02 Ocak 2012, Pazartesi 14:05:43

BU GURUR SABİHA GÖKÇEN HAVALİMANI'NIN...

Sabiha Gökçen Havalimanı sıradışı bir alanda dünyanın en iyisi seçildi...
  • Piyasada parasını ödeyince ödül verip-en iyi seçen o kadar çok firma varki insan şaşırıyor.Bilişim firmaları dahil...Ne hırs..Ne para
  • Burada hala yazılar sanki taraflı ve korumalı yazılıyor gibi. Dadece anafikir işten çıkartma aynı boyutta. Arkadaşlar herşey 3-5 ay öncesi ile aynı idi ve bu kişilermi işten çıkartıldı ? Hayır. PGS , çalışanların sendika talepleri var ve maaşları yükselip ASG ye daha fazla para verecek diye iş akdini fesih etti ve isg işini kaybetti diye işçileri çıkardı. Burada pgs nin hiçmi suçu yok halbuki 1,5 sene daha sözleşmesi varken vede daha sonra anlaşabilecekken yapılan hiç etik değildi. Saygılarımı sunarım.
  • yaa siz nasıl bir sirketsiniz isg??sirket olmayıda geçtım nasıl bir iş ahlakı nasıl bir vicdan var..ayıptır yaa bide hala gurur kaynağı olmaktan bahsediosunuz 600 kişiyi sırf ''senin, hakkettimz paralarımızı vermedıgın ıcın''uye oldugumuz sendıka yuzunden bu kadar ınsanı ortada bırakıosunuz ve hala gururlanabılıosunuz..walla pes demekten başka çare yok bravo..not:sevgılı ısg!!!sen bu kadarı ınsanı ısten cıkardın dıye kımse olmıyecek hayatına dewam edecek bı sekılde zamanla hersey rayına oturacak ama ya sen???sen nasıl bu vıcdan muhasebesınden galip çıkacaksın onuda ALLAH biliyor....
  • cin fikirli arkadaşlar kimin ekmeğine yağ sürmek için isg dünyanın bir numarası dedi acaba? tesis ödül alıyor(niye aldı diye sormayacağım bile), isg yazılıyor.ayriyeten tesisi tamamen ele alırsak aslında eksik olduğu noktalar var.normal olarak insanlar terminal boyutunda inceleyip çook güzel olduğunu düşünebilirler ama havalimanları sadece yolcu salonlarından ibaret değildir.profesyonel bir proje yaklaşımına ihtiyaç vardır.mesela bagaj ayırma sahası köprü-körük alanları gibi.
  • aslında isg yönetimine en iyi işten sendikalı diye işçi çıkartan işveren ödülü verilmeliydi yazık degilmi 700 işçiye ama allahından bulurlar insallah ama editör arkadas bunu bakalım yayınlayacakmısın
  • o kadar kişinin işine ne gerekçe ile son verildi ?pgs yönetimi ,İSG çalışanları sendika istiyor ,ücretleri yükselecek diye yılbaşından önce iş akdini fesih etti ve herkes işsiz kaldı.Tam cinlik işte.
  • bu konu daha çok genel kültürle alakalı. helal olsun yapanlara, geliştirenlere. gururumuz okşandı
  • Her konuda olduğu gibi bundada birinci olmamaları şaşırtıcı olurdu bknz işçi-memur kıyımı.
  • 697 kişi işten cıkarıldı haberiniz varmı
  • Bu nasıl bir ödül ? Açıkçası anlayamadım ? Uluslararası gayrimenkul ödülü... Komik geldi bana. Sanki sırf birşey vermek olsun diye verilmiş bir ödül gibi.
Proje mimarlığını Tekeli-Sisa'nın yaptığı İstanbul Sabiha Gökçen Uluslararası Havalimanı Yeni Terminal Binası, Google ve Bloomberg televizyonu işbirliği ile düzenlenen 'Uluslararası Gayrimenkul Ödülleri'nde kendi alanında 'Dünyanın En iyi Uluslararası Kamu Hizmeti Geliştirme Projesi Ödülü'nü aldı.
 
İstanbul Sabiha Gökçen Uluslararası Havalimanı; 'Dünya Gayrimenkul Ödülleri'nde, 'Dünyanın En İyisi' olabilmek için; Asya Pasifik, Afrika, Amerika ve Orta Doğu bölgelerinin en iyi projeleriyle yarıştı. Sabiha Gökçen Uluslararası Havalimanı Yeni Terminal Binası, '2011 Avrupa Gayrimenkul Ödülleri'nde de Türkiye'den kendi kategorisinde, 'Avrupa'nın En İyisi' seçilerek ödüle layık görülmüştü.
 
Yolcularına kaliteli bir seyahat deneyimi sunan, ulaşım kolaylığı, modern mimarisi ve her geçen gün yükselen yolcu grafiğiyle yurt dışında ve yurt içinde çeşitli ödüllere layık görülen İstanbul Sabiha Gökçen Uluslararası Havalimanı'na bir ödül de 'Uluslararası Gayrimenkul Ödülleri'nden geldi. Sabiha Gökçen Havalimanı; Google ve Bloomberg televizyonu işbirliği ile düzenlenen, dünyanın en prestijli yarışmalarından 'Uluslararası Gayrimenkul Ödülleri'nde 'Dünyanın En İyisi' olabilmek için yarıştı ve kendi alanında 'En iyi Uluslararası Kamu Hizmeti Geliştirme Projesi Ödülü'nü aldı.
 
