11 Temmuz 2019, Perşembe 10:45:33

İzmir'e direkt uçuşlar artacak

İzmir Ticaret Odası (İZTO) ve SunExpress, İzmir'den yapılacak direkt uçuşlara ilişkin işbirliği protokolü imzaladı.
  • Fo’lar olarak off tan kabul etmiyoruz. Ankra baseden adam getirip ucuruyorlar. Suan ankaraylada iletisime geciyoruz, base base uculmayacak off tan. Hak edilenin 14bin lira azina ucuyoruz
  • Kışında sefer istiyoruz. 3 aylık direk seferi yapsanız ne olur yapmasanı ne...
  • Öncelikle yeni gelişmeler hayırlı uğurlu olsun. Umarız dahada güzel ilerlemeler olur. Yanlız şunuda belirtmek gerekir. Özellikle şirketin gece gündüz ırgatları olan pilotları bu aralar istim üstünde. Üst yönetimin Eylül sonrası başına geleceklerden haberi yok. Adb baseden 15’den fazla kaptan Pegasus ile anlaştı. Katar,Tk gibi şirketlere gidecek FOlardan bahsetmiyorum bile. Artık kimsenin beklemeye tahammülü yok. Herkes başının çaresine bakıyor. Kimse artık sektörün en az maaşına en büyük yorgunlukla çalışmak istemiyor. Şu an bu konuyu takmıyor olabilirsiniz. Yakında anlarsınız. Tecrübeli kaptan ve tecrübeli fo bir şirketin en büyük dayanaklarıdır. Kaybederseniz çok şey kaybedersiniz. Bu şirkete emek veren herkese saygılarımı sunarım.
  • CAI geliyor. Uçakları dolu.
  • Keşke benzer bir şansı ve hizmeti Bursa da yakalayabilse. Üvey evlat
  • Bizde zamları bekliyoruz müdür. İzmirli anarşist fo kardeşlerim off tan gitmesinler. Onların önderliğinde hakkımızı alacağınız. Comrades!
  • Roma , Milano , Madrid , Barselona hem İzmir ve Ege bölgesi hem de acentalar bekliyor direkt uçuşları

İzmir Ticaret Odası (İZTO) ve SunExpress, İzmir'den yapılacak direkt uçuşlara ilişkin işbirliği protokolü imzaladı. Protokol imza töreninde konuşan İZTO Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Emre Kızılgüneşler, "Ortak hedefimiz İzmir'den yurt dışına ve yurt dışından İzmir'e yapılan direkt uçuşları artırmak. Bu şekilde kentimizin ve ülkemizin ekonomisine önemli katkılar sağlayabilmeyi istiyoruz" dedi.

İZTO Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Emre Kızılgüneşler ve SunExpress Genel Müdür Yardımcısı Ahmet Fevzi Çalışkan tarafından imzalanan protokole göre, İZTO İzmir'den direkt uçuşlar konusunda tanıtım ve salon desteği sunarken, havayolu şirketi de İZTO üyelerine çeşitli indirim ve uçuş kolaylıkları sağlayacak. İZTO Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Emre Kızılgüneşler, kentin lojistik ve alt yapı anlamında direkt uçuşlar için cazip bir şehir olduğunu söyleyerek, İzmir'den 25 ülkede 42 destinasyona direk uçuş bulunduğunu dile getirdi. Yabancıların İzmir'e olan ilgisini artırmaya büyük önem verdiklerini anlatan Kızılgüneşler, direkt uçuşların yetersiz olduğunu belirterek, "İzmir'den yapılacak 4 saatlik bir uçuşla 60 ülkede 1.5 milyar nüfusa ulaşabiliyoruz. Birkaç saatlik direkt uçuşla 10 trilyon dolarlık bir dış ticaret pazarının istediğimiz noktasına gidebiliyoruz. İzmir'den en fazla yurtdışı destinasyona direkt uçuş sağlayan SunExpress'le yeni direkt hatlar açmaları için görüşmelerimizi uzun zamandır sürdürmekteyiz. Başta Milano olmak üzere, Barselona ve Moskova gibi popüler şehirlere İzmir'den uçuş başlatmaları için beraber çalışıyoruz" dedi. Direkt uçuşların sürdürülebilir olması için de çalıştıklarını ifade eden Kızılgüneşler, işbirliği protokolü ile ilgili şunları söyledi:

"İzmir'den yapılacak direkt uçuşların tanıtımı için oda olarak vereceğimiz destekler var. SunExpress'in de bu kapsamda üyelerimize sunacağı çeşitli imkanlar olacak. Ortak hedefimiz İzmir'den yurt dışına ve yurt dışından İzmir'e yapılan direkt uçuşları artırmak. Bu şekilde kentimizin ve ülkemizin ekonomisine önemli katkılar sağlayabilmeyi istiyoruz."

