28 Mart 2014, Cuma 17:12:17

ER-AH FİLOSUNA TAZE KAN

Antalya merkezli uçuş okulu Er-Ah, filosuna 3 yeni eğitim uçağı kattı.
  • Oraya torpilin varsa tabiki en iyisi orasi arkadasim :)lafimiz yok ona :)
  • Tarkimin kalitesiz eğitim verdiğini söyleyen arkadaşlar . Rica ediyorum okula gelince beni görün.
  • tarkim hep cek cak,ucan ucagi yok aylardir, bir suru ogrenci magdur
  • ER-AH yeni egitim Md.Sn.Galip Yilmaz'a basarilar dilerim en son SKY B737 300-900 SFI görev yapti demek airlines ekibe ve egitimine agirlik veriyorlar buda mezun olanlara airlines kapilari acik olacak bu gidiste birkac cift motor ATPL ucagi alirlar...
  • Bugüne kadar Faruk Bey ilgilenmiyordu. şimdi el attı olaya. en kısa zamanda tüm uçakları ayaga kaldırıp üzerine cila 4 tanede uçak alır.
  • Tarkimin erahla kiyaslanmasi cok komik olmus, erahda var 13 ucak tarkimde 0000.tarkimde egitim diye bisey yok erahda egitimin kalitesi ortada,tarkim atpl i 30.000€ ya kdr veriyo cunku gunu kurtarmaya calisyo, erah asla taviz vermez fiyattan. Neyse biri lcw digeri versace..
  • Uçuş okulu dediğin böyle olur işte öyle kulüp havasındayız deyip goy goy yapmakla uçuş okulu işletilmez Faruk bey ;)
  • ne 5 uçağı arkadaşım. Şuan uçan uçağı yok. Yerde yatan 9 tane hurda var. Tüm öğrenciler mağdur.
  • Görünüşe bakılırsa iki uçuş okulu arasında ciddi bir rekabet söz konusu. Ancak X bir şirketin almış olduğu uçak haberlerinin yer aldığı bir sayfada rakip şirket hala konuşuluyorsa, bu rakibin aslında yaralı dahi olsa ne kadar korkutucu bir kuvvete sahip olduğunu gösterir bence. Ayrıca aday türk pilotları, sizlere şunu söylemek isterim: Şu yada bu okula gidip mezun olduktan sonra KLM, Swiss, British 'e başvuru yapıyormusunuz? Ulusal şirketlere bile çevrenizde referans aramaktasınız.
  • Piyasada sadece ERAH ve AYJET varsa, niçin THY akademiye girmek için millet deli gibi çırpınıyor? THY uçuş okulunun uçakları ve hocaları çok iyiymiş. Üstelikte iş garantili. Arkadaşım orada ve çok memnun.

SunExpress Havayolları ile iş garantili pilotaj eğitim anlaşması imzalayan Er-Ah uçuş okulu, filosuna takviye yaptı.

Eğitim filosundaki tek motorlu uçakların tamamı Cessna olan Er-Ah Uçuş Okulu, filosuna 3 yeni Cessna 172 model uçak daha ekleyerek tek motorlu uçak filosunu 12’ye çıkardı. İkisi 172S model diğeri ise 172R olan yeni uçaklardan ilki dün Isparta Havalimanı’ndaki  Er-Ah Uçuş Okulu hangarına ulaştı. İşlemleri devam eden diğer iki uçağın önümüzdeki hafta teslim edilmesi bekleniyor.

