02 Nisan 2010, Cuma 13:13:43

Sabiha Gökçen, 43 şirkete ulaştı

Hollanda’nın En Önemli Low-Cost Markası Transavia Havayolu, Amsterdam Kalkışlı Olarak İstanbul Sabiha Gökçen Uluslararası Havalimanı’ndan Uçuşlarına Başladı.
  • Yakında tek pistiyle ve ek barakalarla Atatürk kargo havaalanı olur, eskiyen terminali de kargo terminaline dönüştürürler. Ordaki elemanları da iş yapsınlar buraya yorum yazmasınlar diye Elazığ Van gibi yerlere gönderirler :)
  • Az kaldı 3. terminal açılınca artık kargolarla beraber güzel vakit geçirirsiniz.
  • Bir havayolu kullanıcısı olarak anadolu yakasında oturan insanlar için sabiha gökçen havalimanının nasıl büyük bir nimet olduğunun farkındayım.son derece modern,iyi hizmet veren,içinde kaybolmadan ve sorun yaşamadan uçabildiğimiz için çok şanslıyız.allah atatürkten uçanlara sabır ve kolaylık versin.iyiki açıldın sabiha
  • SAW'ın ne kadar gerekli bir yatırım olduğu, her gün bir kez daha anlaşılıyor. Tebrikler ISG!!
  • Ryan air'ı Turkıye ye ( SAW) getirsinler baska bişi istemıyoruz...
  • Vay be burası Türkiye her an herşey olur. İnin ve cinin top oynadığı havaalimanı şu an ne durumda kapanmak üzere olan bir yatırım nasıl insanların hizmetine sunulup tekrar çalışır hale gelir işde örneği. Bundan 5 yıl önce ne durumdaydı şu an ne durumda. Nerdeyse her hafta yeni bir havayolu şirketinin sefer koyduğu bir yer oldu... Devlet ve özel sektör işbirliği sonucu ortaya çıkan muhteşem bir hizmet. Darısı diğer atıl vaziyette olan yerlere. Ayrıca sabiha gökçen gibi türkiye de 25 havalalnı olsa olay biter..

Hollanda merkezli olarak; uçuşlarını düşük maliyetli gerçekleştiren Transavia.com havayolu şirketi, uygun fiyatlar ve özel promosyonlar ile Sabiha Gökçen’den Amsterdam seferlerine başladı. Transavia.com’un ilk uçuşunu kutlamak adına düzenlenen törende; İSG yöneticileri, yolcuları çiçek ve lokum vererek karşıladılar.

Transavia.com havayolu; ilk uçuşunu, 1 Nisan 2010 tarihinde gerçekleştirdi. Amsterdam Schiphol ile İstanbul Sabiha Gökçen Uluslararası Havalimanı arasında karşılıklı olarak gerçekleştirilecek seferler; 149 yolcu kapasiteli Boeing 737 tipi uçaklarıyla, haftanın dört günü (Salı, Perşembe, Cuma, Pazar) yapılacak. Yolcular; havayolunun biletlerine ve özel kampanyalarına şirketin (www.transavia.com) internet adresinden ulaşabilecekler.

Transavia’nın İstanbul Sabiha Gökçen Uluslararası Havalimanı’ndan seferlere başlamasına ilişkin görüşlerini aktaran Ticari Havacılık Müdürü Asiyat Khasanova, ‘‘Hollanda’nın en prestijli havayollarından biri olan Transavia’nın İstanbul Sabiha Gökçen Uluslararası Havalimanını seçerek, İstanbul seferlerine başlaması bizim için büyük bir mutluluktur. Bu katılım bizler için kısa süre zarfında ne kadar yol katettiğimizin bir göstergesidir. Halen görüşmekte olduğumuz birçok havayolu şirketi var. Transavia Havayolu’nun katılımı ile birlikte 43 havayolu şirketine ulaşmış bulunuyoruz. Sabiha Gökçen Havalimanı açıldığı günden bu yana daima yükselişini sürdürerek, portföyüne yeni havayolları katmaya devam ediyor’’ dedi.

Sabiha Gökçen, 43 şirkete ulaştı

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (6)

Misafir ~ 12 yıl önce
Yakında tek pistiyle ve ek barakalarla Atatürk kargo havaalanı olur, eskiyen terminali de kargo terminaline dönüştürürler. Ordaki elemanları da iş yapsınlar buraya yorum yazmasınlar diye Elazığ Van gibi yerlere gönderirler :)

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 12 yıl önce
Az kaldı 3. terminal açılınca artık kargolarla beraber güzel vakit geçirirsiniz.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 12 yıl önce
Bir havayolu kullanıcısı olarak anadolu yakasında oturan insanlar için sabiha gökçen havalimanının nasıl büyük bir nimet olduğunun farkındayım.son derece modern,iyi hizmet veren,içinde kaybolmadan ve sorun yaşamadan uçabildiğimiz için çok şanslıyız.allah atatürkten uçanlara sabır ve kolaylık versin.iyiki açıldın sabiha

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 12 yıl önce
SAW'ın ne kadar gerekli bir yatırım olduğu, her gün bir kez daha anlaşılıyor. Tebrikler ISG!!

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 12 yıl önce
Ryan air'ı Turkıye ye ( SAW) getirsinler baska bişi istemıyoruz...

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 12 yıl önce
Vay be burası Türkiye her an herşey olur. İnin ve cinin top oynadığı havaalimanı şu an ne durumda kapanmak üzere olan bir yatırım nasıl insanların hizmetine sunulup tekrar çalışır hale gelir işde örneği. Bundan 5 yıl önce ne durumdaydı şu an ne durumda. Nerdeyse her hafta yeni bir havayolu şirketinin sefer koyduğu bir yer oldu... Devlet ve özel sektör işbirliği sonucu ortaya çıkan muhteşem bir hizmet. Darısı diğer atıl vaziyette olan yerlere. Ayrıca sabiha gökçen gibi türkiye de 25 havalalnı olsa olay biter..

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000