05 Haziran 2010, Cumartesi 09:57:23

SunExpress 2011'e şimdiden hazır

SunExpress, Doğu Anadolu Bölgesi’ndeki önemli uçuş noktalarından Erzurum’da, yeni kurumsal kimliğini ve yenilikçi hizmetlerini düzenlediği toplantı ile tanıttı.
  • SunExpress para kazanıyor. Ama daha çok kazanmasını bilmiyor. İşletme körlüğü denilen durumu yaşıyorlar herhalde. Bazen öyle cezalar ödeniyor ki, bu cezaları ödememek için alınacak birkaç tedbir, sizin birkaç uçuş maliyetinizi bedavaya getirebiliyor. Ama ceza ödenmeli ki Türk Sivil Havacılığına faydalı olsun. Her işletmede iyi bir finansal audit (denetim) yapılması gerekir. Bu denetim sonucunda ne kadar parayı hesapsızca harcadığınızı görürsünüz. Böylelikle süreçleri iyi izlerseniz, ne kadar parayı tasarruf edebileceğinizi görürsünüz. Yani kapasitenin iyi ve etkili kullanılması zararı azaltır veya karı artırır. Şirketin kar etmesi ise her zaman iyidir. Her sektöre, her personele, her yolcuya kazanç olarak döner.
  • birileri 3 aylık eğitim için 25 bin euro alıyor ses yok, adamlar toplanıyor, sahildeki copleri topluyorlar kendi kendilerine dalga konusu oluyor ( aynı eylemi koc holding her yıl yapıyor ) bazı şirketler üniforma parasını bile kabin ekibinden alırken, calışanın kravatını gevşetiyor diye kral ilan ediliyor, bu şirket anlaşma imzaladığı tarihten itibaren calışanından extra tek kurus kesmeyen bir şirket. eğitiminde bile sigorta yapar calışanına.
  • 2009 u eminim iyi bir karla kapadiniz ama 2010 da da eminim iyi bir zarardasiniz.Buyugum derken kötü sonuclarva varmayin tabii önce personel cikarmasina gidersiniz hep oldugu gibi size bir nasihat KUMESTEKI TAVUK YERINE DISARDAKI KAZ PESINDE KOSMAYIN elinizde cok iyi kapasiteler var ama yararlanmasini bilmiyorsunuz
  • bu nedir babo? zekaya bak adamdaki neleri dusunuyo, aferin, bravo en buyuk sensin
  • Hep büyümeyi istiyorsunuz. Bütün şirketler büyümek ve daha çok kazanmak isterler. Bu en doğal hakkınız olabilir. Ancak büyüme ile gelen riskleri değerlendirdiniz mi? Risklerinizi biliyor musunuz? Meydana gelen olaylardan ders alıyor musunuz? Kısacası, büyüme ile ilgili olarak RİSK ANALIZI yaptınız mı?
  • Ya şu çevre olayına çok gülüyorum. Keşke Sunex şu çevre işine girmeseydi. Her seferinde birileri çıkıp aynı konuyu gündeme getiriyor. Bırakın bari çevreciliği de uçakçılık yapın.
  • sunexpress iyi guzel hoş bir şirket ama iç hatlardaki çekilme politikasinin nedeni nedir ? 2011 e çok hazirlar madem .. kayseri , malatya , sivas ucuslari neden durduruldu ? bursa dan neden çıkıldı ? hadi kayseri de malatyada pegasusla rekabet edemedi.. sivasta tek baslarinaydilar.. keza bursadada oyle..sunexpress sanirim antalya operasyonlari ile finanse ediyor istanbuldaki ucuslarini. yani thy lutftansa yanlarinda ustune ustluk almanyada oger yanlarinda ona ragmen durum boyle ise gercek rekabet koşullarinda çok başarili olabileceklerini dusunmuyorum
  • tip eğitimi için şirketlerden istenen binlerce euro rahatsız etmiyorda, DLR sınavına vereceğiniz sınav ücreti mi rahatsız ediyor.bu memlekette üniversite sınavına girerken bile harç veriliyordu, üstelik lise öğrencilerinden. hem 60 bin dolar verip CPL eğitimi alan arkadaşlara mı 500 euro çok geliyor.o kadar para denkleştirilmez.denkleştireme durumunda olan insan o parayı bu iş için harcamaz.güldürmeyin insanı.keşke hiçbir sınavdan, hiçbir eğitimden ücret alınmasa!! Şu çevreciliğe takan arkadaşta her kimse, şirket unuttu o işleri, sen hala takıldın oralarda.birazdan cevap da yazarlar sana devam ediyoruz diye:))
  • THY DLR'a para almıyor ama... Zaten zar zor denkleştirip eğitimini bitiren gençlerin paralarını alıyorlar. Ayıptır, üstelik sınavı da Istanbul'da yapıyorlar. Yakında online olarak evde yaparlar herhalde parayı alıp.
  • Çevrecilik ne oldu ya ? Çabuk unuttunuz...

