30 Temmuz 2009, Perşembe 08:06:57

Sabiha Gökçen'de heyecan hakim!

İstanbul'un hava ulaşım yükünü hafifletmek için Sabiha Gökçen Havalimanı'nda (İSG) inşa edilen dış hat terminalinin 31 Ekim 2009'da açılarak yılda 10 milyon yolcuya hizmet vereceği belirtildi.
  • Antalya ile ancak AHL yarışır. SAW ise ESB ile yarışabilir... Doğru valla...
  • İş olsun torba dolsun diye yorum yazılacağına,şu beyinciklerimizi azıcık çalıştırıp 6-7 yıl öncesine geri gidip çeşitli basın yayın organlarının SAW hakkında yaptıkları olumsuz ve aşağılayıcı yorumları hatırlayalım..2007 yılında yapılan özelleştirme ihalesinde ise türkiye de en yüksek rakama özelleştirilen Meydan olduğunu hatırlayın sakın Silivri taraftarları.İhaleyi kazanan Konsorsiyum ortakları arasında iki uluslar arası şirket ve LİMAK var Onlar sizin kadar düşünemiyor'ya birdahaki sefer sizlere danışırlar...Gelinde yeni yapılan terminali ve yatırımları yerinde görün ondan sonra konuşun.Türkiyede yap işelt devret modeli ile işletilen meydan terminallerinin internet sitelerine girip uçuş bilgi ekranlarınada bakmayıdamı beceremiyorsunuz..
  • nolur shgm den trafik istatiklerini isteyin bakın bakalım SG kaçıncı sırada 30-40 yıllık meydanlara karşı daha 8 senelik mazisi olan bir meydann burayı nasıl ve kim kapatacakmış silivri çorlu neee biz antalyayla esenboğayla yarışıyoruz inanmayan shgm ne sorsun gelişme nasıl olurmuş görsünlerrr bu gelişmede emeği geçen herkesi işçisinden yöneticisine hepsini canı yürekten kutluyorumm
  • yıllarca önce sinek avlayan saw şuan personel kafasını kaşıyamıyor asgari ücretli dahi ucağa biniyor seyahata cıkıyor üçüncü hava limanı dahi yetmez
  • SG önce çalışanlarını bir dinlese daha iyi olacak. Esas heyecan orda. Terminali büyütmenin ne anlamı varki ? Uçakmı var ???
  • çalışanların sesinide duyur airport haber azıcık....
  • Yukarıda mesajımın başlığına bakıp biraz rahatsız olan varsa önce bu şehrin ve ülkenin bir değerine sahip çıkmayı öğrensin, ondan sonra da sanal aleme sığınarak yaılan terbiyesiz ve seviyesiz yorumları bir daha düşünsün. Sabiha Gökçen şakşakçısı değilim. Benim de tasvip etmediğim bir yönetim ve yaklaşım var. Ama armutla elmayı ayurt etmeyi bilip kendime güvenerek buraya sorumluluk sahibi olarak yazıyorum. Sabiha kapanacak diyebilen zihniyet bu ülke adına hiçbir alanda hiç bir fayda sağlama kapasitesinde ve desteğinde olamaz, bulunamaz. Bunu yazanlar utansın ve bence bu alana uçmaya geldikleri zaman bu laflarını bir hatırlayıp yutkunsunlar.
  • Sirf yorum olsun diye sacma sapan seyler yazmak guzel bir duygu herhalde. Istanbul'un artmaya devam nufusu acik olan ve acilacak olan butun havalimanlarina yeter.
  • Aşağıda SAW savunması bayağı enteresan. Kapatılmanın vereceği korku olabilir mi ?
  • Evet burası zaten BAKKAL. Silivri açılır açılmaz hipermarket gibi uçuş alıcak, ilk 3 ayda süper gelişicek, günde!!! 5 milyon yolcuya geçiş noktası olucak, ULAŞIM sorununu çözecek bu kadar yatırım yapılmış, bu kadar sene hizmet vermiş gelişmekte olan SAW GÖKÇEN haşırt diye kapatılıcak!!! Bakkal ya burası Silivri hipermarketi açılınca haksız rekabete dayanamayıp yenik düşecek GÖKÇEN.. Gökçen gelişiyor, zamanla AHL'nin yükünüde hafifletecek duruma gelicek, o zaman SİLİVRİ konusunu görüşrürüz ;)

Havalimanını yabancı ortaklarıyla işleten Limak Holding, 2001 yılında 47 bin yolcuyu ağırlayan ve atıl kaldığı için eleştirilen havalimanı kapasitesini ilave tesislerle yıllık 25 milyon kişiyi ağırlayacak şekilde planladığını açıkladı.

