30 Ocak 2013, Çarşamba 12:18:03

SABİHA GÖKÇEN HAVALİMANI ARTIK CEPTE

İstanbul Sabiha Gökçen Uluslararası Havalimanı, iPhone ve iPad kullanıcıları için dünyanın en gelişmiş mobil işletim sistemi olan Mobil iOS uygulamasını tamamladı ve kullanıma sundu.
  • bence gelişmiş yerine havaalanı işleticilerinin telefonları apple oldğu için olabilirmi acaba ?
  • Blackberry aldığım güne lanet ediyorum bu haberler çıkınca. :)
  • En gelişmiş derken? Akıllı telefon pazarında Android %75, İOs %14 paya sahip. Neresi gelişmiş?

İstanbul Sabiha Gökçen Uluslararası Havalimanı’nın Mobil IOS uygulaması ile iPad ve iPhone kullanıcıları, uçuşlarını takip edebilecek, anlık uyarıları alabilecek ve hatta uçakları harita üzerinde izleyebilecek. Sabiha Gökçen’in Mobil iOS uygulaması ISG Apple Apps Store’dan indirilebiliyor.

İstanbul Sabiha Gökçen Uluslararası Havalimanı yolcular için keyifli bir seyahat deneyimi yaşatmak için teknolojik altyapısını her geçen gün yeniliyor. İstanbul Sabiha Gökçen Uluslararası Havalimanı Mobil iOS uygulaması ISG iPhone ve iPad kullanıcıları için Apple Apps Store’da yerini aldı.

İstanbul Sabiha Gökçen Uluslararası Havalimanı Mobil iOS uygulaması ile uçuşunuzu takip edebilir, anlık uyarılar alabilir ve hatta uçakları harita üzerinde izleyebilirsiniz. Uçuş Noktaları kısmında hangi havayolunun Sabiha Gökçen’den hangi şehirlere uçtuğunu görebilir, web site ve telefon bilgilerine ulaşabilirsiniz. Uygulamanın en önemli özelliği ise uçağın haritada nerede olduğunu ve yolculuk yapılacak şehrin hava durumunu göstermesi. Detaylı bir şekilde uçuş bilgilerinin temin edilebildiği uygulamada, istenilen uçağı takip edip, push notification özelliği ile uçuş ekranlarındaki değişiklikler anlık olarak paylaşılabiliyor.

Uygulama İstanbul Sabiha Gökçen Uluslararası Havalimanı’nı keşfetmeye de olanak tanıyor. Havalimanı içerisindeki restoran ve kafeleri öğrenebilir, otopark ücretlerine göz atabilir, terminal haritasını inceleyebilirsiniz. Havalimanı ulaşım,  otel,  lounge alanları, Duty Free hakkında bilgi ve diğer iletişim detayları da mobil uygulama ile kullanıcıya sunuluyor. Ayrıca Mobil iOS uygulaması ile uçuş noktaları, çeşitli haber ve duyurular, kampanyalar hakkında da bilgi edinmek mümkün.  Türkçe ve İngilizce olarak hazırlanan uygulama kişinin cihazının diline göre otomatik dil seçimi yapıyor. Sistemin Android uygulaması da yakın zamanda Google Play’de yerini alacak.

SABİHA GÖKÇEN HAVALİMANI ARTIK CEPTE

Facebook Yorum

Yorumlar

hata.. ~ 9 yıl önce
bence gelişmiş yerine havaalanı işleticilerinin telefonları apple oldğu için olabilirmi acaba ?

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Kratos ~ 9 yıl önce
Blackberry aldığım güne lanet ediyorum bu haberler çıkınca. :)

Yanıtla

Kalan karakter 1000
En Gelişmiş? ~ 9 yıl önce
En gelişmiş derken? Akıllı telefon pazarında Android %75, İOs %14 paya sahip. Neresi gelişmiş?

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000