SunExpress Kurumsal İlişkiler Müdürü Serdar Alyamaç, toplantıda SunExpress’in yenilenen kurumsal kimliğiyle, yeni ürün ve hizmet yelpazesini anlattı.

SunExpress’in müşterilerine değer katacak çocuk kulübü, yeni ikram konsepti, uçulan şehirlerdeki tarihi mekanların tanıtıldığı “Hoş Geldiniz Kartları” gibi uygulamalarını anlatan Alyamaç, SunExpress’in 2010 yılı içinde müşteri sadakat programına başlayacağını açıkladı.

Doğu Anadolu Gazeteciler Cemiyeti’nde düzenlenen toplantıda konuşan Alyamaç, “SunExpress olarak, iç hat uçuşlarımızda önemli bir yere sahip Erzurum’la İstanbul Sabiha Gökçen arasında 14, İzmir’le 10 olmak üzere haftada karşılıklı 24 sefer düzenliyoruz. Seferlere başladığımız 2006 yılından bu yana, Erzurum’da 500 binden fazla yolcuya SunExpress’in kaliteli hizmetini sunduk. Erzurum’dan taşıdığımız yolcu sayısını her yıl artırıyoruz, bu nedenle yeniliklerimizi bizi tercih eden Erzurumlulara anlatmak istiyoruz” dedi.

Erzurum’un zengin tarih ve kültürü, ticari faaliyetleri, son yıllarda gittikçe büyüyen kış turizmi potansiyeliyle Doğu Anadolu’nun önemli merkezlerinden biri olduğunu vurgulayan Alyamaç, “Erzurum hızla büyüyor ve gelişiyor. Bu gelişmeye paralel olarak, havayolu pazarı da istikrarlı bir büyüme gösteriyor. Erzurum’un artan havayolu ulaşımı ihtiyacına, yenilenen kurumsal kimliğimiz, sunduğumuz hizmetin kalitesini daha da artıran yenilikçi uygulamalarımız ve yeni uçaklarımızla en iyi şekilde cevap vermeye hazırız.” diye konuştu.

2011 İÇİN GÖREVE HAZIRIZ

Serdar Alyamaç ayrıca, 2011’de düzenlenecek Dünya Üniversitelerarası Kış Olimpiyatları’nın, Erzurum için bir dönüm noktası olacağını belirterek, “SunExpress’in İstanbul Sabiha Gökçen ve İzmir bağlantılı dış hat uçuşlarıyla, Avrupa’nın 12 noktasından Erzurum’a kolayca ulaşım imkanı sağlayarak, organizasyona katkıda bulunacağımıza inanıyoruz.” dedi.
 

SunExpress 2011'e şimdiden hazır

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (15)

