16 Mart 2011, Çarşamba 16:39:03

TURKUAZ "JET" GİBİ PATLADI!

Türk Sivil Havacılık Sektörü tarafından günlerdir merak edilen karar Sivil Havacılık Genel Müdürlüğü tarafından açıklandı.
  • Değerli şirket sahibi gerçek aydoğan ise TÜM ÜCRET ALACAĞI OLAN PERSONELİNİN ÜCRETLERİNİ MAHKEME KARARI OLSUN OLMASIN, SHGM KARA VERSİN VERMESİN ... Delikanlı gibi ödemelidir... Zira bu işin yarınları var...daha yaşı genç yeniden piyasaya girmeye kalkarsa hiç mi içi sızlamayacak ???
  • Hey gidi günler, ne güzeldi o gökyüzündeki turkuaz rengi :( Ölürmüydün söz dinleseydin Hidayet ha ölürmüydün ?
  • ARkadaşım demekki elinde senin hiç bir evrak yok ki ve yanlış bilgilere sahipsinki Erciyes Spor a 3 M para gönderildi diye atıp tutuyorsun. Demekki Miami'ye de gönderilen 20-30 bin dolarları 2-3 milyon diye atıp tutuyorsun. Ayıp bunlar. Elinde delil varsa çık söyle bizde ona göre hareket edelim.
  • Olan oldu artık çalısanların hakkı ödensin bizde kapatalım yorum yapmayalım ???
  • Son bir yıldır bilerek veya bilmeyerek tüm hava camiası battı, batıyor diyerek hem ülkemize,hem çalışanlarına, hem de iyi niyetli sermaye sahibine bence bundan daha büyük zarar veremezdi.... Zira Turkuaz bu sektörde İLK BATAN firma değildir. Ve sanırım bu hava camiası bu tür bilinçten uzak eleştiri veya gereksiz dedikoduları ile daha birçok Turkuaz yaratacaklardır...KENDİ BİNDİKLERİ DALI KESTİKLERİNİ ELBET BİR GÜN ANLAYACAKLARDIR UMARIM
  • teminatların da arttırılması gerekli diye düşünüyorum...
  • Değerli arkadaşım ; Europe Jet Airlines'ın bu konu ile ne ilgisi var ? Ayrıca Europe Jet'in açılması için hiçbir problem yokken SHGM'nin almış olduğu son dakka karar yüzünden askıya alındı, bilmem takip ediyormusun ama artık charter şirket kurmak isteyenlerin 3 adet kendine ait uçağı olması gerekiyormuş. Bu komediyi sadece bizim ülkede yaşayabiliriz başka yerde bir örneği daha yok.
  • Firmadan alacağı olan ve ödeme konusunda tereddütleri olan personele yorumumu söylemek isterim. BU ÜLKEDE(SHGM) NAMUSLU DEVLET ELEMANLARI OLDUĞU SÜRECE SİZLERİN HAKLARI MUTLAK ÖDENECEKTİR. görüşündeyim.Hiçbir korkunuz olmasın ve hatta herhangi bir yasal başvuru yapılmasa dahi FİRMANIN PERSONEL KAYITLARINDA herkesin hesabının olduğunu düşünüyorum..
  • Hidayet hiç mi Allah korkun yok bide personele borcum yok diyormuş!Degerli turkuaz personli arkadasım bankaya yatan para belli çalışma süremiz belli (sgk) hepimiz magduruz olay mahkemede acıga kavusacak ne kadar bekleriz bilmiyoruz ama inşallaah hakkımızı alırız
  • Ne oldu Europ jet; oda patladi Karabulagin yalanlari da bitti; arkadaslar kimse bu adamlardan medet ummasin gidip isine gucune baksin size bunlardan hayir yok gene kandiriliyorsunuz haberiniz olsun;

Son günlerde "Jet Fadıl" lakaplı Fadıl Akgündüz'e satılacağı iddialarıyla gündeme gelen Turkuaz Havayolları'yla ilgili SHGM, işletme ruhsatının iptal edildiğini duyurdu.

İşte SHGM tarafından konuya ilişkin yapılan o açıklama:

"Turkuaz Hava Yolları A.Ş.’nin İşletme Ruhsatı İptal Edilmiştir…

İç ve Dış Hatlarda Tarifesiz Seferlerle Yolcu ve Yük Taşımacılığı Yapmak üzere ruhsatlandırılan Turkuaz Hava Yolları A.Ş.’nin İşletme Ruhsatı, ilgili mevzuat gereklilikleri yerine getirilmediği için iptal edilmiştir.

