24 Mart 2014, Pazartesi 11:19:03

SUNEXPRESS SEZONA HAZIR!

Bu yaz sezonuyla beraber yeni hatları uçuş ağına katan SunExpress, İzmir’den iç hatlarda Konya, dış hatlarda ise Kopenhag, Lyon, Nantes, Paris ve Helsinki’ye, Gazipaşa’dan ise Köln, Münih ve Stuttgart’a tarifeli uçmaya başlıyor.
  • vay arkadaş...elin almanı gelmiş türkiyede içhat uçuyor sizde tebrik ediyorsunuz!
  • Biri aşağıda belirtmiş. Ercanda ki rezilliği. Tamamen haklı. Sanırım sunexpressin en kötü istasyonu. Size zahmet bir denetleme yapın lütfen.
  • londra ucuslari ne zaman olacak? londraya da bi el atin biktik pegasustan.
  • Sunexpress neden Londra-Izmir arasi ucmazda buradan kazanabilecegi parayi Easyjet, Thomas cook gibi sirketlere birakir, anlamam
  • Selçuk havaalanına atr inemez mi?
  • istanbula almanya dan direk ucus olmadiktan sonra bir ise yaramaz
  • Londra - Izmir ucuslarini bekliyoruz
  • İzmir-mardin de başlamalı izmirde çok mardinli var konya da çok geç açılmış bir hat
  • izmir - new york -chicago istiyoruz bi tane 767-200ER kiralayın. çok talep var
  • Başımız da kel değil ama anlamadım neden Mersin'imizde hava limanı yok.. Yüzbinlerce yolcuyla ortadoğu'ya açılan kapı olabiliriz Mersin'imizde bu potansiyel var duyun sesimizi artık..

Bu yaz sezonuyla beraber yeni hatları uçuş ağına katan SunExpress, İzmir’den iç hatlarda Konya, dış hatlarda ise  Kopenhag, Lyon, Nantes, Paris ve Helsinki’ye, Gazipaşa’dan ise Köln, Münih ve Stuttgart’a  tarifeli uçmaya başlıyor.

Türk Havayolları ile Lufthansa’nın ortak kuruluşu SunExpress, bu yaz sezonuyla beraber İzmir’den dış hatlarda Lyon, Nantes, Paris,  Kopenhag ve Helsinki’ye, iç hatlarda ise Konya’ya, Gazipaşa Havalimanı’nda ise Köln, Münih ve Stuttgart’a uçmaya başlıyor. 

SunExpress Ticaretten Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı Server Aydın,  SunExpress’in 2013’ü başarılı bir şekilde tamamladıklarını ve 2014’te de 1 milyar Euro’nun üzerinde bir ciro hedeflediklerini belirterek, “Bu hedef doğrultusunda,  bu yaz sezonuna uçak içi eğlenceden yeni fiyat sınıflarına kadar birçok alanda yeniliklerle gireceğiz. İzmir’den beşi dış hat olmak üzere toplam altı yeni destinasyon, Gazipaşa’dan ise üç yeni destinasyona uçmaya başlayacağız” dedi.

Haftada 600’den fazla bağlantı

SunExpress’in tarifeli seferleriyle Ege ve Akdeniz bölgelerine en fazla turisti getiren havayolu şirketi olduğunu belirten Aydın, “İzmir ve Antalya üzerinde Anadolu’yu Avrupa’ya bağlamaya devam edeceğiz. Yaz tarifemizde yeni uçuş ağımızla haftada 600’ün üzerinde bağlantı vereceğiz. Yeni hatlarımızla, İzmir üzerinden bağlantılarımızı daha fazla güçlendiriyoruz; iç hatlarda 15 noktadan dış hatlarda 25 noktaya bağlantı veriyoruz” dedi.

Aydın “Aktarma merkezimiz olan İzmir’den yeni hatlarımızın ilki olan Konya’ya ilk uçuşumuz 31 Mart’ta başlıyor. Diğerleri ise, İzmir’den Kopenhag’a 12 Nisan’da, Paris’e 13 Nisan’da,  Nantes’e 27 Nisan’da, daha önce charter uçtuğumuz ve artık tarifeli olarak uçacağımız Helsinki’ye 1 Mayıs’ta, Lyon’a ise 4 Mayıs’ta uçmaya başlayacağız. Fransa’da daha önce Strasburg’a uçuyorduk, bununla beraber geçtiğimiz yaz uçtuğumuz Oslo ve Stockholm’e bu yılda direkt uçmaya devam edeceğiz” dedi.
Aydın, 2010’da başlattıkları Anadolu uçuşlarının devam edeceğini belirterek, “Ayrıca, Anadolu’yu Avrupa tarifeli seferlerle bağlayan havayolu olarak,  Bodrum, Dalaman, Gazipaşa, Adana, Kayseri, Ankara, Gaziantep, Trabzon, Samsun ve Elazığ’dan Avrupa’da 10 noktaya uçuşlarımız devam ediyor. Bu uçuşlarımıza ek olarak da Kayseri-Amsterdam uçuşumuzu da başlattık” dedi. 

