22 Ocak 2013, Salı 09:08:21

SUNEXPRESS 35'E ÇIKARIYORUZ

İzmir’i aktarma merkezi yapma kararıyla operasyonlarını genişleten SunExpress, İzmir’deki uçuş ağına, yurt içinden Batman, yurt dışından ise Strasburg, Bremen ve Ercan’ı ekliyor.
  • elazığa da bekleriz.
  • bu yönetımle, bu pazarlamayla hiççççççççççççççççççççççççççççççççç bir şey olmaz
  • Piyasanın en az maaşlarına çalışan kaptan grubudur SXS kaptanları. THY F/O'su bile bu arkadaşlardan kabaca ayda en az 5000 tl fazla alır. Her sene 1000 saati tamamlarlar ama maaş artmaz. Bu durum onların suçu değil,şirketi yönetemeyip SAW base'ini bile kapatmak zorunda kalan Hacı Say ve yönetim kuruludur. Maaş konusundaki bunca şikayete,her sene ayrılıp rakip şirketlere geçen onlarca kaptana ve senelerdir kapatamadıkları kaptan açığına rağmen hala ısrarla hiçbir düzeltme yapmamaktadırlar. Maliyetleri düşürmeyi pilotlara az maaş vermek zanneder bu SXS yöneticileri. PGS kaptanına,SXS'den %30 daha fazla verir ama maliyetleri SXS'den çok çok daha düşüktür. SXS yönetimi dua etsinde PGS İzmir'deki ağırlığını artırmasın. Yoksa komple kapıya kilit vuracakları kesindir.
  • Bu yorum eleştiri sınırlarını aştığı için sansürlenmiştir.
  • Izmir den hub mub olmaz. 2. Pist yapacak arazisi yok. Sikisir kalir. Zaten Adb yi sehre baglayan yol da 2 serit, allahlik tam.
  • dua edin de pegasus izmir e gelmesin yoksa saw da oldugu gibi kapatırsınız dükkanı
  • Bu yorum eleştiri sınırlarını aştığı için sansürlenmiştir.
  • Sayin Haci Say, Londra'yada bekleriz
  • İstanbul'dan sessiz sedasız çekildiklerini nedense hiç belirtmiyorlar...
  • Hatay-İzmir ve Elazığ-İzmir hatları açılacakdı..Hala ses yok sayın Hacı SAY

 

Türk Havayolları ile Lufthansa’nın ortak kuruluşu SunExpress, dört yeni şehirle, Strasburg, Ercan, Bremen ve Batman, İzmir’den uçtuğu destinasyon sayısını 35’e çıkarıyor. İzmir’den en fazla noktaya uçuş geçekleştiren havayolu SunExpress, İzmir’i HUB (Aktarma Merkezi) yapma kararıyla beraber, uçuş ağına yeni destinasyonlar katmaya devam edecek.

SunExpress, Mart sonunda başlayacak yaz tarifesinde İzmir’den iç hatlarda Batman’a, dış hatlarda Almanya’da Bremen’e, Fransa’da Strazburg’a ve Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti’nde ise Lefkoşa Ercan Havalimanı’na da uçacak. SunExpress Batman’a üç, Lefkoşa’ya iki, Bremen ve Strazburg’a ise haftada bir kez sefer düzenleyecek.

SunExpress Genel Müdür Yardımcısı Hacı Say, “Bu yaz başlayacağımız, yurt içinde Batman, yurt dışında ise Strasburg, Bremen ve Lefkoşa (Ercan) ile beraber, İzmir’den uçtuğumuz destinasyon sayısını 35’e çıkaracağız. İzmir’den en çok noktaya direkt uçuş yapmamızın yanı sıra artık Anadolu’nun 14 şehrinden Avrupa’da 21’yi aşkın havalimanına bağlantı veriyoruz.” dedi.

İzmir’in SunExpress’in iç ve dış hat stratejisinde önemli bir yere sahip olduğunu belirten Say, “Mevcut iç hat uçuş ağımıza Batman’ı ekleyerek, İzmir’den Batman’a uçan ilk havayolu olacağız ve 2013 yaz tarifesinde iç hat uçuşumuzu İzmir merkezli olarak haftada 194’e, İzmir’in kardeş şehri Bremen, Avrupa Birliği’nin başkenti Strazburg, KKTC’de Lefkoşa’yı da uçuş ağımıza ekleyerek, İzmir merkezli dış hat uçuşlarımızı haftada 146’ya çıkartacağız” dedi.