Zaman

Sabiha Gökçen'de heyecan hakim!

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (11)

Misafir ~ 13 yıl önce
Antalya ile ancak AHL yarışır. SAW ise ESB ile yarışabilir... Doğru valla...

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 13 yıl önce
İş olsun torba dolsun diye yorum yazılacağına,şu beyinciklerimizi azıcık çalıştırıp 6-7 yıl öncesine geri gidip çeşitli basın yayın organlarının SAW hakkında yaptıkları olumsuz ve aşağılayıcı yorumları hatırlayalım..2007 yılında yapılan özelleştirme ihalesinde ise türkiye de en yüksek rakama özelleştirilen Meydan olduğunu hatırlayın sakın Silivri taraftarları.İhaleyi kazanan Konsorsiyum ortakları arasında iki uluslar arası şirket ve LİMAK var Onlar sizin kadar düşünemiyor'ya birdahaki sefer sizlere danışırlar...Gelinde yeni yapılan terminali ve yatırımları yerinde görün ondan sonra konuşun.Türkiyede yap işelt devret modeli ile işletilen meydan terminallerinin internet sitelerine girip uçuş bilgi ekranlarınada bakmayıdamı beceremiyorsunuz..

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 13 yıl önce
nolur shgm den trafik istatiklerini isteyin bakın bakalım SG kaçıncı sırada 30-40 yıllık meydanlara karşı daha 8 senelik mazisi olan bir meydann burayı nasıl ve kim kapatacakmış silivri çorlu neee biz antalyayla esenboğayla yarışıyoruz inanmayan shgm ne sorsun gelişme nasıl olurmuş görsünlerrr bu gelişmede emeği geçen herkesi işçisinden yöneticisine hepsini canı yürekten kutluyorumm

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 13 yıl önce
yıllarca önce sinek avlayan saw şuan personel kafasını kaşıyamıyor asgari ücretli dahi ucağa biniyor seyahata cıkıyor üçüncü hava limanı dahi yetmez

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 13 yıl önce
SG önce çalışanlarını bir dinlese daha iyi olacak. Esas heyecan orda. Terminali büyütmenin ne anlamı varki ? Uçakmı var ???

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 13 yıl önce
çalışanların sesinide duyur airport haber azıcık....

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 13 yıl önce
Yukarıda mesajımın başlığına bakıp biraz rahatsız olan varsa önce bu şehrin ve ülkenin bir değerine sahip çıkmayı öğrensin, ondan sonra da sanal aleme sığınarak yaılan terbiyesiz ve seviyesiz yorumları bir daha düşünsün. Sabiha Gökçen şakşakçısı değilim. Benim de tasvip etmediğim bir yönetim ve yaklaşım var. Ama armutla elmayı ayurt etmeyi bilip kendime güvenerek buraya sorumluluk sahibi olarak yazıyorum. Sabiha kapanacak diyebilen zihniyet bu ülke adına hiçbir alanda hiç bir fayda sağlama kapasitesinde ve desteğinde olamaz, bulunamaz. Bunu yazanlar utansın ve bence bu alana uçmaya geldikleri zaman bu laflarını bir hatırlayıp yutkunsunlar.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 13 yıl önce
Sirf yorum olsun diye sacma sapan seyler yazmak guzel bir duygu herhalde. Istanbul'un artmaya devam nufusu acik olan ve acilacak olan butun havalimanlarina yeter.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 13 yıl önce
Aşağıda SAW savunması bayağı enteresan. Kapatılmanın vereceği korku olabilir mi ?

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 13 yıl önce
Evet burası zaten BAKKAL. Silivri açılır açılmaz hipermarket gibi uçuş alıcak, ilk 3 ayda süper gelişicek, günde!!! 5 milyon yolcuya geçiş noktası olucak, ULAŞIM sorununu çözecek bu kadar yatırım yapılmış, bu kadar sene hizmet vermiş gelişmekte olan SAW GÖKÇEN haşırt diye kapatılıcak!!! Bakkal ya burası Silivri hipermarketi açılınca haksız rekabete dayanamayıp yenik düşecek GÖKÇEN.. Gökçen gelişiyor, zamanla AHL'nin yükünüde hafifletecek duruma gelicek, o zaman SİLİVRİ konusunu görüşrürüz ;)

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000