03 Mayıs 2011, Salı 12:03:09

SKY HAVAYOLLARI'NIN YENİ ROTASI

Sky Airlines, İstanbul ve Antalya’dan, tarihi ve kültürel zenginliği ile öne çıkan Kayseri’ye ilk uçuşunu bugün gerçekleştirdi. Sky Airlines’ın İstanbul uçuşları Sabiha Gökçen Havaalanı’ndan yapılacak.
  • bugun gir bak.. pegasus ucuslarina.. 100 tl altinda bilet varmi ?anadolu jet zarar eder. pegasus kadar yolcusu olsun. pegasus fiyatlarina ucsun. iki ucak yan yana koy. anadolu jet zarar eder pegasus kar eder.maliyetleri çok yuksek. yakit fazla.ayni ucak nasıl fazla yakar diyosun dimi :)) bir oğrensen aklin şaşar. kayseri gibi bir saatlik yolda iki şirket arasinda 1 tona varan yakit sarfiyati farklari olaibliyor.personel giderleri fazla.ikram giderleri fazla.ucaklarin utilizasyonlari cok dusuk.turn aroudn sureleri uzun.daha ne diyim ? anadolu jet %80 ucsun zarar eder..pegasus %60 ile kar eder..
  • Ben Kayseride yasiyorum ve gordugume inanirim.Istersen Pegasusla Kayseriye ucta bir gor bakalim %80 doluluk nerelerde surunuyormus.Bos lafa karnimiz tok kardes kusura bakma ama hayal aleminden uyansan iyi olur.Istersen ben odedigim rakamlari soyleyeyim.Ajet yok iken Pegasus 300 e kadar cakiyordu.Gir web e son gun bile 75 e bilet bulacaksin.Atma Recep din kardesiyiz.
  • cook dogru bir hareket sky ı tebrik eder diger antalya sırketlerine ornek olmasını dileriz ama ayt asr ayt haftada 4 gun olmalı ve cuma pazar ayarlanmalıki antalyadaki esnaf kayseriye haftasonu gıdıp gelebilsin..
  • Adana'ya uçmayacak mısınız?
  • cidden çok komik bir yorum :) pegasus %50 dolduramiyormuş :)).cidden rakamlara bir baksan pegasusun %80 in altinda kayseri ucusu olmadiğini gorursun. bunlar çok ayip hareketler. anadolu jet pegasus ile boy olcusebilicek bir marka değil.
  • Sayın Talha Bey , Yeni rotanız hayırlı olsun. Aramızda yapmış olduğumuz görüşmelerden çıkan sonuç fikir birlikteliğimizi size bu şekilde iletmeyi münasip gördük. Uzun yıllardır bu işi yapan kişileriz.Havacılık camiasında sevilen unutulmayan kişi olmak zordur. Airport haberin 15 tem 2008 kthy kabuk değiştiriyor haberinin yorumlarını okumanızı arz ederiz. Kazandırmak kazanmaktır. Başarılarınızın her daim devam etmesini temenni ederiz. Saygılarımızla, Acentalar
  • Gercekten SAW Kayseri ucuslari sayi olarak fazla oldu.Pegasus neredeyse %50 ile ucuyor ve fiyatlarini iyice asagi cekti.Anadolu Jet her gun aksam ucuyor doluluk oldukca iyi ama sabah aksama donerse doluluk artacaktir.Ben Istanbul ucuslarinda AHL her gun bes sefer olmasina ragmen over book uctugundan fiyatlar pahali o nedenle AJet ile SAW dan haftada iki kez gidip geliyorum.Ortalama %80 ile ucuyor ve fiyati makul.Sky haftada iki sefer ile pek bir sey yapamayabilir.Her gun olursa da toplam sefer sayisi fazla olmasina ragmenhaftada ikiden daha iyi yolcu bulabilir.
  • sky topa sert giriyor, kendini sakatlayabilir, havacılık cok fazla ekonomik riski kaldırmaz
  • her yere uçun tabii...gayet güzel...de...ne olacak bu sizin teknisyenlerin durumu...kaçan kaçana...daha da kaçacaklar var....shgm sizinle pek ilgilenmiyor herhalde....
  • haziranda izmir ve antalya dan sivas başlıyor

10 yıl boyunca Avrupa’da 11 milyondan fazla yolcu taşıyan Sky Airlines, destinasyon sayısını artırmaya devam ediyor. Haftanın 7 günü Antalya, İstanbul, Ankara, İzmir, Diyarbakır, Van ve Trabzon arasında tarifeli uçuşlar düzenleyen, son olarak KKTC uçuşlarını başlatan Sky Airlines, İstanbul ve Antalya’dan Kayseri’ye seferler düzenlemeye başladı. Kayseri uçuşları bugünden itibaren haftada 2 gün (Salı ve Perşembe) gerçekleşecek. 

Sky Airlines’ın Kayseri uçuşları kültür turlarını artıracak

Kayseri uçuşlarıyla ilgili değerlendirmede bulunan Kayı Group CEO’su ve Sky Airlines Genel Müdürü Tahir Görgülü, “Kayseri, tarihi ve kültürel zenginliğe sahip bir şehir. Ayrıca dünyaca ünlü Ürgüp-Göreme bölgesine yakınlığıyla da cazibesini artırıyor” dedi. Sky Airlines’ın Kayseri uçuşlarına başlamasıyla kültür turlarının artacağına dikkat çeken Görgülü, bölgenin turizm potansiyelini değerlendirerek, iç turizmi hareketlendirmeyi hedeflediklerini belirtti.