İzmir artık Türkiye ile Avrupa’yı bağlıyor

Say, “İzmir’den en çok noktaya direkt uçan havayolu şirketiyiz ve İzmir’i Türkiye ile Avrupa arasında bir aktarma merkezi yapmakta kararlıyız. İzmir çıkışlı haftada 73 direkt tarifeli uçuşumuzun yanı sıra ülkemizin 14 kentinden 388 bağlantılı seferle İzmir’i Türkiye ve Avrupa arasında bir aktarma merkezi haline getiriyoruz” dedi.

Say, “İzmir’den yapacağımız aktarma ile hem Anadolu kentlerinden hem de uçacağımız yurt dışı destinasyonlarımız Strasburg, Bremen ve Ercan’a İzmir üzerinden bağlantı vereceğiz. Ayrıca uzun zamandır İzmir ve Batman arasında uçuş talebi alıyorduk, şimdi bu yaz bu talebe de cevap vereceğiz.”

SUNEXPRESS 35'E ÇIKARIYORUZ

Yorumlar Tüm Yorumlar (15)

ışık ~ 11 yıl önce
elazığa da bekleriz.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
uçakçı ~ 11 yıl önce
bu yönetımle, bu pazarlamayla hiççççççççççççççççççççççççççççççççç bir şey olmaz

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Uçakçı ~ 11 yıl önce
Sen ne anlarsın?Şuan Pazarlamnın başında Sunexpress'te kim var biliyormusun?
SXS kaptanları ~ 11 yıl önce
Piyasanın en az maaşlarına çalışan kaptan grubudur SXS kaptanları. THY F/O'su bile bu arkadaşlardan kabaca ayda en az 5000 tl fazla alır. Her sene 1000 saati tamamlarlar ama maaş artmaz. Bu durum onların suçu değil,şirketi yönetemeyip SAW base'ini bile kapatmak zorunda kalan Hacı Say ve yönetim kuruludur. Maaş konusundaki bunca şikayete,her sene ayrılıp rakip şirketlere geçen onlarca kaptana ve senelerdir kapatamadıkları kaptan açığına rağmen hala ısrarla hiçbir düzeltme yapmamaktadırlar. Maliyetleri düşürmeyi pilotlara az maaş vermek zanneder bu SXS yöneticileri. PGS kaptanına,SXS'den %30 daha fazla verir ama maliyetleri SXS'den çok çok daha düşüktür. SXS yönetimi dua etsinde PGS İzmir'deki ağırlığını artırmasın. Yoksa komple kapıya kilit vuracakları kesindir.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
SUN EXPRESS ~ 11 yıl önce
Bu yorum eleştiri sınırlarını aştığı için sansürlenmiştir.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Izmir? ~ 11 yıl önce
Izmir den hub mub olmaz. 2. Pist yapacak arazisi yok. Sikisir kalir. Zaten Adb yi sehre baglayan yol da 2 serit, allahlik tam.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
spb ~ 11 yıl önce
sikisir derken ?
dua edin ~ 11 yıl önce
dua edin de pegasus izmir e gelmesin yoksa saw da oldugu gibi kapatırsınız dükkanı

Yanıtla

Kalan karakter 1000
makus talih ~ 11 yıl önce
valla bu gidişle pgs Antalya'yı da alır İzmir'i de.sunexpress de isim değiştirir Esenboğa base e taşınır.Malum abisinin kanat altına sığınmayı sevdi.
PGS ~ 11 yıl önce
Hahahahah
m ~ 11 yıl önce
Bu yorum eleştiri sınırlarını aştığı için sansürlenmiştir.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Londra ~ 11 yıl önce
Sayin Haci Say, Londra'yada bekleriz

Yanıtla

Kalan karakter 1000
çekilme ~ 11 yıl önce
İstanbul'dan sessiz sedasız çekildiklerini nedense hiç belirtmiyorlar...

Yanıtla

Kalan karakter 1000
HTY ~ 11 yıl önce
Hatay-İzmir ve Elazığ-İzmir hatları açılacakdı..Hala ses yok sayın Hacı SAY

Yanıtla

Kalan karakter 1000
No Comment ~ 11 yıl önce
şirketin web sitesinden bakarsan kış tarifesinde var ;)

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000