11 Nisan 2018, Çarşamba 14:35:01

Sunexpress'ten İzmir'de rekor!

Türk Hava Yolları ve Lufthansa’nın ortak kuruluşu SunExpress’in Genel Müdürü Jens Bischof, İzmir Sanayici Ve İşadamları Derneği (İZSİAD) üyeleri ve basın mensupları ile İzmir’de bir araya geldi.
  • Bursalılar da müslüman, oraya da uçun bir zahmet
  • Neden Hannover Izmir sadece sabaha karşı uçuş var yaşlılar ve çocuklar hiç düşünülmüyor
  • 50 defa Cizre'ye İzmir seferi düzenleyeceğiz diye söz verdiler, yok lyonmuş yok avrupaymış, yok rekormuş...horoz bizim horozumuz ama başka çöplükte ötüyor...Devlet siyasetine uygun davranın, doğuya seferler düzenleyin ki hem doktor,hem de profesörler günü birlik bile olursa gelip hizmetini verip dönebilsin.Hizmetin özü budur.
  • Milli bayrak taşıyıcımızın izmir e vermediği değeri verdiğin için teşekkürler Sunexpress.Birde Roma Milano Madrid ve Barcelona seferleri başlatsan tadından yenmez.
  • Izmirden Roma istiyoruz
  • TÜRKİYENİN EN YOĞUN DESTİNASYONU,ERZİNCANA NİYE GELMİYOR, DEMEK.... TORPİLİ YOK.........
  • Thy Lyon müdürümüz rekabeti sever. Sıkıntı yok.
  • İzmir’den Riyadh, Medina, Algiers ve Morocco’ya uçuş istiyoruz, Müslüman kardeşlerimizi Ege’de kucaklayalım...
  • Saw base e de tamamen sunexpress gelip anadoluya baglasalar , thy pegasus biter de , thy izin vermiyor. Malesef bu isler buyuk balik kucuk balik hesabi yapiliyor. Sirketimiz yoksa mukemmel

Türk Hava Yolları ve Lufthansa’nın ortak kuruluşu SunExpress’in Genel Müdürü Jens Bischof, İzmir Sanayici Ve İşadamları Derneği (İZSİAD) üyeleri ve basın mensupları ile İzmir’de bir araya geldi. Toplantıda SunExpress’in İzmir operasyonları ve İzmir turizmine desteğinden bahseden Bischof, 2018 yaz sezonunda İzmir-Lyon (Fransa) uçuşlarının da başlayacağı müjdesini verdi.

2018 yaz sezonunda da Türkiye-Avrupa uçuşlarını artırmaya devam eden SunExpress, 18 Haziran itibariyle İzmir’den Fransa’nın popüler seyahat destinasyonu Lyon’a haftada bir kez sefer düzenleyecek. İzmir’den en fazla uluslararası sefer düzenleyen hava yolu SunExpress, yeni destinasyonu Lyon ile İzmir’den direkt tarifeli seferlerle Avrupa’da 25 kente uçacak.

İç hatlarda ise İzmir’i direkt seferlerle Adana, Antalya, Diyarbakır, Erzurum, Kars, Kayseri, Malatya, Trabzon ve Van’a bağlayan tek hava yolu SunExpress, İzmir’den Türkiye’nin toplamda 14 destinasyonuna uçuş gerçekleştiriyor.

“SunExpress olarak, orta uçuş mesafesinde İzmir’i mümkün olduğunca önemli destinasyonlara bağlamaya çalışıyoruz” diyen Bischof, “İzmir’den sunduğumuz uluslararası uçuş sayımızı, yedisi charter olmak üzere, toplamda 32’ye yükselttik. İzmir üzerinden haftada 800 sefer gerçekleştiriyoruz. Bu yıl, İzmir uçuşlarında, yalnızca yaz sezonunda olmak üzere 1.300.000’in üzerinde koltuk arzı ile tarihi bir rekora imza atarak kapasitemizi %13 artırdık” dedi.

