27 Ocak 2014, Pazartesi 13:48:08

SUNEXPRESS'TEN ANLAMLI DESTEK

Tirebolu Anadolu Denizcilik Lisesi idaresinden ve öğrencilerinden özel havayolu şirketi SunExpress'e teşekkür edildi.
  • şirketlerin sosyal sorumluluk projeleri elbette hem toplumsal anlamda hem de şirket imajı açısından olumlu neticeler vermektedir.Bu projeleri desteklemekle birlikte sahip olduğumuz hakların sessiz sedasız budanmasına da elbette itiraz edeceğiz.Güzide şirketin çalışanı olmak için haksızlıklar karşısında sessiz olmak mı gerekiyor illaki???
  • Ayip ugrastiginiza bakin.Bu cocuklar ucaga ilk defa biniyorlar.Potansiyel ucak yolculari olan bu cocuklar omur boyu bu ani unutmayacaklar.Sen 3 tane arkadas hakkini konu ediyorsun?Sadece kendi cikarlarini dusunen,kendi cikarlari sirket menfaatlerinden on planda olan personel bu sirkete yakismiyor.
  • Cevap vermeye dahi degmez.Niye ugrasiyorsunuz ki?Bu cocuklar ilk defa ucaga binecekler.Yarinin potansiyel yolculari.Daha simdiden Sunexpress'e duyduklarini dusunemiyor.Uc tane arkadas hakkini dusunuyor.Bu kadar kucuk hesap yapanin bu guzide sirkette calismasini anlamiyorum...
  • Sun express bravo.
  • Şimdiye kadar çalıştığın her şirkette arkadaş hakkın vardı bir sxs de mi sana az geldi. Senin gibilere bu şirket fazla.
  • Kıstıkları arkadaş hakkından boşalan yerleri doldurmak lzm tabi;)

Tirebolu Anadolu Denizcilik Lisesi idaresinden ve öğrencilerinden özel havayolu şirketi SunExpress'e teşekkür edildi.

Tirebolu'nun en modern yeni okul binası olarak 2013-2014 Eğitim-Öğretim yılının ikinci döneminde eğitim hayatına devam edecek olan Tirebolu Anadolu Denizcilik lisesi öğrencileri mayıs ayında deneyim ve öğreti anlamında yapacak oldukları Aydın ili Kuşadası’na gezi programı için kendilerine sponsor olan ve ücret almayan SunExpress havayolu çalışanlarına ve yöneticilerine teşekkür ettiler.

SunExpress havayolu yöneticilerinin bu jesti eğitim ve turizm kenti olan Tirebolu'da ve halk arasında mutluluk oluştururken çok sayıda vatandaş, “Bu iyiliğin mutlaka karşılığı ilerleyen günlerde görülecektir” dedi.

SUNEXPRESS'TEN ANLAMLI DESTEK

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (6)

iPhone Uygulaması ~ 9 yıl önce
şirketlerin sosyal sorumluluk projeleri elbette hem toplumsal anlamda hem de şirket imajı açısından olumlu neticeler vermektedir.Bu projeleri desteklemekle birlikte sahip olduğumuz hakların sessiz sedasız budanmasına da elbette itiraz edeceğiz.Güzide şirketin çalışanı olmak için haksızlıklar karşısında sessiz olmak mı gerekiyor illaki???

Yanıtla

Kalan karakter 1000
iPhone Uygulaması ~ 9 yıl önce
Ayip ugrastiginiza bakin.Bu cocuklar ucaga ilk defa biniyorlar.Potansiyel ucak yolculari olan bu cocuklar omur boyu bu ani unutmayacaklar.Sen 3 tane arkadas hakkini konu ediyorsun?Sadece kendi cikarlarini dusunen,kendi cikarlari sirket menfaatlerinden on planda olan personel bu sirkete yakismiyor.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
iPhone Uygulaması ~ 9 yıl önce
Cevap vermeye dahi degmez.Niye ugrasiyorsunuz ki?Bu cocuklar ilk defa ucaga binecekler.Yarinin potansiyel yolculari.Daha simdiden Sunexpress'e duyduklarini dusunemiyor.Uc tane arkadas hakkini dusunuyor.Bu kadar kucuk hesap yapanin bu guzide sirkette calismasini anlamiyorum...

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Bravo ~ 9 yıl önce
Sun express bravo.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Arkadaş hakkı ~ 9 yıl önce
Şimdiye kadar çalıştığın her şirkette arkadaş hakkın vardı bir sxs de mi sana az geldi. Senin gibilere bu şirket fazla.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
İsim / Rumuz ~ 9 yıl önce
Kıstıkları arkadaş hakkından boşalan yerleri doldurmak lzm tabi;)

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000