18 Temmuz 2009, Cumartesi 08:30:23

SHGM VE ARIDURU'YU TEBRİK ETTİLER

Sektör temsilcileri, 31. ECAC Genel Kurulu esnasında Avrupa Havacılık Emniyeti Ajansı EASA ile Türkiye arasında imzalanan İşbirliği Anlaşması, Sivil Havacılık Genel Müdürü Ali Arıduru'nun ECAC Koordinasyon Komitesi üyeliğine ikinci kez yeniden seçilmesi üzerine Ali Arıduru'ya tebrik mesajı gönderdi.
  • Hadi Töshid'i anladık bir dernek te , bir şirket olarak mytechnic neden tebrik eder ? hem de kalite ile genel müdürler, yönetim kurulu nerde? Yoksa yerlerini mi sağlamlaştırmak istiyorlar? merak etmeyin orda fazla kalamazsınız ne kadar yalakalık yapsanızda.. elbet bir gün biri hesap soracak..
  • Bu haber aynı Türkiyenin AB ye tam üyelik olarak değilde imtiyazlı ortaklık olarak kabul edilme isteğiyle bire bir örtüşüyor. Aynı taktik bu. Neden direk EASA değil.Avrupa üyesi olmaksızın dire EASA üyesi olan devlet yokmuki bizler bu minik ilerlemelerle avutuluyoruz. TOSHİD ise her zamanki görevini yaarak gelene ağam gidene paşam diyen bir show kuruluşu. Sadece aralarında pon pon kızlar yok.
  • Bende Irak ta olen birinin yakini olarak , sigortasiz ucaklara izin verildigi ve kazada olenin yetimlerinin bir kurus alamadiklari icin perisan oldugundan dolayi gorevini tam olarak yapan SHGM yi gonulden tebrik ediyor bu basarilarinin devam edecegine olan inancimi belirtmek istiyorum. Sektor temsilcileri ne kadar gurur duysa az inanin.
  • maaşları düzgün yatırın da sonra tebrik edin milleti..

Fransa'nın Strasbourg kentinde 7-8 Temmuz 2009 tarihlerinde gerçekleştirilen 31. ECAC Genel Kurulu esnasında Avrupa Havacılık Emniyeti Ajansı EASA ile Türkiye arasında imzalanan İşbirliği Anlaşması, Sivil Havacılık Genel Müdürü Ali Arıduru'nun ECAC Koordinasyon Komitesi üyeliğine ikinci kez yeniden seçilmesi ve Avrupa Komisyonu ile Sivil Havacılık Genel Müdürlüğü arasında bir bildiri yayınlamasının ardından Türk sivil havacılık sektöründen Genel Müdür Ali Arıduru'ya tebrik ve teşekkür mesajları gönderildi.

Büyük gayret ve emekler neticesinde gerçekleştirilen kazanımlar sonucunda, Türk sivil havacılığının sadece bulunduğu bölgede değil dünya çapında çalışmalarına olanak sağlandığının vurgulandığı mesajlarda, yine bu yöndeki gösterilen emekler sayesinde var olan konumun daha da sağlamlaştırıldığı belirtildi.

Türkiye'nin sivil havacılık otoritesi olan Sivil Havacılık Genel Müdürlüğü'nün son yıllardaki başarılarını büyük bir gururla izlediklerini belirten sektör temsilcileri, bölgesel güç olmaktan öte global güç olma yolunda ilerleyen ülkemizin, sivil havacılık alanındaki bu başarılarda özverili, yoğun temasların, büyük gayret ve emeklerin gösterilmesini her türlü takdirin üstünde gördüklerini, tüm bunların neticesinde Türk sivil havacılığının daha önemli başarıları beraberinde getireceğini kaydettiler.

İşte o tebrik mesajları:

SHGM

SHGM

SHGM VE ARIDURU'YU TEBRİK ETTİLER

Facebook Yorum

Yorumlar

Misafir ~ 13 yıl önce
Hadi Töshid'i anladık bir dernek te , bir şirket olarak mytechnic neden tebrik eder ? hem de kalite ile genel müdürler, yönetim kurulu nerde? Yoksa yerlerini mi sağlamlaştırmak istiyorlar? merak etmeyin orda fazla kalamazsınız ne kadar yalakalık yapsanızda.. elbet bir gün biri hesap soracak..

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 13 yıl önce
Bu haber aynı Türkiyenin AB ye tam üyelik olarak değilde imtiyazlı ortaklık olarak kabul edilme isteğiyle bire bir örtüşüyor. Aynı taktik bu. Neden direk EASA değil.Avrupa üyesi olmaksızın dire EASA üyesi olan devlet yokmuki bizler bu minik ilerlemelerle avutuluyoruz. TOSHİD ise her zamanki görevini yaarak gelene ağam gidene paşam diyen bir show kuruluşu. Sadece aralarında pon pon kızlar yok.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 13 yıl önce
Bende Irak ta olen birinin yakini olarak , sigortasiz ucaklara izin verildigi ve kazada olenin yetimlerinin bir kurus alamadiklari icin perisan oldugundan dolayi gorevini tam olarak yapan SHGM yi gonulden tebrik ediyor bu basarilarinin devam edecegine olan inancimi belirtmek istiyorum. Sektor temsilcileri ne kadar gurur duysa az inanin.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 13 yıl önce
maaşları düzgün yatırın da sonra tebrik edin milleti..

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000