07 Mart 2020, Cumartesi 11:45:18

Sabiha Gökçen'de dış hat yolcusu uçuşa geçti

Geçtiğimiz yılı büyümeyle kapatan Sabiha Gökçen Havalimanı 2020 yılının ilk iki ayında yolcu sayısını yüzde 6 artırarak, iki ayda 5,5 milyon yolcu geçti.
  • Sabıha Gokcen 2020 de rekoru yenıleyecektir. Anadaolu tarafı ucuşlarda 1. tercıh SGH dır Yenı Havaalanına yolcu karsılamak icin gitmek bile imkansız. Istanbulun merkezıne cok uzak . Sabıha Gokcene yolcu getırıyorum Kadıkoy Hava alanı dun sabah 17 dakıka .hele metro da calışmaya basladıgı zaman daha da verımlı kolay olacak . bu kadar net. Hva alanına ulastıgın zaman ucaga bınme suresı de cok kısa. var ol Sabıha Gokcen
  • Bravo Vallahi SAW a. Devam....... İnadına İGA Burası da cırtladı.Yolcu yok.Geliş yok.Persoenel çıkartılmasına devam. Sabredemiyorlar.Nezle çıktı Adam çıkart.Covid var.Adam çıkart Çalışanın günahı ne bunda.?? Müdürleri çıkart.Asgari ücretliye enden dokunuyorsun.? 1 müdür 20.000 TL alıyor.!! İşçi Asgari ücret. Çalışan kim İŞÇİ Çalışmayan kim: Müdür Fark....!!!!????

Geçtiğimiz yılı büyümeyle kapatan Sabiha Gökçen Havalimanı 2020 yılının ilk iki ayında yolcu sayısını yüzde 6 artırarak, iki ayda 5,5 milyon yolcu geçti.

Artan yolcu talebini karşılamak için her türlü önlemleri alan İstanbul Sabiha Gökçen Havalimanı, yılın ilk 2 ayında dış hat yolcusunu yüzde 21 artırdı. İstanbul Sabiha Gökçen Havalimanı’nda Ocak-Şubat yolcu rakamları belli oldu. Yapılan açıklamaya göre ilk 2 ayda toplam yolcu sayısı geçen yıla göre yüzde 6 artarak 5.5 milyona ulaştı. İlk 2 ayda dış hat yolcu sayısı yüzde 21 artışla 2.2 milyon olarak gerçekleşti.

Sadece Şubat ayı verilerine göre aylık yolcu sayısı 2.6 milyon olurken, artış geçen yılın şubat ayına oranla yüzde 5 oldu. Şubat ayında dış hat yolcu sayısı ise yüzde 17 artarak 1 milyon 64 bin olarak gerçekleşti.

Bu arada Sabiha Gökçen’de ilk 2 ayda uçak trafiği de yüzde 3 oranında artarken, dış hat uçak trafiğinde bu artış oranı yüzde 12 olarak gerçekleşti.

Sabiha Gökçen'de dış hat yolcusu uçuşa geçti

Facebook Yorum

Yorumlar

taner ~ 12 ay önce
Sabıha Gokcen 2020 de rekoru yenıleyecektir. Anadaolu tarafı ucuşlarda 1. tercıh SGH dır Yenı Havaalanına yolcu karsılamak icin gitmek bile imkansız. Istanbulun merkezıne cok uzak . Sabıha Gokcene yolcu getırıyorum Kadıkoy Hava alanı dun sabah 17 dakıka .hele metro da calışmaya basladıgı zaman daha da verımlı kolay olacak . bu kadar net. Hva alanına ulastıgın zaman ucaga bınme suresı de cok kısa. var ol Sabıha Gokcen

Yanıtla

Kalan karakter 1000
ÇLŞ ~ 12 ay önce
Bravo Vallahi SAW a. Devam....... İnadına İGA Burası da cırtladı.Yolcu yok.Geliş yok.Persoenel çıkartılmasına devam. Sabredemiyorlar.Nezle çıktı Adam çıkart.Covid var.Adam çıkart Çalışanın günahı ne bunda.?? Müdürleri çıkart.Asgari ücretliye enden dokunuyorsun.? 1 müdür 20.000 TL alıyor.!! İşçi Asgari ücret. Çalışan kim İŞÇİ Çalışmayan kim: Müdür Fark....!!!!????

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Korsanpilot ~ 12 ay önce
Daha seni neden sakliyorlar orda anlamadim

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000