“2012 yılında İzmir’i HUB (aktarma merkezi) ilan ettik ve her geçen gün İzmir’deki uçuş ağımızı genişletiyoruz. Bu çerçevede, aktarma merkezimiz İzmir üzerinden Anadolu’nun 14 şehrinden Avrupa’da 25 kente bağlantılı uçuşlar sunuyoruz” dedi.
Tarifeli seferlerle İzmir’e en fazla turist getiren hava yolu olduklarını belirten Bischof, “Turizm bizim ana iş kolumuz. Avrupa’da olduğu gibi Türkiye’de de hem fiyat hem de kalite olarak en iyi değerde hizmet veren leisure (tatil) havayoluyuz. 2017 yılında İzmir’e gelen toplam 2.4 milyon dış hat yolcusunun 1.3 milyonunu, SunExpress olarak, biz taşıdık. Bu, bizim açık ara İzmir’in ana taşıyıcısı olduğumuzu gösteriyor” dedi.

“İzmir, hem tarihi hem de kültürel ve ekonomik potansiyeli ile bunu fazlası ile hak ediyor. Avrupa’da 5.000’nin üzerinde tur operatörü ve seyahat acentesine, roadshowlar ve katalog sunumları ile Ege ve Akdeniz bölgesini tanıtmak için çalışmalar yaptık ve yapmaya da devam ediyoruz. Hedeflerimiz ve yaptığımız çalışmalar doğrultusunda da bu potansiyelin daha fazla anlaşılacağına inanıyoruz. SunExpress İzmir’le, İzmir de SunExpress ile büyüyor. Bu doğrultuda elimizden gelen her türlü desteği ve çabayı İzmir için gösteriyoruz, daha fazlasını göstermeye de hazırız”.

Sunexpress'ten İzmir'de rekor!

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (16)

Bursa ~ 5 yıl önce
Bursalılar da müslüman, oraya da uçun bir zahmet

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Filiz ~ 5 yıl önce
Neden Hannover Izmir sadece sabaha karşı uçuş var yaşlılar ve çocuklar hiç düşünülmüyor

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Cunku ~ 5 yıl önce
Yolcu sabah erken otele girip gun kaybetmek istemiyor
HAMASET ~ 5 yıl önce
50 defa Cizre'ye İzmir seferi düzenleyeceğiz diye söz verdiler, yok lyonmuş yok avrupaymış, yok rekormuş...horoz bizim horozumuz ama başka çöplükte ötüyor...Devlet siyasetine uygun davranın, doğuya seferler düzenleyin ki hem doktor,hem de profesörler günü birlik bile olursa gelip hizmetini verip dönebilsin.Hizmetin özü budur.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
TEŞEKKÜRLER ~ 5 yıl önce
Milli bayrak taşıyıcımızın izmir e vermediği değeri verdiğin için teşekkürler Sunexpress.Birde Roma Milano Madrid ve Barcelona seferleri başlatsan tadından yenmez.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Hadi ~ 5 yıl önce
Izmirden Roma istiyoruz

Yanıtla

Kalan karakter 1000
ERZRUM ~ 5 yıl önce
TÜRKİYENİN EN YOĞUN DESTİNASYONU,ERZİNCANA NİYE GELMİYOR, DEMEK.... TORPİLİ YOK.........

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Thy ~ 5 yıl önce
Thy Lyon müdürümüz rekabeti sever. Sıkıntı yok.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Kevser ~ 5 yıl önce
İzmir’den Riyadh, Medina, Algiers ve Morocco’ya uçuş istiyoruz, Müslüman kardeşlerimizi Ege’de kucaklayalım...

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Kevser ~ 5 yıl önce
Sizin arapları biz ege'de istemiyoruz. O kadar seviyorsanız siz oralara gidin ve hatta orada kalın. İzmir'i başka şehirlerle karıştırmayın. Sunexpress ülkesini seven bir havayolu böyle bir hata yapmaz zaten. Bir de şehir isimlerini Türkçe yazarsak daha doğru olur. Algier falan değil. Cezayir.
Dalga geçtin ~ 5 yıl önce
herhalde müslüman kardeşim !
Unuttun ? ~ 5 yıl önce
Kahire,Beyrut,Bağdat,Şam.....
Arap ~ 5 yıl önce
Egede arap istemiyoruz. Biz karadeniz değiliz
Sxs ~ 5 yıl önce
Saw base e de tamamen sunexpress gelip anadoluya baglasalar , thy pegasus biter de , thy izin vermiyor. Malesef bu isler buyuk balik kucuk balik hesabi yapiliyor. Sirketimiz yoksa mukemmel

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Eminmisin ~ 5 yıl önce
Yıllar önce Sabiha base uçması mı? Pegasus bitti mi?

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000