23 Mayıs 2019, Perşembe 10:45:56

Sunexpress'in iftar yemeğinde 1000 kişi bir araya geldi

SunExpress’in her yıl Ramazan ayında geleneksel olarak düzenlediği Antalya’daki İftar yemeğine 1000 kişi katıldı.
  • seçim günü biletlerin ücretlerini iade etmek için ilk zıplayan pegasus'tan da aynı performansı beklerdik . ( iftar yemeği için neden herkesten önce davranmadı acaba ? ) aaaa ... 1 saniye pegasusun programında böyle bi organizasyon yok mu ? :O haşırt the blackbord.
  • Hatipoglu Jens yakında Müslüman yapar!!!!
  • Iftar yemeği vermek ne zamandan beri bir organizasyon.

SunExpress’in her yıl Ramazan ayında geleneksel olarak düzenlediği Antalya’daki İftar yemeğine 1000 kişi katıldı. Birliktelik, paylaşım ve dayanışmanın ön planda olduğu iftar yemeği, SunExpress Ailesi üyeleri ve Antalya Büyükşehir Belediye Başkan Yardımcı Ertuğrul Ünal, Antalya’daki sivil havacılık otoritelerinin katılımı ile SunExpress Genel Müdürü Jens Bischof ve Genel Müdür Yardımcısı Ahmet Çalışkan’ın ev sahipliğinde gerçekleşti.

SunExpress Genel Müdürü Jens Bischof, gecede yaptığı konuşmada, birlik ve dayanışmanın ön olanda olduğu böyle anlamlı bir iftar yemeğinin bir parçası olduğu için çok mutlu olduğunu belirterek, “Bu akşam burada 1000 kişi ile birlikteyiz, aileler, çocuklar ve şirket dışından dostlarımız ile. SunExpress sayesinde çok büyük bir aile olduk. Türkiye’nin turistik başkenti olan Antalya’nın ana taşıyıcısıyız. Antalya’yı, 36 dış hat, 8 iç hat olmak üzere, tarifeli direkt seferlerle en fazla noktaya bağlayan havayoluyuz. Bu yaz yalnızca Antalya’ya yaklaşık 4 milyon koltukla rekor bir arz gerçekleştiriyoruz. Antalya’nın en büyük işverenlerinden biri olarak, merkezimiz Antalya’da büyümeye devam edeceğiz. Bütün SunExpress ailesi olarak, Antalya’nın, Türkiye’nin bayrağını bütün Avrupa’da, Orta Doğu’da, Kuzey Afrika’da dalgalandırmanın gurunu yaşıyoruz. Ve ben, bunu başarıyla sürdüren böylesine değerli bir ekibin bir parçası olduğum için gurur duyuyorum” dedi.

SunExpress Genel Müdür Yardımcısı Ahmet Çalışkan ise, “Önümüzdeki yıl 30. yıldönümümüzü kutlayacağız. Bu süre içerisinde SunExpress olarak geldiğimiz nokta kesinlikle takdire şayandır. 29 yıl önce başladığımız bir uçak ve 57 çalışan ile bugün 4.200’ün üzerinde çalışanı, 30 ülkede 90 destinasyon ile devam ediyoruz.  Bugün şunu rahatlıkla söyleyebiliyoruz ki şirketimiz her zamankinden çok daha istikrarlı ve güçlü temellere oturmuş durumda. Yoğun bir sezona adım attık, bu yılı da başarılı bir şekilde tamamlayacağımıza inancımız tam. Bu büyük ailenin, ekibin bunu başaracağı konusunda hiçbir şüphemiz yok“ dedi.

Sunexpress'in iftar yemeğinde 1000 kişi bir araya geldi

Yorumlar Tüm Yorumlar (7)

atc ~ 5 yıl önce
seçim günü biletlerin ücretlerini iade etmek için ilk zıplayan pegasus'tan da aynı performansı beklerdik . ( iftar yemeği için neden herkesten önce davranmadı acaba ? ) aaaa ... 1 saniye pegasusun programında böyle bi organizasyon yok mu ? :O haşırt the blackbord.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Vay ~ 5 yıl önce
Birde Blackboard'u düzgün yazsaymışsın :))))
xq" ~ 5 yıl önce
bebeğim xqnun ist uçuşu yok boş yapıyorsun, yapma.
Hatipoglu ~ 5 yıl önce
Hatipoglu Jens yakında Müslüman yapar!!!!

Yanıtla

Kalan karakter 1000
iftar oruçluya verilir ? ~ 5 yıl önce
kaç tanesi oruç tutuyor ? İftar veren de gelen de oruçla ilgisi yok o da ayrı..
Expres ~ 5 yıl önce
Iftar yemeği vermek ne zamandan beri bir organizasyon.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
saw base ~ 5 yıl önce
10 senedir şirketteyim. bildim bileli tüm baseler de olan birşey.

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000