Sky Airlines, Kayseri’ye 59 TL’den başlayan fiyatlarla uçacak, ikramlar ücretsiz olacak

Kayseri’ye 59 TL’den başlayan fiyatlarla uçacak yolcular Sky Airlines’ın ücretsiz ikramlarından yararlanabilecek. Ayrıca Sky Airlines, yolculara 20 kg bagaj hakkı ve ücretsiz koltuk seçimi imkanını da sunuyor.

‘Rötarsız’ uçuşlara devam

Görgülü sözlerini şöyle sürdürdü; “Uçuşlara başladığımız 3,5 ay içinde tüm seferlerimizi rötarsız gerçekleştirerek, misafirlerimizi tam zamanında gidecekleri noktaya ulaştırma başarısını gösterdik. Bundan sonraki uçuşlarımız için de “rötarsız seyahat” hedefimiz aynen devam ediyor” değerlendirmesinde bulundu.
 

SKY HAVAYOLLARI'NIN YENİ ROTASI

Yorumlar Tüm Yorumlar (18)

Misafir ~ 13 yıl önce
bugun gir bak.. pegasus ucuslarina.. 100 tl altinda bilet varmi ?anadolu jet zarar eder. pegasus kadar yolcusu olsun. pegasus fiyatlarina ucsun. iki ucak yan yana koy. anadolu jet zarar eder pegasus kar eder.maliyetleri çok yuksek. yakit fazla.ayni ucak nasıl fazla yakar diyosun dimi :)) bir oğrensen aklin şaşar. kayseri gibi bir saatlik yolda iki şirket arasinda 1 tona varan yakit sarfiyati farklari olaibliyor.personel giderleri fazla.ikram giderleri fazla.ucaklarin utilizasyonlari cok dusuk.turn aroudn sureleri uzun.daha ne diyim ? anadolu jet %80 ucsun zarar eder..pegasus %60 ile kar eder..

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 13 yıl önce
Ben Kayseride yasiyorum ve gordugume inanirim.Istersen Pegasusla Kayseriye ucta bir gor bakalim %80 doluluk nerelerde surunuyormus.Bos lafa karnimiz tok kardes kusura bakma ama hayal aleminden uyansan iyi olur.Istersen ben odedigim rakamlari soyleyeyim.Ajet yok iken Pegasus 300 e kadar cakiyordu.Gir web e son gun bile 75 e bilet bulacaksin.Atma Recep din kardesiyiz.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 13 yıl önce
cook dogru bir hareket sky ı tebrik eder diger antalya sırketlerine ornek olmasını dileriz ama ayt asr ayt haftada 4 gun olmalı ve cuma pazar ayarlanmalıki antalyadaki esnaf kayseriye haftasonu gıdıp gelebilsin..

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 13 yıl önce
Adana'ya uçmayacak mısınız?

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 13 yıl önce
cidden çok komik bir yorum :) pegasus %50 dolduramiyormuş :)).cidden rakamlara bir baksan pegasusun %80 in altinda kayseri ucusu olmadiğini gorursun. bunlar çok ayip hareketler. anadolu jet pegasus ile boy olcusebilicek bir marka değil.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 13 yıl önce
Sayın Talha Bey , Yeni rotanız hayırlı olsun. Aramızda yapmış olduğumuz görüşmelerden çıkan sonuç fikir birlikteliğimizi size bu şekilde iletmeyi münasip gördük. Uzun yıllardır bu işi yapan kişileriz.Havacılık camiasında sevilen unutulmayan kişi olmak zordur. Airport haberin 15 tem 2008 kthy kabuk değiştiriyor haberinin yorumlarını okumanızı arz ederiz. Kazandırmak kazanmaktır. Başarılarınızın her daim devam etmesini temenni ederiz. Saygılarımızla, Acentalar

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 13 yıl önce
Gercekten SAW Kayseri ucuslari sayi olarak fazla oldu.Pegasus neredeyse %50 ile ucuyor ve fiyatlarini iyice asagi cekti.Anadolu Jet her gun aksam ucuyor doluluk oldukca iyi ama sabah aksama donerse doluluk artacaktir.Ben Istanbul ucuslarinda AHL her gun bes sefer olmasina ragmen over book uctugundan fiyatlar pahali o nedenle AJet ile SAW dan haftada iki kez gidip geliyorum.Ortalama %80 ile ucuyor ve fiyati makul.Sky haftada iki sefer ile pek bir sey yapamayabilir.Her gun olursa da toplam sefer sayisi fazla olmasina ragmenhaftada ikiden daha iyi yolcu bulabilir.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 13 yıl önce
sky topa sert giriyor, kendini sakatlayabilir, havacılık cok fazla ekonomik riski kaldırmaz

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 13 yıl önce
her yere uçun tabii...gayet güzel...de...ne olacak bu sizin teknisyenlerin durumu...kaçan kaçana...daha da kaçacaklar var....shgm sizinle pek ilgilenmiyor herhalde....

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 13 yıl önce
haziranda izmir ve antalya dan sivas başlıyor

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000