08 Mart 2017, Çarşamba 11:32:33

SunExpress Türkiye ile Almanya’yı birbirine bağlıyor

SunExpress, dünyanın en büyük turizm borsası olan ITB öncesi Almanya’daki Türk acenteleri ile bir araya geldi.
  • Bir arkadas cok tepki gostermis bu sirket alman degil Turk hatta yoneticisi Turk falan filan.Bunlari ge srvgili sunex avukati arkadas bu sirket Turklerden cok alman ve hollandali adamlari ucuruyor Turk vatandasi olan gencleri yil sonu geldiginde kapi disina koyuyormu bunu soyle bana. Savunurken gercekleri gor ve ona gore savun kor olma.Almanyada dogup buyuyen birsuru Turk pilotlar var Turkiyede diger sirketler de neden alman yadaki havayolu sirketleri is vermiyor onlara?Usakliktan kurtulun artik sunex Turk gorunumlu bir alman ve hollanda kirmasi bir sirket asla mili degil!!!!!
  • Bakalim iptallere ne zaman baslicak?
  • Hani sunexpress bu yaz kar yapmıştı?
  • bu arkadaşı boeing ve airbus istedi ama gitmedi :)
  • Köln Hatay açarsanız çok seviniriz
  • Geçen yaz Rusya bu yaz Almanya, ne olacak turizmcinin hali?
  • almanlar bizi ülkelerinde konusturmuyo... Bu alman firması Türk iç hatlarında cirit oynuyo... ne güzel dünya
  • Emin adimlarla saglam ilerleyen kesinlikle ulkenin en profesyonelce calisan havayolu sirketi. Cok daha fazlasini hakediyorsun SUNEXPRESS. Bonuslarda yataydi iiydi :)

Türk Hava Yolları ve Lufthansa’nın ortak kuruluşu SunExpress, dünyanın en büyük turizm borsası olan ITB öncesi Almanya’daki Türk acenteleri ile bir araya geldi. 

SunExpress’in tarifeli seferlerle Türkiye ile Almanya arasındaki en büyük kapasiteyi arz ettiğini belirten SunExpress Almanya Genel Müdür Yardımcısı Alper Özen,  Türkiye ile Almanya arasında tarifeli seferlerle en fazla noktaya uçan hava yolu şirketinin SunExpress olduğunu belirtti: “Türkiye’nin 13 şehrinden Avrupa’daki, ağırlıklı olarak Almanya olmak üzere, 40 şehre karşılıklı olarak direkt tarifeli uçuşlar düzenliyoruz.”

2016’nın olaylı ve zor geçen bir yıl olduğunu, ama turizmdeki zor şartlara rağmen SunExpress’in istikrarlı bir şekilde uçuşlarına devam ettiğini belirten Özen, “Biz, Türk turizminin önemli bir ortağıyız.  Akdeniz ve Ege bölgelerine tarifeli ve direkt seferlerle en fazla turist taşıyan hava yoluyuz. 2016’da batı Avrupa’dan gelen her beş turistten birini Türkiye’ye biz getirdik. Rakiplerimizin hemen hemen hepsi Avrupa’dan Türkiye’ye olan kapasitelerini azalttılar. Ama biz azaltmadık ve azaltmayı da düşünmüyoruz.  2017 yaz sezonunda önceki yıla oranlar Türkiye’ye olan uçuşlarımızda yüzde 26 kapasite artışı gerçekleştirdik. 2017’den umutluyuz. Zira rakip ülkelerin kapasiteleri hem doldu hem de fiyatlar çok yüksek. Hem yüksek kalite hem de düşük fiyat avantajı sunan Türkiye’nin son dakika satışlarının artacağını düşünüyoruz” dedi.

"Hepimiz bu kampanyayı desteklemeliyiz"
Almanya’daki bütün seyahat acentelerine seslenen Özen, “Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın ‘komşunu da al, gel’ kampanyasını tamamen destekliyoruz. Aile, dost ziyareti ve ya tatillerinin memleketlerinde geçirmek isteyenler için Türkiye’ye bir köprü durumdayız. Avrupa’daki Türklerin tatillerini Türkiye’de geçirmeleri hem sektör için hem de Türk turizmi için oldukça önemli olduğuna inanıyorum.  burada da iş sizlere ve bize düşüyoruz; bizler Türkiye turizmini bu anlamda el ele verip biraz da olsa canlandırma gücüne sahibiz” dedi.

