16 Ocak 2014, Perşembe 10:00:13

AMSTERDAM'DAN KAYSERİ'YE UÇACAK

Avrupa ile Türkiye arasında haftada 700'e yakın direkt uçuş gerçekleştiren SunExpress bu yaz sezonuyla beraber Amsterdam ile Kayseri arasında direkt uçmaya başlıyor.
  • Nevsehire insin ozaman Nevsehirinde havalimani var niye kayseriye iniyor lutfen insanlara rezlaet cektirtme ve Nevsehir kapadokya havalimana insin sunexpress rica ediyorum..
  • Hadi sunexpress bizi şu pegasustan kurtar, izmirden dahaçok yere uçun,,
  • Dubai de olmalı
  • Izmir den Londra dırekt ucuslarını dört gözlem bekliyoruz sun
  • İzmirden Madrid, Roma, Moskova uçuşları başlatmalı Sunexpress

Türk Havayolları ile Lufthansa’nın ortak kuruluşu SunExpress, bu yaz sezonuyla beraber Kayseri’den Hollanda’nın başkenti Amsterdam’a haftada bir direkt uçuş gerçekleştirecek. Amsterdam, Düsseldorf, Frankfurt, Hannover, Köln, Münih ve Stuttgart’tan sonra SunExpress Kayseri’den direk uçtuğu 7. yurt dışı destinasyonu olacak.

Uzun zamandır İzmir-Amsterdam uçuşları gerçekleştiren SunExpress, Kayseri uçuşları ile hem Hollanda’daki Türk vatandaşlarını hem de Kapadokya ve çevresi için turist taşımayı hedefliyor.

Amsterdam’dan Kayseri’ye ilk uçuşunu 8 Nisan’da gerçekleştirecek olan SunExpress Amsterdam-Kayseri uçuşlarını her hafta Salı sabah gerçekleştirecek. Yaz sezonu tarifesini satışa açan SunExpress Amsterdam-Kayseri uçuşlarını da tek yön 95.99 €’dan satışa açtı. 

Kayseri - Amsterdam hattıyla İzmir- Amsterdam hattını desteklemeyi ve Türkiye ile Hollanda arasındaki trafiği artırmayı amaçlayan SunExpress, yaz sezonuyla beraber İzmir-Amsterdam arasındaki sefer sayının da haftada 2’den, Salı, Perşembe, Cumartesi ve Pazar günleri olmak üzere haftada 4’e çıkaracak.   

SunExpress Ticaret Direktörü Andreas Thams, SunExpress olarak İzmir ve Amsterdam arasında yaşadıkları iyi deneyimden sonra Amsterdam ile Kayseri arasında direkt uçuş gerçekleştirmeye karar verdiklerini belirterek, “Hollanda ile Türkiye arasında aldığımız olumlu sonuçlardan sonra bu iki ülke arasındaki uçuş ağımızı genişletme kararı aldık. İzmir bizim Türkiye’deki aktarma merkezimiz. İzmir üzerinden hem Türkiye’de hem de Avrupa’da birçok noktaya bağlantı veriyoruz.  Yeni hattımız Amsterdam-Kayseri direkt uçuşlarımız da bize daha esnek bir uçuş ağı imkanı sunacak. Bir dünya mirası olan Kapadokya bir turist cenneti. Bu uçuşla hem Hollanda’da yaşayan Türk vatandaşlarını hem de turist taşımayı hedefliyoruz” dedi.

AMSTERDAM'DAN KAYSERİ'YE UÇACAK

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (5)

Nevsehir ~ 8 yıl önce
Nevsehire insin ozaman Nevsehirinde havalimani var niye kayseriye iniyor lutfen insanlara rezlaet cektirtme ve Nevsehir kapadokya havalimana insin sunexpress rica ediyorum..

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Xyz ~ 9 yıl önce
Hadi sunexpress bizi şu pegasustan kurtar, izmirden dahaçok yere uçun,,

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Android Uygulaması ~ 9 yıl önce
Dubai de olmalı

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Dr j ~ 9 yıl önce
Izmir den Londra dırekt ucuslarını dört gözlem bekliyoruz sun

Yanıtla

Kalan karakter 1000
iPhone Uygulaması ~ 9 yıl önce
İzmirden Madrid, Roma, Moskova uçuşları başlatmalı Sunexpress

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000