20 Mayıs 2011, Cuma 09:00:22

SABİHA GÖKÇEN’E BİR ÖDÜL DAHA

İstanbul Sabiha Gökçen Uluslararası Havalimanı dünyanın en büyük havacılık haber ve analiz sitesi anna.aero tarafından, kapasitesi 10 milyon üzerinde olan havalimanları arasında 2009 yılında olduğu gibi bu yıl da Avrupa’da yolcu trafiğini en fazla artıran havalimanı (Fastest Growing Airport) seçildi
  • Yorumunuz uygunsuz ve hakaret içeren unsurlara yer verdiğinden dolayı yayımlanmamaktadır.
  • kutluyorum. Başarılar diliyorum.
İstanbul Sabiha Gökçen Uluslararası Havalimanı dünyanın en büyük havacılık haber ve analiz sitesi anna.aero tarafından; kapasitesi 10 milyon ve üzerinde olan havalimanları arasında, 2010 yılı verilerine göre Avrupa’da yolcu trafiğini en fazla artıran havalimanı (Fastest Growing Airport) seçildi.

2009’da anna.aero tarafından kapasitesi 5-10 milyon arasında değişen havalimanları arasında Avrupa’da yolcu trafiğini en fazla artıran havalimanı seçilen Sabiha Gökçen Uluslararası Havalimanı; geçen yıl yolcu sayısını bir önceki 2009 yılına oranla yüzde 75’lik artış oranıyla kapatarak, 10 milyon ve üzerinde yolcu kapasiteli havalimanları arasında birinci oldu.

Üst üste iki yıl aynı ödüle layık görülmenin başarılarını tescillendirdiğini belirten İSG CEO’su Gökhan Buğday, “Routes ve anna.aero’dan birbiri ardına gelen ödüller bizi gururlandırmanın yanı sıra, geçen yıl da aldığımız iki ödülün bu yıl da tekrar bize layık görülmesi kısa dönemde ne kadar doğru adımlar attığımızın bir tescili olarak ayrı bir önem arz ediyor. Havacılık sektörünün nabzını tutan anna.aero gibi bir otorite tarafından bu ödüle layık görülmek son derece mutluluk verici. Yolcu kapasitelerine göre 10 milyon ve üzerindeki havalimanları arasında 2010 yılında yüzde 75’lik artış oranıyla Avrupa’da yolcu trafiğini en fazla artıran havalimanı seçildik. Aldığımız bu ödüller 2011 yılında da hedeflerimize ulaşmamız için bizleri motive ediyor’’ diye konuştu.
SABİHA GÖKÇEN’E BİR ÖDÜL DAHA

Yorumlar

Misafir ~ 13 yıl önce
Yorumunuz uygunsuz ve hakaret içeren unsurlara yer verdiğinden dolayı yayımlanmamaktadır.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 13 yıl önce
kutluyorum. Başarılar diliyorum.

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000