Er-Ah’ın yeni uçaklarla birlikte eğitim filosunda bulunan uçak sayısı çift motorlu uçağı ile birlikte 13’e yükseldi. Er-Ah filosunda, 4’ü glass cockpit, 5’i analog  toplam 9 adet Cessna 172 tek motorlu uçak bulunuyor. Yeni uçaklarla birlikte uçak sayısı 12’ye çıkacak.ER-AH FİLOSUNA TAZE KAN

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (27)

thy diyor :) ~ 9 yıl önce
Oraya torpilin varsa tabiki en iyisi orasi arkadasim :)lafimiz yok ona :)

Yanıtla

Kalan karakter 1000
iPhone Uygulaması ~ 9 yıl önce
Tarkimin kalitesiz eğitim verdiğini söyleyen arkadaşlar . Rica ediyorum okula gelince beni görün.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Android Uygulaması ~ 9 yıl önce
tarkim hep cek cak,ucan ucagi yok aylardir, bir suru ogrenci magdur

Yanıtla

Kalan karakter 1000
iPhone Uygulaması ~ 9 yıl önce
ER-AH yeni egitim Md.Sn.Galip Yilmaz'a basarilar dilerim en son SKY B737 300-900 SFI görev yapti demek airlines ekibe ve egitimine agirlik veriyorlar buda mezun olanlara airlines kapilari acik olacak bu gidiste birkac cift motor ATPL ucagi alirlar...

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Olmaz ~ 9 yıl önce
Galip kpt insan olarak iyidir, hoştur ancak göreceksiniz bu iş için yetersizdir.
Olur zamanla ~ 9 yıl önce
Bugüne kadar Faruk Bey ilgilenmiyordu. şimdi el attı olaya. en kısa zamanda tüm uçakları ayaga kaldırıp üzerine cila 4 tanede uçak alır.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
iPhone Uygulaması ~ 9 yıl önce
Tarkimin erahla kiyaslanmasi cok komik olmus, erahda var 13 ucak tarkimde 0000.tarkimde egitim diye bisey yok erahda egitimin kalitesi ortada,tarkim atpl i 30.000€ ya kdr veriyo cunku gunu kurtarmaya calisyo, erah asla taviz vermez fiyattan. Neyse biri lcw digeri versace..

Yanıtla

Kalan karakter 1000
TechnicBM ~ 9 yıl önce
30 bin euro ya atpl mi? Nerde ya bende tekrar revize edeyim eğitimimi, saçmalayıp durmayın hiçbirşey bilmeden sallamayın bol keseden, Mayıs 15 Tarkim faal uçak sayısı 11, 8 i cessna 172r, 2 glass cockpit, Tarkim THY iel de büyük bir proje içerisinde yakında aaaaa diyeceksiniz burda yazdıklarınızada utnacaksınız.
iPhone Uygulaması ~ 9 yıl önce
Uçuş okulu dediğin böyle olur işte öyle kulüp havasındayız deyip goy goy yapmakla uçuş okulu işletilmez Faruk bey ;)

Yanıtla

Kalan karakter 1000
tarkim mi ~ 9 yıl önce
ne 5 uçağı arkadaşım. Şuan uçan uçağı yok. Yerde yatan 9 tane hurda var. Tüm öğrenciler mağdur.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Jornalist ~ 9 yıl önce
Görünüşe bakılırsa iki uçuş okulu arasında ciddi bir rekabet söz konusu. Ancak X bir şirketin almış olduğu uçak haberlerinin yer aldığı bir sayfada rakip şirket hala konuşuluyorsa, bu rakibin aslında yaralı dahi olsa ne kadar korkutucu bir kuvvete sahip olduğunu gösterir bence. Ayrıca aday türk pilotları, sizlere şunu söylemek isterim: Şu yada bu okula gidip mezun olduktan sonra KLM, Swiss, British 'e başvuru yapıyormusunuz? Ulusal şirketlere bile çevrenizde referans aramaktasınız.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
iPhone Uygulaması ~ 9 yıl önce
Piyasada sadece ERAH ve AYJET varsa, niçin THY akademiye girmek için millet deli gibi çırpınıyor? THY uçuş okulunun uçakları ve hocaları çok iyiymiş. Üstelikte iş garantili. Arkadaşım orada ve çok memnun.

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000