Gazipaşa’dan Köln, Münih ve Stuttgart’a

Almanya’dan ana pazarlar olan Türkiye, Mısır ve İspanya’ya olan uçuşlarını da güçlendireceklerini ve Rodos ve Girit’e de uçuşlar başlatacaklarını belirten Aydın, bu çerçevede Gazipaşa Havalimanı’na olan uçuşlarını da artıracaklarını söyledi:  “Türk Riviera’sı olarak bilinen bu önemli bölgenin turizm potansiyeli çerçevesinde Gazipaşa Havalimanı’na olan uçuşlarımızı artırıyoruz” diyen Aydın şöyle konuştu: “Geçen yıl başlattığımız Gazipaşa uçuşlarımızı bu yıl artırıyoruz: Gazipaşa’ya Duesseldorf, Frankfurt ve Leipzig/Halle’den uçuyorduk. Bu yaz itibariyle bu üç destinasyonun yanı sıra, Köln, Münih ve Stuttgart’tan uçmaya başlayacağız.”

SUNEXPRESS SEZONA HAZIR!

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (22)

helluri ~ 9 yıl önce
vay arkadaş...elin almanı gelmiş türkiyede içhat uçuyor sizde tebrik ediyorsunuz!

Yanıtla

Kalan karakter 1000
hans ~ 9 yıl önce
thy izmire, antalyaya, ankaraya hat açmassa almana muhtaç kalırız işte böyle . ne diyelim uçusun yani hiç yoktan iyidir, almandır, güvenilirdir, dürüsttür, torpil rüşvet bilmez hiç değilse işini yapar parasını kazanır gider
helluri ~ 9 yıl önce
sevgili hanss..sana cevap yazardım ama editöre dua et..güvenilirmiş,rüşvet yemezmiş.saygısız.
Ercan Havalimanı ~ 9 yıl önce
Biri aşağıda belirtmiş. Ercanda ki rezilliği. Tamamen haklı. Sanırım sunexpressin en kötü istasyonu. Size zahmet bir denetleme yapın lütfen.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
dany ~ 9 yıl önce
londra ucuslari ne zaman olacak? londraya da bi el atin biktik pegasustan.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
iPhone Uygulaması ~ 9 yıl önce
Sunexpress neden Londra-Izmir arasi ucmazda buradan kazanabilecegi parayi Easyjet, Thomas cook gibi sirketlere birakir, anlamam

Yanıtla

Kalan karakter 1000
iPhone Uygulaması ~ 9 yıl önce
Selçuk havaalanına atr inemez mi?

Yanıtla

Kalan karakter 1000
mer ~ 9 yıl önce
istanbula almanya dan direk ucus olmadiktan sonra bir ise yaramaz

Yanıtla

Kalan karakter 1000
LONDRA ~ 9 yıl önce
Londra - Izmir ucuslarini bekliyoruz

Yanıtla

Kalan karakter 1000
iPhone Uygulaması ~ 9 yıl önce
İzmir-mardin de başlamalı izmirde çok mardinli var konya da çok geç açılmış bir hat

Yanıtla

Kalan karakter 1000
:) ~ 9 yıl önce
ahhaha harbiden midye dolma camiası
Sunexpress ~ 9 yıl önce
izmir - new york -chicago istiyoruz bi tane 767-200ER kiralayın. çok talep var

Yanıtla

Kalan karakter 1000
MRS ~ 9 yıl önce
Başımız da kel değil ama anlamadım neden Mersin'imizde hava limanı yok.. Yüzbinlerce yolcuyla ortadoğu'ya açılan kapı olabiliriz Mersin'imizde bu potansiyel var duyun sesimizi artık..

Yanıtla

Kalan karakter 1000
ok ~ 9 yıl önce
tamam ben yetkililere ileticem.
okuyucu ~ 9 yıl önce
OK çiye teşekkürler valla çuk diye oturmuş.unutma ha ilet ilet.
yetkili kişi ~ 9 yıl önce
talebiniz iletilmiştir ve değerlendirmeye alınmıştır.

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000