27 Nisan 2010, Salı 16:58:04

SAGA'YI KİM TEMSİL ETTİ?

SAS Havacılık’a usulsüz bakım yaptırdığı gerekçesiyle Sivil Havacılık Genel Müdürlüğü tarafından form -4 belgesi alınan SAGA Havayolları Genel Müdürü Ali Birhan Temel’in yerine Ankara’daki toplantıya sürpriz bir isim katıldı.
  • Azonce demıssınız hakaret ıcerdıgınden yayınlanmamıstır ama kısılere hakaret edenler hala yayınlarını verıyor.Adam kayırmadan verın yazıları,dogrular soylenınce hemen hakaret oluyor nedense?Asker kokenlı pılotları cekemeyen,hayatlarında basarı gosterememıs ve tum hayatları boyunca ezıklık hıssetmıslerın yazıları yayınlansın,asker kokenlıler hakkını savunsun hakaret deyıp sılın yazıları!ozgur edıtorluk yada yayın anlayısı bu degıldır.Buda yayınlanmaz emınım ama artık oda sıze kalmıs.Pılot olmayı basaramamıs,pılot olupta yınede basarılı olamısların yazılarına dıkkat edın bunca yıllık havacılık gecmısınız var yazı yazanı ayırt edersınız artık dıye dusunuyorum
  • Yorumunuz uygunsuz ve hakaret içeren unsurlara yer verdiğinden dolayı yayımlanmamaktadır.
  • Musa Bey fevkalade üstün yetenekleri olan müthiş bir yöneticidir. Havacılık camiamızın duayenlerindendir. Her soruna çare bulacağına eminim Başarılar dilerim.
  • kendinle çelişiyorsun. pilot'un işi ayrıdır koordinatörün işi ayrıdır. hala bakkal mantalitesinden vazgeçemediniz asker kafalılar. pilotlar iyi bir yönetici olsaydı ( olamaz demiyorum) geçmiş darbelerin birindede pilot cumhurbaşkanı olurdu. bu sektörün çektiği en büyük sıkıntıdır profesyonel yöneticilerle çalışmamak.
  • Nasıl mı ? Kesenin ağzını açacak..İyi bir koordinatör pilot bulacak.. İşi teslim edecek.İMAJİ YENİLEYECEK. Ders çıkaracak..Yazılarını ekliyorlar doğru.Yazdıklarıyla yaptıkları bir olmalı..
  • Yeğen, bu hükümet Memuruna, İşçisine Emeklisine % 2,5 zam yaparken, patronları kurtarmak için, kesenin ağzını açarmı, ne dersin ? Emekli Ramiz aga.
  • Musa Alioğlu fevkalade kıymetli bir yöneticidir. SAGA'yı kurtarması dileğiyle. Sanırım airporttada yazıları çıkardı. Ali Bey yazıları ile umarım ilşkilerine zarar vermemiştir.

Sivil Havacılık Genel Müdürü Ali Arıduru, havayolu şirketlerinin genel müdürlerini Ankara’da topladı.

Havacılık sektörünün son durumunun ele alınacağı toplantıya şirketler büyük ilgi gösterdi.

Toplantıya katılan bir isim ise oldukça dikkat çekiciydi. Toplantıya Saga Havayolları adına Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Musa Alioğlu katıldı.

Saga Havayolları Genel Müdürü Ali Birhan Temel’in SAS Havacılık’a usulsüz bakım yaptırıldığı için SHGM tarafından form -4 belgesi alınmıştı.

©AirportHaber.com

SAGA'YI KİM TEMSİL ETTİ?

Yorumlar Tüm Yorumlar (7)

Misafir ~ 14 yıl önce
Azonce demıssınız hakaret ıcerdıgınden yayınlanmamıstır ama kısılere hakaret edenler hala yayınlarını verıyor.Adam kayırmadan verın yazıları,dogrular soylenınce hemen hakaret oluyor nedense?Asker kokenlı pılotları cekemeyen,hayatlarında basarı gosterememıs ve tum hayatları boyunca ezıklık hıssetmıslerın yazıları yayınlansın,asker kokenlıler hakkını savunsun hakaret deyıp sılın yazıları!ozgur edıtorluk yada yayın anlayısı bu degıldır.Buda yayınlanmaz emınım ama artık oda sıze kalmıs.Pılot olmayı basaramamıs,pılot olupta yınede basarılı olamısların yazılarına dıkkat edın bunca yıllık havacılık gecmısınız var yazı yazanı ayırt edersınız artık dıye dusunuyorum

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 14 yıl önce
Yorumunuz uygunsuz ve hakaret içeren unsurlara yer verdiğinden dolayı yayımlanmamaktadır.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 14 yıl önce
Musa Bey fevkalade üstün yetenekleri olan müthiş bir yöneticidir. Havacılık camiamızın duayenlerindendir. Her soruna çare bulacağına eminim Başarılar dilerim.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 14 yıl önce
kendinle çelişiyorsun. pilot'un işi ayrıdır koordinatörün işi ayrıdır. hala bakkal mantalitesinden vazgeçemediniz asker kafalılar. pilotlar iyi bir yönetici olsaydı ( olamaz demiyorum) geçmiş darbelerin birindede pilot cumhurbaşkanı olurdu. bu sektörün çektiği en büyük sıkıntıdır profesyonel yöneticilerle çalışmamak.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 14 yıl önce
Nasıl mı ? Kesenin ağzını açacak..İyi bir koordinatör pilot bulacak.. İşi teslim edecek.İMAJİ YENİLEYECEK. Ders çıkaracak..Yazılarını ekliyorlar doğru.Yazdıklarıyla yaptıkları bir olmalı..

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 14 yıl önce
Yeğen, bu hükümet Memuruna, İşçisine Emeklisine % 2,5 zam yaparken, patronları kurtarmak için, kesenin ağzını açarmı, ne dersin ? Emekli Ramiz aga.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 14 yıl önce
Musa Alioğlu fevkalade kıymetli bir yöneticidir. SAGA'yı kurtarması dileğiyle. Sanırım airporttada yazıları çıkardı. Ali Bey yazıları ile umarım ilşkilerine zarar vermemiştir.

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000