14 Mart 2009, Cumartesi 09:06:02

SunExpress 20. yılında 20 TL'ye uçuracak

Sunexpress, 20. yılında "20 uçuşta 20 koltuk, her şey dahil 20 TL" adıyla bir kampanyaya başlıyor.
  • Ben sun express te çalışıyorum ( pilot )sandığınız gibi destinasyonları biz belirlemiyoruz thy ortağımız olduğu için genelde onların bize uygun gördüğü yerlere uçuyoruz . Ama en kısa zamanda urfayada gelmeyi çok isteriz . Bu sene içerisinde gelicek yeni uçaklarla umarız urfaya batmana mardine hatta türkiyenin dört bir yanına ulaşırız . Hepinizi ve hepimize iyi uçuşlar !
  • diğer firmalarda bu fiyata bilet bulma şansınız varmı?yok. neden bir şirketin yaptığı kampanya hakkında ileri geri konuşup da kafa karıştırıyorsunuz anlayamıyorum. sunexpress git gide büyüyor ve sanırım bu çok fazla göze battığı için sürekli yapılan her kampanyaya çamur atma eğilimindesiniz. sanırım internetten bilet alma ve rezervasyon işlemleri hakkında daha çok bilgiye sahip olursanız kolayca bulursunuz..ya da çağrı merkezini arayın bence..444 0 797. sunexpress ile GÜVENLİ ve İYİ UÇUŞLAR.
  • Bu kadar kolaymı bir şirket´e çamur atmak??? Önce adamlar (Sun Ekspres) sizleri 20 Euro ya Almanyadan Türkiye´ye getirecek ve 44 TRY ye , yani yine 20 Euro ya Türkiyeden Almanya ya götürecek ve teşekkür olarak kendine çamur attıracak. Vallahi çok ayıp!!! Siz şimdi delil de istersiniz tabii. Buyrun ben sizin için bir kombinasyon hazırladım: Gidiş: Uçuş No: XQ 877 SALI, 24.03.2009 Münih´ten Istanbul´a (SAW) SAAT 17:55 (Kalkış) 21:30 (Varış) Fiyatı: 15 Euro + 5 Service Charge = 20 Euro Dönüş: Uçuş No: XQ 876 PERŞEMBE, 02.04.09 Istanbul´dan (SAW) Münih´e SAAT 15:35 (Kalkış) 17:20 (Varış) Ücret: (her şey dahil) 44 TRY, yani 20 Euro Yazmıştım ya, çamur atmak kolay, bakalım özür dilemek´te o kadar kolay mı??? Saygılarımla. O. Limanoğlu
  • Sunexpressin sayfasina girin bi bakalim 20 TL ik veya Euroluk biletleri nasil buluyosunuz.Rezaltet diyorum. Alman sayfasina girince 20 € diye bir tarih görünyüo.o Tarihe bastiginzda bam baska fiyat cikiyor. KAmpanya ya göre tek yönlük fiyatlar bunlar.Hicte degil.Alman sayfasinda mecbur gidis gelis bilet alinmasi lazimki.Tek yönlük gidis fiyati 20€ diye ancak böyle cikiyor.Dönüs fiyati tam kazik.Türkl safyasindada bulun bakalim ic hatlarda 20TL ik fiyatlari.Kampanya bastiginizda bas baya 49 TL ik fiyatlar cikiyor.IYI hava yolu dedikce Internet servisi daha da kötülesti.Kullanici icin karma karisik.Düsseldorf ANTALYA icin bakalim sefer bulabiliiyor musunuz.Veya köln Istanbul seferlerinde gidis seferleri var dönüs yok.YEtkililer o
  • sun expressın sabıha gokcen urfa veya ızmır urfa seferlerını beklıyoruz
  • Eskişehire de seferlerinizi bekliyoruz lütfen...

Bugün itibariyle başlayan kampanya çerçevesinde her cumartesi gecesi saat 22:00'da, SunExpress'in internet sitesi üzerinden duyurulacak 20 sürpriz iç hat uçuşunda, 20 koltuk, her şey dahil 20 TL'ye satılacak.

