09 Haziran 2016, Perşembe 11:38:40

Sunexpress ile hayalleri gerçekleşti

Van Emniyet Müdürlüğü Çocuk Şubesi tarafından geçekleştirilen "Gerçeklesen Hayaller" projesi kapsamında 41 öğrenci farklı yerleri görmenin keyfini çıkardı.
  • Harika bir sosyal sorumluluk projesi. Genç arkadaşlar unutamayacakları anılar biriktirmişler. Bu tarz aksiyonların daha fazla alınması şart. Uçakla hiç seyahat etmeyen çocuklarımıza özgürlük ve keşfetme duygularını hissettirmeliyiz.

Van Emniyet Müdürlüğü Çocuk Şubesi tarafından geçekleştirilen "Gerçeklesen Hayaller"  projesi kapsamında 41 öğrenci farklı yerleri görmenin keyfini çıkardı.

Proje ile çocukların sosyal gelişimlerinin sağlanması, toplumsal açıdan korunması, çocuklara sosyal ve eğitim desteği sağlanarak topluma yararlı bireyler olarak yetişmesine katkıda bulunmak, ekonomik olarak yetersiz, sokakta çalışan ve suça sürüklenme tehlikesi olan çocukların topluma kazandırılması amaçlanıyor.

Proje kapsamında kentteki farklı okullarda eğitim gören 41 öğrenci, tatil için SunExpress’in desteğiyle il dışına çıktılar. 6 personel eşliğinde tatillerine devam eden öğrenciler; Antalya, Nevşehir ve Konya’yı gezme fırsatı buldu. Havuza giren ve çarpışan araçlara binen çocuklar, Peribacalarının yanı sıra Konya’nın tarihi ve turistik mekanlarını da gezdiler. Çocuklar, devam eden tatillerinin ardından tekrar uçakla Van’a döndüler.


Sunexpress ile hayalleri gerçekleşti

Facebook Yorum

Yorumlar

YT ~ 4 yıl önce
Harika bir sosyal sorumluluk projesi. Genç arkadaşlar unutamayacakları anılar biriktirmişler. Bu tarz aksiyonların daha fazla alınması şart. Uçakla hiç seyahat etmeyen çocuklarımıza özgürlük ve keşfetme duygularını hissettirmeliyiz.

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000