21 Kasım 2020, Cumartesi 13:03:50

Sunexpress 3 ülkeyi İzmir'e bağlayacak

SunExpress’in 2021 yaz sezonunda Lübnan’ın başkenti Beyrut, İsrail’in başkenti Tel Aviv ve Ukrayna’nın başkenti Kiev’den İzmir’e uçuş başlatacağı belirtildi.
  • batıbatıveranga
  • yahu birisi 3 kuruş bilet parası alamamış şirketi iflas ettiriyor diğeri orta koltuklara para alıyor diye kızmış. airporthaber ciddi platformdu ne biçim insanlara kalmış böyle. sunex sadece gurbetçi getirip götüse bile bilançoyu kurtarır batmaz merak etmeyin. pandemi dönemi millet uçuş bulamıyorken almanya türkiye tam gaz devam ediyordu. Habere gelirsek Kiev ve Tel Aviv zaten popüler pazarlardan bu zamana kadar beklemiş olmaları hataydı. Ama sanırım avrupada yeni hat görmek bir süre mümkün olmayacak. inşallah daha önce deneyip verim bulamadığı akdeniz rotalarına geri dönerler.
  • yeni hatlar baglayacaginiza bilet iadelerini yapin artik..6 aydir ne iade var ne geri dönüs var.Hakkimizi helal etmiyoruz.Dolandirici Sunexpress...Umarim pandemi süreci sizleri daha da zarara sokar da sonuclarina katlanirsiniz..Ben coktan soguk suyu ictim paramin üzerine..sonunu dört gözle bekliyorum..iflas iflas iflas insallah
  • Yaşasın cok güzel hareketler bunlar, paslandık gidelim biraz pasımızı atalım:)))
  • Maşallah şirketime
  • vay durmak yok yola devam, boş orta koltuklarda 10 tl yersen

SunExpress’in 2021 yaz sezonunda Lübnan’ın başkenti Beyrut, İsrail’in başkenti Tel Aviv ve Ukrayna’nın başkenti Kiev’den İzmir’e uçuş başlatacağı belirtildi.

Sun Express’in Beyrut, Tel Aviv ve Kiev’e doğrudan uçuş başlatacağı belirtildi. Konuyla ilgili açıklama yapan Destination İzmir Başkanı Bülent Tercan, ‘’Turizm, ticaret, ihracat-ithalat yönünden kentin ekonomik yapısına destek olacak bir faaliyet. Doğrudan uçuşlar artırılmalıdır. Hem yurtdışındaki merkezlerin sayısı hem de doğrudan uçuş yapan firmaların sayısı artırılmalıdır’ dedi.

Doğrudan uçuşlarla turistin kent merkezine daha fazla gireceğini kaydeden Bülent Tercan, ‘’Tur şirketleri ile Adnan Menderes’e gelen turist, kent merkezine hiç girmeden doğrudan Pamukkale, Bodrum, Marmaris gibi turizm merkezlerine gidiyor. Bunun bir nedeni de doğrudan uçuş merkezinin İstanbul olması, İzmir’in bir aktarma noktası olarak hizmet vermesinden doğuyor. Sun Express 2006 yılında İzmir Adnan Menderes Havalimanını kendine hub yaptı ve o tarihten beri yaptığı yurtdışı direk uçuşlar ile İzmir turizmine hizmet ediyor. İzmir’den yurt dışında en fazla destinasyona uçan havayolu olan Sun Express uçtuğu nokta sayısını her geçen gün artırıyor. Bu çalışmaları İzmir turizmine olumlu yansıyor.” dedi.

Sunexpress 3 ülkeyi İzmir'e bağlayacak

Yorumlar Tüm Yorumlar (8)

sukekper ~ 3 yıl önce
batıbatıveranga

Yanıtla

Kalan karakter 1000
vatandaş ~ 3 yıl önce
yahu birisi 3 kuruş bilet parası alamamış şirketi iflas ettiriyor diğeri orta koltuklara para alıyor diye kızmış. airporthaber ciddi platformdu ne biçim insanlara kalmış böyle. sunex sadece gurbetçi getirip götüse bile bilançoyu kurtarır batmaz merak etmeyin. pandemi dönemi millet uçuş bulamıyorken almanya türkiye tam gaz devam ediyordu. Habere gelirsek Kiev ve Tel Aviv zaten popüler pazarlardan bu zamana kadar beklemiş olmaları hataydı. Ama sanırım avrupada yeni hat görmek bir süre mümkün olmayacak. inşallah daha önce deneyip verim bulamadığı akdeniz rotalarına geri dönerler.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Ödeme Yap ~ 3 yıl önce
yeni hatlar baglayacaginiza bilet iadelerini yapin artik..6 aydir ne iade var ne geri dönüs var.Hakkimizi helal etmiyoruz.Dolandirici Sunexpress...Umarim pandemi süreci sizleri daha da zarara sokar da sonuclarina katlanirsiniz..Ben coktan soguk suyu ictim paramin üzerine..sonunu dört gözle bekliyorum..iflas iflas iflas insallah

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Çivici ~ 3 yıl önce
Yaşasın cok güzel hareketler bunlar, paslandık gidelim biraz pasımızı atalım:)))

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Maşallah ~ 3 yıl önce
Maşallah şirketime

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Rezil Sunexpress... ~ 3 yıl önce
Sirketimiymis...Yazi göremeiycek diyolar sunexpress icin..Kendini saglama al..Bilet iadelerini bile yapamiyor sahtekar sunexpress..
sxs ~ 3 yıl önce
yazı göremezse diğerleri martta iflas bayrağını çeker
talabat ~ 3 yıl önce
vay durmak yok yola devam, boş orta koltuklarda 10 tl yersen

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000