Misafir ~ 12 yıl önce
SunExpress para kazanıyor. Ama daha çok kazanmasını bilmiyor. İşletme körlüğü denilen durumu yaşıyorlar herhalde. Bazen öyle cezalar ödeniyor ki, bu cezaları ödememek için alınacak birkaç tedbir, sizin birkaç uçuş maliyetinizi bedavaya getirebiliyor. Ama ceza ödenmeli ki Türk Sivil Havacılığına faydalı olsun. Her işletmede iyi bir finansal audit (denetim) yapılması gerekir. Bu denetim sonucunda ne kadar parayı hesapsızca harcadığınızı görürsünüz. Böylelikle süreçleri iyi izlerseniz, ne kadar parayı tasarruf edebileceğinizi görürsünüz. Yani kapasitenin iyi ve etkili kullanılması zararı azaltır veya karı artırır. Şirketin kar etmesi ise her zaman iyidir. Her sektöre, her personele, her yolcuya kazanç olarak döner.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 12 yıl önce
birileri 3 aylık eğitim için 25 bin euro alıyor ses yok, adamlar toplanıyor, sahildeki copleri topluyorlar kendi kendilerine dalga konusu oluyor ( aynı eylemi koc holding her yıl yapıyor ) bazı şirketler üniforma parasını bile kabin ekibinden alırken, calışanın kravatını gevşetiyor diye kral ilan ediliyor, bu şirket anlaşma imzaladığı tarihten itibaren calışanından extra tek kurus kesmeyen bir şirket. eğitiminde bile sigorta yapar calışanına.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 12 yıl önce
2009 u eminim iyi bir karla kapadiniz ama 2010 da da eminim iyi bir zarardasiniz.Buyugum derken kötü sonuclarva varmayin tabii önce personel cikarmasina gidersiniz hep oldugu gibi size bir nasihat KUMESTEKI TAVUK YERINE DISARDAKI KAZ PESINDE KOSMAYIN elinizde cok iyi kapasiteler var ama yararlanmasini bilmiyorsunuz

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 12 yıl önce
bu nedir babo? zekaya bak adamdaki neleri dusunuyo, aferin, bravo en buyuk sensin

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 12 yıl önce
Hep büyümeyi istiyorsunuz. Bütün şirketler büyümek ve daha çok kazanmak isterler. Bu en doğal hakkınız olabilir. Ancak büyüme ile gelen riskleri değerlendirdiniz mi? Risklerinizi biliyor musunuz? Meydana gelen olaylardan ders alıyor musunuz? Kısacası, büyüme ile ilgili olarak RİSK ANALIZI yaptınız mı?

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 12 yıl önce
Ya şu çevre olayına çok gülüyorum. Keşke Sunex şu çevre işine girmeseydi. Her seferinde birileri çıkıp aynı konuyu gündeme getiriyor. Bırakın bari çevreciliği de uçakçılık yapın.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 12 yıl önce
sunexpress iyi guzel hoş bir şirket ama iç hatlardaki çekilme politikasinin nedeni nedir ? 2011 e çok hazirlar madem .. kayseri , malatya , sivas ucuslari neden durduruldu ? bursa dan neden çıkıldı ? hadi kayseri de malatyada pegasusla rekabet edemedi.. sivasta tek baslarinaydilar.. keza bursadada oyle..sunexpress sanirim antalya operasyonlari ile finanse ediyor istanbuldaki ucuslarini. yani thy lutftansa yanlarinda ustune ustluk almanyada oger yanlarinda ona ragmen durum boyle ise gercek rekabet koşullarinda çok başarili olabileceklerini dusunmuyorum

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 12 yıl önce
tip eğitimi için şirketlerden istenen binlerce euro rahatsız etmiyorda, DLR sınavına vereceğiniz sınav ücreti mi rahatsız ediyor.bu memlekette üniversite sınavına girerken bile harç veriliyordu, üstelik lise öğrencilerinden. hem 60 bin dolar verip CPL eğitimi alan arkadaşlara mı 500 euro çok geliyor.o kadar para denkleştirilmez.denkleştireme durumunda olan insan o parayı bu iş için harcamaz.güldürmeyin insanı.keşke hiçbir sınavdan, hiçbir eğitimden ücret alınmasa!! Şu çevreciliğe takan arkadaşta her kimse, şirket unuttu o işleri, sen hala takıldın oralarda.birazdan cevap da yazarlar sana devam ediyoruz diye:))

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 12 yıl önce
THY DLR'a para almıyor ama... Zaten zar zor denkleştirip eğitimini bitiren gençlerin paralarını alıyorlar. Ayıptır, üstelik sınavı da Istanbul'da yapıyorlar. Yakında online olarak evde yaparlar herhalde parayı alıp.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 12 yıl önce
Çevrecilik ne oldu ya ? Çabuk unuttunuz...

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000