Aynı kampanya, "20 uçuşta 20 koltuk, her şey dahil 20 Euro" olmak üzere, dış hat uçuşlarında da uygulanacak. SunExpress, bu kapsamda özel olarak tasarlanmış logolarla uçuracak.

SunExpress 20. yılında 20 TL'ye uçuracak

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (6)

Misafir ~ 13 yıl önce
Ben sun express te çalışıyorum ( pilot )sandığınız gibi destinasyonları biz belirlemiyoruz thy ortağımız olduğu için genelde onların bize uygun gördüğü yerlere uçuyoruz . Ama en kısa zamanda urfayada gelmeyi çok isteriz . Bu sene içerisinde gelicek yeni uçaklarla umarız urfaya batmana mardine hatta türkiyenin dört bir yanına ulaşırız . Hepinizi ve hepimize iyi uçuşlar !

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 13 yıl önce
diğer firmalarda bu fiyata bilet bulma şansınız varmı?yok. neden bir şirketin yaptığı kampanya hakkında ileri geri konuşup da kafa karıştırıyorsunuz anlayamıyorum. sunexpress git gide büyüyor ve sanırım bu çok fazla göze battığı için sürekli yapılan her kampanyaya çamur atma eğilimindesiniz. sanırım internetten bilet alma ve rezervasyon işlemleri hakkında daha çok bilgiye sahip olursanız kolayca bulursunuz..ya da çağrı merkezini arayın bence..444 0 797. sunexpress ile GÜVENLİ ve İYİ UÇUŞLAR.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 13 yıl önce
Bu kadar kolaymı bir şirket´e çamur atmak??? Önce adamlar (Sun Ekspres) sizleri 20 Euro ya Almanyadan Türkiye´ye getirecek ve 44 TRY ye , yani yine 20 Euro ya Türkiyeden Almanya ya götürecek ve teşekkür olarak kendine çamur attıracak. Vallahi çok ayıp!!! Siz şimdi delil de istersiniz tabii. Buyrun ben sizin için bir kombinasyon hazırladım: Gidiş: Uçuş No: XQ 877 SALI, 24.03.2009 Münih´ten Istanbul´a (SAW) SAAT 17:55 (Kalkış) 21:30 (Varış) Fiyatı: 15 Euro + 5 Service Charge = 20 Euro Dönüş: Uçuş No: XQ 876 PERŞEMBE, 02.04.09 Istanbul´dan (SAW) Münih´e SAAT 15:35 (Kalkış) 17:20 (Varış) Ücret: (her şey dahil) 44 TRY, yani 20 Euro Yazmıştım ya, çamur atmak kolay, bakalım özür dilemek´te o kadar kolay mı??? Saygılarımla. O. Limanoğlu

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 13 yıl önce
Sunexpressin sayfasina girin bi bakalim 20 TL ik veya Euroluk biletleri nasil buluyosunuz.Rezaltet diyorum. Alman sayfasina girince 20 € diye bir tarih görünyüo.o Tarihe bastiginzda bam baska fiyat cikiyor. KAmpanya ya göre tek yönlük fiyatlar bunlar.Hicte degil.Alman sayfasinda mecbur gidis gelis bilet alinmasi lazimki.Tek yönlük gidis fiyati 20€ diye ancak böyle cikiyor.Dönüs fiyati tam kazik.Türkl safyasindada bulun bakalim ic hatlarda 20TL ik fiyatlari.Kampanya bastiginizda bas baya 49 TL ik fiyatlar cikiyor.IYI hava yolu dedikce Internet servisi daha da kötülesti.Kullanici icin karma karisik.Düsseldorf ANTALYA icin bakalim sefer bulabiliiyor musunuz.Veya köln Istanbul seferlerinde gidis seferleri var dönüs yok.YEtkililer o

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 13 yıl önce
sun expressın sabıha gokcen urfa veya ızmır urfa seferlerını beklıyoruz

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 13 yıl önce
Eskişehire de seferlerinizi bekliyoruz lütfen...

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000