Bakanlığımız tarafından 25.11.2008 tarihinde İşletme Ruhsatı verilen Turkuaz Hava Yolları A.Ş.’nin mevcut İşletme Ruhsatı, Ticari Hava Taşıma İşletmeleri Yönetmeliği (SHY-6A) ve Ticari Hava Taşıma İşletmeleri Bakım Sistemi Yönetmeliği (SHY-M) ‘nde belirtilen gerekliliklerin yerine getirilememesi sebebiyle 2920 Sayılı Türk Sivil Havacılık Kanunu’nun 30’uncu maddesi ve SHY-6A Yönetmeliğinin 43(n) maddesi kapsamında 15.03.2011 tarihinde iptal edilmiştir."
 

TURKUAZ "JET" GİBİ PATLADI!

Yorumlar Tüm Yorumlar (49)

Misafir ~ 13 yıl önce
Değerli şirket sahibi gerçek aydoğan ise TÜM ÜCRET ALACAĞI OLAN PERSONELİNİN ÜCRETLERİNİ MAHKEME KARARI OLSUN OLMASIN, SHGM KARA VERSİN VERMESİN ... Delikanlı gibi ödemelidir... Zira bu işin yarınları var...daha yaşı genç yeniden piyasaya girmeye kalkarsa hiç mi içi sızlamayacak ???

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 13 yıl önce
Hey gidi günler, ne güzeldi o gökyüzündeki turkuaz rengi :( Ölürmüydün söz dinleseydin Hidayet ha ölürmüydün ?

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 13 yıl önce
ARkadaşım demekki elinde senin hiç bir evrak yok ki ve yanlış bilgilere sahipsinki Erciyes Spor a 3 M para gönderildi diye atıp tutuyorsun. Demekki Miami'ye de gönderilen 20-30 bin dolarları 2-3 milyon diye atıp tutuyorsun. Ayıp bunlar. Elinde delil varsa çık söyle bizde ona göre hareket edelim.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 13 yıl önce
Olan oldu artık çalısanların hakkı ödensin bizde kapatalım yorum yapmayalım ???

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 13 yıl önce
Son bir yıldır bilerek veya bilmeyerek tüm hava camiası battı, batıyor diyerek hem ülkemize,hem çalışanlarına, hem de iyi niyetli sermaye sahibine bence bundan daha büyük zarar veremezdi.... Zira Turkuaz bu sektörde İLK BATAN firma değildir. Ve sanırım bu hava camiası bu tür bilinçten uzak eleştiri veya gereksiz dedikoduları ile daha birçok Turkuaz yaratacaklardır...KENDİ BİNDİKLERİ DALI KESTİKLERİNİ ELBET BİR GÜN ANLAYACAKLARDIR UMARIM

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 13 yıl önce
teminatların da arttırılması gerekli diye düşünüyorum...

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 13 yıl önce
Değerli arkadaşım ; Europe Jet Airlines'ın bu konu ile ne ilgisi var ? Ayrıca Europe Jet'in açılması için hiçbir problem yokken SHGM'nin almış olduğu son dakka karar yüzünden askıya alındı, bilmem takip ediyormusun ama artık charter şirket kurmak isteyenlerin 3 adet kendine ait uçağı olması gerekiyormuş. Bu komediyi sadece bizim ülkede yaşayabiliriz başka yerde bir örneği daha yok.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 13 yıl önce
Firmadan alacağı olan ve ödeme konusunda tereddütleri olan personele yorumumu söylemek isterim. BU ÜLKEDE(SHGM) NAMUSLU DEVLET ELEMANLARI OLDUĞU SÜRECE SİZLERİN HAKLARI MUTLAK ÖDENECEKTİR. görüşündeyim.Hiçbir korkunuz olmasın ve hatta herhangi bir yasal başvuru yapılmasa dahi FİRMANIN PERSONEL KAYITLARINDA herkesin hesabının olduğunu düşünüyorum..

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 13 yıl önce
Hidayet hiç mi Allah korkun yok bide personele borcum yok diyormuş!Degerli turkuaz personli arkadasım bankaya yatan para belli çalışma süremiz belli (sgk) hepimiz magduruz olay mahkemede acıga kavusacak ne kadar bekleriz bilmiyoruz ama inşallaah hakkımızı alırız

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 13 yıl önce
Ne oldu Europ jet; oda patladi Karabulagin yalanlari da bitti; arkadaslar kimse bu adamlardan medet ummasin gidip isine gucune baksin size bunlardan hayir yok gene kandiriliyorsunuz haberiniz olsun;

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000