31 Temmuz 2009, Cuma 12:41:13

SOPALIK HABER!

Ekonomi ağırlıklı haberler yapan ciddi gazetelerden Referans’ın sürmanşetinde SHGM Genel Müdürü Ali Arıduru ile ilgili garip bir haber vardı. O asparagas haber neydi?
  • SHGM yetkililerinden tek ricam hızla büyüyen sektörde denetleme ve ceza konusunda ne gerekiyorsa yapmaları
  • peki ceza kesiyor Sayın Arıduru ama THY ye bakımları eksik yaptıgından 25.5 Milyon USD ceza kesmeye kalkıstı..! Ne oldu galiba SHGM nin sözü THY ye geçmiyor. Bu yuzden ben sopa sadece kucuklerre demiştim.... Hodri meydan THY ye kestigi cezayı tahsil etmeye kalksın bakalım...
  • SOPA İLE İLGİLİ BİR ANIN VAR GALİBA LALELİ LİONS !!! GENE DELLENDİN SOPAYI GÖRÜNCE O SOPA İLE NE YAPACAKSIN, HIIII BİR DÜŞÜNEYİM KENDİNİ MUTLU EDECEKSİNDİR. AYIP AYIP HER KİMSEN SANA HİÇ YAKIŞMIYOR BU GİBİ YORUMLAR.
  • Ooo, bakıyorum da "Cin Ali"m, senin "cici baba" savurmaya başlamış salvoları. Eee, senin adaş yine rahat durmuyor, değil mi? :) Belkli de benim ihbar niteliğindeki "Bayrak kanununa muhalefet"inle alakalı yazılarım etkili olmuştur, ne dersin? :) Okkalı cezalar yine kapıda olabilir, dikkat etmek lazım. Bu arada, seni adaş golf sopasıyla çok güzel "hemoroid tedavisi" yapıyormuş, dikkat et, benden söylemesi... :)
  • Sayın arıduru, hatalarına, eksiklerine göz yummadığınız, cezalar yazdığınız yerler, sizi yıpratmaya çalışıyorlar. Çamur atacağına, sende işini kurallarına göre yap kardeşim.
  • Simdi siz bunu yine yayınlamazsınız. Sopadan nasibinizi almamak için.... Ama ben yinede söyleyeyim : Sayın Arıdurunun odasındaki golf sopası golf için değil...! Sektörde Pegasus-Atlas dışında kime rasgelirse sallamak için o sopa. Hala anlamadınızmı?

Sivil Havacılık Genel Müdürü Ali Arıduru’nun odasında golf sahası var mı? Ekonomi içerikli Referans Gazetesi’ne göre Arıduru’nun makam odasında bir golf sahası var ve Arıduru, stresini golf oynayarak atıyor. İddiaya göre Arıduru topu deliğe sokarsa, ‘Tamam, her şey yolunda. Çalışmaya devam’ diyormuş.

Gazetenin ‘Kulis’ köşesinde yer alan ve sürmanşete de taşınan bu haberin gazete formatının dışında olduğu ilk bakışta dikkatlerden kaçmasa da asıl ilginç olan Arıduru’nun odasında bırakın golf oynamayı golf sahasının dahi olmamasıydı.

Telefonla görüştüğümüz SHGM Ali Arıduru da, ‘ofisinde golf oynayarak stresini yendiğini’ anlatan haberi görünce bir hayli şaşırdığını söylüyor. Çünkü  Arıduru, “ Benim odamda golf sahası yok. Sadece bir tane golf sopası var. Onu da tıpkı uçak maketleri gibi odamın bir köşesine koydum. Haberin neye dayandırılarak yazıldığını anlayamadım” diyor.

Referans

Referans

SOPALIK HABER!

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (6)

Misafir ~ 13 yıl önce
SHGM yetkililerinden tek ricam hızla büyüyen sektörde denetleme ve ceza konusunda ne gerekiyorsa yapmaları

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 13 yıl önce
peki ceza kesiyor Sayın Arıduru ama THY ye bakımları eksik yaptıgından 25.5 Milyon USD ceza kesmeye kalkıstı..! Ne oldu galiba SHGM nin sözü THY ye geçmiyor. Bu yuzden ben sopa sadece kucuklerre demiştim.... Hodri meydan THY ye kestigi cezayı tahsil etmeye kalksın bakalım...

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 13 yıl önce
SOPA İLE İLGİLİ BİR ANIN VAR GALİBA LALELİ LİONS !!! GENE DELLENDİN SOPAYI GÖRÜNCE O SOPA İLE NE YAPACAKSIN, HIIII BİR DÜŞÜNEYİM KENDİNİ MUTLU EDECEKSİNDİR. AYIP AYIP HER KİMSEN SANA HİÇ YAKIŞMIYOR BU GİBİ YORUMLAR.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 13 yıl önce
Ooo, bakıyorum da "Cin Ali"m, senin "cici baba" savurmaya başlamış salvoları. Eee, senin adaş yine rahat durmuyor, değil mi? :) Belkli de benim ihbar niteliğindeki "Bayrak kanununa muhalefet"inle alakalı yazılarım etkili olmuştur, ne dersin? :) Okkalı cezalar yine kapıda olabilir, dikkat etmek lazım. Bu arada, seni adaş golf sopasıyla çok güzel "hemoroid tedavisi" yapıyormuş, dikkat et, benden söylemesi... :)

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 13 yıl önce
Sayın arıduru, hatalarına, eksiklerine göz yummadığınız, cezalar yazdığınız yerler, sizi yıpratmaya çalışıyorlar. Çamur atacağına, sende işini kurallarına göre yap kardeşim.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 13 yıl önce
Simdi siz bunu yine yayınlamazsınız. Sopadan nasibinizi almamak için.... Ama ben yinede söyleyeyim : Sayın Arıdurunun odasındaki golf sopası golf için değil...! Sektörde Pegasus-Atlas dışında kime rasgelirse sallamak için o sopa. Hala anlamadınızmı?

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000