SunExpress olarak biz sürekli bir değişim ve gelişim içerisinde olduklarını belirten Özen, bütün bu değişim ve gelişimin müşteri odaklı değişimler olduğunu belirtti: “Sizlere daha iyi hizmet vermek için ve sizlerin de müşterilerinize daha iyi hizmet vermesi için daha kolay, müşteri odaklı bir rezervasyon sistemine geçiyoruz, Önümüzdeki hafta bu değişim tamamlanmış olacak. Bunun yanı sıra şimdilik yalnızca SunExpress Almanya uçaklarında, yani XG uçuş kodu olan uçaklarımızda yeni uçak içi eğlence sistemimizi kurduk. Artık herkesten bağımsız olarak yolcularımız, kendi akıllı telefonlarını, tabletlerini kullanarak ister film izleyecek, ister gazete okuyacaklar. Bu sistemimiz inşallah yakında bütün SunExpress uçuşlarında hayata geçecek.”

SunExpress Türkiye ile Almanya’yı birbirine bağlıyor

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (17)

Pilot ~ 5 yıl önce
Bir arkadas cok tepki gostermis bu sirket alman degil Turk hatta yoneticisi Turk falan filan.Bunlari ge srvgili sunex avukati arkadas bu sirket Turklerden cok alman ve hollandali adamlari ucuruyor Turk vatandasi olan gencleri yil sonu geldiginde kapi disina koyuyormu bunu soyle bana. Savunurken gercekleri gor ve ona gore savun kor olma.Almanyada dogup buyuyen birsuru Turk pilotlar var Turkiyede diger sirketler de neden alman yadaki havayolu sirketleri is vermiyor onlara?Usakliktan kurtulun artik sunex Turk gorunumlu bir alman ve hollanda kirmasi bir sirket asla mili degil!!!!!

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Xq/xg ~ 5 yıl önce
Bakalim iptallere ne zaman baslicak?

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Kar ~ 5 yıl önce
Hani sunexpress bu yaz kar yapmıştı?

Yanıtla

Kalan karakter 1000
? ~ 5 yıl önce
Haberde kar yapmadı demiyorki? Nerden çıkardın?
Cevap ~ 5 yıl önce
Umutluyuz diyor sanki kar yapılmamış tarzında? Hemen alınmanıza gerek yok ;-)
Yolcu Sayısı ~ 5 yıl önce
Sonuçta tüm havayolları gibi sunexpress de düşen turist sayısıyndan etkilendi. Bu yılda artacağını umuyorlar.
Umarım ~ 5 yıl önce
Umarım
aynen ~ 5 yıl önce
bu arkadaşı boeing ve airbus istedi ama gitmedi :)

Yanıtla

Kalan karakter 1000
erece ~ 5 yıl önce
Emirates'te istemiş :)
Cgn hty ~ 5 yıl önce
Köln Hatay açarsanız çok seviniriz

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Bu sene de bekar gezelim ~ 5 yıl önce
Geçen yaz Rusya bu yaz Almanya, ne olacak turizmcinin hali?

Yanıtla

Kalan karakter 1000
alman ~ 5 yıl önce
almanlar bizi ülkelerinde konusturmuyo... Bu alman firması Türk iç hatlarında cirit oynuyo... ne güzel dünya

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Sen ne anlarsin ~ 5 yıl önce
Peki sen almanya sayesinde avrupada ucuyorsun onu napıcan gülüm. Hem de Dıs hat ucuyosun adaminda cok umrundaydi turkiyede ic hat ucmak :) git acik ötede oyne biraz arastir anladıı
Sxs ~ 5 yıl önce
Sen buraya yazmasini biliyorsan bilgisayar ve internet kullanabiliyorsun demektir aslinda gir bi google amcaya sunexpress yaz Wikipedia dan bir oku. Sirket sitesine gir diyecem ama onu yapabilcek bi zekan olduğunu sanmiyorum. Bi bak şirket yüzde-yüz almanmi yoksa ne diye. Yonericisi türk değil diye hemen alman oluyor. Yöneticisi türk olupta halini gördüğümüz sirkette çok.
Company of the Future ~ 5 yıl önce
Emin adimlarla saglam ilerleyen kesinlikle ulkenin en profesyonelce calisan havayolu sirketi. Cok daha fazlasini hakediyorsun SUNEXPRESS. Bonuslarda yataydi iiydi :)

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Id ni de yaz bari ~ 5 yıl önce
Sunex de boyle troller ne zamandan beri var? A pardon orda torpil ve kadrolasma yoktu hic :)
Cemalettin ikikol ~ 5 yıl önce
sunexpres biz her yıl ülkemize izmire almanyaya dönüş yapıyoruz sorum şudur neden birtek sandoviç veya bir kahveyi içeceklerde olsun amma temelli kaldırmak hiç hoşa gitmiyecek durum biz parasında değiliz müşteri herzaman haklı olduğu gibi bizler müşteri olarak herzaman memnun kalmalıyız bu isteğimiz yerine gelirse sizler kadar bizlerde memnun oluruz sevgilerimlen başarılarınızın devamını dilerim

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000