'İZMİR'İN ANA TAŞIYICISIYIZ'

Genel Müdür Yardımcısı Ahmet Çalışkan da İzmir'in kendileri için büyük önem taşıyan bir kent olduğunu söyledi. 2006 yılında İzmir'de 2 uçak, 4 destinasyon, 70 çalışan ile başladıklarını anlatan Çalışkan, "Bugün 15 uçak, toplam 44 destinasyon ve 700 çalışan ile devam ediyoruz. Biz, İzmir'in ana taşıyıcısıyız. İzmir'i, direkt ve tarifeli seferlerle, hem yurt içinde hem yurt dışında en fazla noktaya bağlayan havayolu şirketiyiz. Bu yaz, İzmir'e rekor bir koltuk kapasitesi sunduk. 1.7 milyon koltuk, bizim şimdiye kadar İzmir pazarına arz ettiğimiz en büyük koltuk kapasitesidir. Bu doğrultuda da İzmir'de dış hatlarda yüzde 80'in üzerinde bir pazar payımız var" dedi.

Geçen ay İzmir'den Eindhoven, St. Petersburg ve Marsilya'ya üç yeni uçuş başlattıklarını ifade eden Çalışkan, İzmir'den 32 dış destinasyon, 12 iç hat destinasyonlarının bulunduğunu söyledi. Firma olarak orta uçuş mesafesinde İzmir'i mümkün olduğunca çok sayıda önemli destinasyona bağlamayı amaçladıklarını aktaran Çalışkan, "Bugün, İZTO üyelerine uçuş ağımız içerisindeki bütün destinasyonlara çok önemli avantajlarla uçma şansı verecek bir işbirliği protokolü imzalıyoruz" diye konuştu.

2012 yılında kendi havayolu firmalarının İzmir'i HUB olarak ilan ettiğini hatırlatan Ahmet Çalışkan, "Dünyanın en büyük havalimanı İstanbul'a yapılsa da İzmir endüstrisi, ticareti ve tarımıyla ciddi bir hinterlanda sahip. İzmir'in kendi potansiyeli var. Önemli olan sürdürülebilir yaz kış devam eden hatları başlatmak. Turizmi ve ticaretiyle birlikte yürüdüğümüz sürece İzmir bunu başaracak" diye konuştu.İzmir'e direkt uçuşlar artacak

Yorumlar Tüm Yorumlar (10)

Fo ~ 5 yıl önce
Fo’lar olarak off tan kabul etmiyoruz. Ankra baseden adam getirip ucuruyorlar. Suan ankaraylada iletisime geciyoruz, base base uculmayacak off tan. Hak edilenin 14bin lira azina ucuyoruz

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Muavin ~ 5 yıl önce
Kışında sefer istiyoruz. 3 aylık direk seferi yapsanız ne olur yapmasanı ne...

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Uçucular ~ 5 yıl önce
Öncelikle yeni gelişmeler hayırlı uğurlu olsun. Umarız dahada güzel ilerlemeler olur. Yanlız şunuda belirtmek gerekir. Özellikle şirketin gece gündüz ırgatları olan pilotları bu aralar istim üstünde. Üst yönetimin Eylül sonrası başına geleceklerden haberi yok. Adb baseden 15’den fazla kaptan Pegasus ile anlaştı. Katar,Tk gibi şirketlere gidecek FOlardan bahsetmiyorum bile. Artık kimsenin beklemeye tahammülü yok. Herkes başının çaresine bakıyor. Kimse artık sektörün en az maaşına en büyük yorgunlukla çalışmak istemiyor. Şu an bu konuyu takmıyor olabilirsiniz. Yakında anlarsınız. Tecrübeli kaptan ve tecrübeli fo bir şirketin en büyük dayanaklarıdır. Kaybederseniz çok şey kaybedersiniz. Bu şirkete emek veren herkese saygılarımı sunarım.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Öffff öfff ~ 5 yıl önce
Bi bitemediniz gltti. Şirket önlemini pilot arama motoru (danışman Apaçi Bülo) ile aldı.
X37fo ~ 5 yıl önce
CAI geliyor. Uçakları dolu.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Cai ~ 5 yıl önce
Sen önce tailstrike yapmamayı öğren de sonra kadar konuş ciğerim
Löman Yak ~ 5 yıl önce
Keşke benzer bir şansı ve hizmeti Bursa da yakalayabilse. Üvey evlat

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Sunex fo ~ 5 yıl önce
Bizde zamları bekliyoruz müdür. İzmirli anarşist fo kardeşlerim off tan gitmesinler. Onların önderliğinde hakkımızı alacağınız. Comrades!

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Takma kafana ~ 5 yıl önce
Sen işini yap hak et bu şirket gerekeni yapar. İçeri girene kadar kapının önünde yat sonra vıdı vıdı
İzmir Sunexpress ~ 5 yıl önce
Roma , Milano , Madrid , Barselona hem İzmir ve Ege bölgesi hem de acentalar bekliyor direkt uçuşları

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000