpress. Ve bu varlık bu ortaklıkile güçlüdür. Bu sayede ülkemiz havacılıkta Avrupa standartlarını tanır, Avrupalılar da Türk'ün çalışkanlığını öğrenirler. İşte bunların tamamı SunExpress'dir sevgili yorumcu. Herkese İyi ve Hayırlı günler...
Çoğul konuşan ~ 2 yıl önce
İstemiyoruz? Kaç kişisiniz? Yapılan operasyonun kalitesi ile ilgili bilgin var mı? Ucuz edebiyat yapma burda , sunexpress'in %50'si THY'ye ait, sunexpress germany aracılığıyla bize Avrupa'nın içhat uçuşlarının kapısı açılıyor ,bundan ne haber? Git kendini eğit, arkandan beyni yok fikri var dedirtme!
Tail Strike ! ~ 2 yıl önce
Sendeki tail strike tam bir Türkçe tabir ile Kuyruk ACISI travması yaratmış dostum... Sen istediğin kadar isteme, Türkiye'nin ilk tarifeli yurt dışı seferini yapan firma, yurt içinde de milyonlarca yolcuyu memnun etmeye devam ediyor... Sen mi karışacaksın Wet Lease anlaşmalarına ya da türk-alman ortaklığına?
? ~ 2 yıl önce
Neye dayanarak attın bunları dostum ?
Sen hayirdir?? ~ 2 yıl önce
Bu kuyruk acin nereden geliyor cok merak ediyorum dogrusu :) sirket hakkinda zerre kadar bilgiye sahip olmadigin gayet asikar dogrusu. Yoksa boylesine sacma bir yorumla okuyucularin karsisina cikmazdin ;) Yazinin basinda zaten ortak kurulus die yaziyor olayin ne anlayamadik, arti olarakda sunexpress bir turk sirketidir vergilendirmesi odemeleri, gelir gider muhasebeleri turk sirketleri tarafindan tutulmakta ve yaptigi her milyon euro kar icinde TURKIYE CUMHURIYETI devletine vergisini wermektedir, alman buyukelciligine degil :) rahat ol sunexpress i ic hatlarda istemiyoruz diyosun ama ben seni daha once en az 5 defa sunExpress ic hat ucuslarinda gordum ;)
Fake ~ 2 yıl önce
Sen bu sene Sunex deuchlandın bu ülkeye nekadar para getirdiğini biliyormusun. Senin ülken krizdeyken Avrupa'da kaç uçak uçtuda kara geçti biliyormusun. Kısacası Allah'ın yokmu da bukadar manüplasyon yapıyorsun. Darsınız dar.
Erc ,e cevap ~ 2 yıl önce
Sen üzülme doğruları yazmışsın.perşembe günü ben bu üçlüyü saat 14.00 gibi Antalya havalimanında gördüm.canlı canlı alman olan müdür kasım kasım kasılarak yürüyordu sanki o vali yada herşeyin müdürü o idi Alman ne beklersin sömürmek için yaratılmış egoist toplumun ajan müdürü.hadi inkar edin .yorumcular.almanya güdümlü alman lufthansanın Emirler'ini harfiyen yerine getiren,bir kasıntı ,gizlide Türk düşmanı.gelelim şierkete Mükemmel pilotlar Türk pilotları mükemmel kabin ekibi pırıl pırıl ,uçaklar tertemiz Yeni Ama kaymağı Lufthansa Almanlar yiyor.allahtan gibi alman toplumuna Türk şirketi olarak benimsenmiş.bir yıl tr kökenli müdür olsa bir yıl da dönüşümlü alman müdür olsa olmazmı.olur da birileri izin vermiyor demekki.ha birde Yunanca Almanca Türkçe ana dili gibi konuşan kızımı 8 yıl evvel torpilimiz Yok diye kabin de çalışması için tüm mülakatları geçtiği halde İngilizcesi yetersiz diye kadroya dahil etmediler.yine başında bir Alman müdür vardı.ama illede sun express ha güneş express pardon.zarif çalışanlar kaptanlar kabindekiler.mükemmelsiniz de müdür alman işte buda kanıma dokunuyor.
Fenermoda ~ 2 yıl önce
Ben arayacağım seni de telefon numaran yok

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000