Bloomberg TV ve Google'ın desteğiyle verilen ve dünyanın en prestijli yarışması olan 'Uluslararası Gayrimenkul Ödülleri, gayrimenkul sektöründe mükemmelliği teşvik etmek ve uluslararası bir standart oluşturmak amacıyla düzenleniyor. 'Uluslararası Gayrimenkul Ödülleri'nde; emlak geliştiricileri, mimarlar, iç tasarımcılar, finans ve yayın kuruluşlarının temsil edildiği 80 kişilik seçici kurul tarafından dünyanın en iyileri belirleniyor. Arabistan, Avrupa, Afrika, Amerika ve Asya Pasifik olmak üzere farklı bölgeleri kapsayan ödül programı; yıl boyunca Şanghay, Dubai ve Londra'daki galalarla duyuruluyor. 
 
'Uluslararası Gayrimenkul Ödülleri'nde ilk etapta her bölgeden her kategoriden en yüksek puanı alan adaylar tespit ediliyor. Ardından yılsonunda uluslararası düzeyde ödül için, adaylar yeniden bir değerlendirmeye tabi tutuluyor ve buna göre dünyanın en iyileri seçiliyor. 
 
Tekeli-Sisa Mimarlık Bürosu adına konuşan Doğan Tekeli, "Çok kısa bir sürede projelendirilen ve inşa edilen bu yapının; bir kamu yapısı olarak uluslararası alanda beğeni kazanması, elbette hem bizim için hem de Türk Mimarlığı için sevindirici olmuştur. Emlak ve gayrimenkul alanında başarılı görülen projelere verilen ödül; bir mimarlık ödülü olmamasına karşın, bu ödülün seçiminde mimarlığın önemli bir payı olduğu açıktır" dedi. 
 
İSG CEO'su Gökhan Buğday, Sabiha Gökçen Havalimanı'nın aldığı ödül ile ilgili olarak yaptığı değerlendirmede, "Havalimanımız daha önce '2011 Avrupa Gayrimenkul Ödülleri'nde, Avrupa'nın En İyisi' seçilerek ödüle layık görülmüştü. Uluslararası Gayrimenkul Ödülleri'nde 'Dünyanın En İyisi' olabilmek bizi ayrıca mutlu etti" dedi. 
 
Havalimanının uluslararası alanda kazandığı bu ödülün, Türk mimarisinin ve inşaatının ulaştığı yüksek seviyeyi göstermesi açısından büyük önem arz ettiğine dikkat çeken Gökhan Buğday şöyle devam etti: "Sabiha Gökçen Havalimanı'nın uluslararası arenada en iyi seçilmesi büyük bir başarı, bu başarıda emeği geçen herkesi en içten dileklerimle kutluyorum" dedi.
BU GURUR SABİHA GÖKÇEN HAVALİMANI'NIN...

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (13)

Misafir ~ 9 yıl önce
Piyasada parasını ödeyince ödül verip-en iyi seçen o kadar çok firma varki insan şaşırıyor.Bilişim firmaları dahil...Ne hırs..Ne para

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 9 yıl önce
Burada hala yazılar sanki taraflı ve korumalı yazılıyor gibi. Dadece anafikir işten çıkartma aynı boyutta. Arkadaşlar herşey 3-5 ay öncesi ile aynı idi ve bu kişilermi işten çıkartıldı ? Hayır. PGS , çalışanların sendika talepleri var ve maaşları yükselip ASG ye daha fazla para verecek diye iş akdini fesih etti ve isg işini kaybetti diye işçileri çıkardı. Burada pgs nin hiçmi suçu yok halbuki 1,5 sene daha sözleşmesi varken vede daha sonra anlaşabilecekken yapılan hiç etik değildi. Saygılarımı sunarım.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 9 yıl önce
yaa siz nasıl bir sirketsiniz isg??sirket olmayıda geçtım nasıl bir iş ahlakı nasıl bir vicdan var..ayıptır yaa bide hala gurur kaynağı olmaktan bahsediosunuz 600 kişiyi sırf ''senin, hakkettimz paralarımızı vermedıgın ıcın''uye oldugumuz sendıka yuzunden bu kadar ınsanı ortada bırakıosunuz ve hala gururlanabılıosunuz..walla pes demekten başka çare yok bravo..not:sevgılı ısg!!!sen bu kadarı ınsanı ısten cıkardın dıye kımse olmıyecek hayatına dewam edecek bı sekılde zamanla hersey rayına oturacak ama ya sen???sen nasıl bu vıcdan muhasebesınden galip çıkacaksın onuda ALLAH biliyor....

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 9 yıl önce
cin fikirli arkadaşlar kimin ekmeğine yağ sürmek için isg dünyanın bir numarası dedi acaba? tesis ödül alıyor(niye aldı diye sormayacağım bile), isg yazılıyor.ayriyeten tesisi tamamen ele alırsak aslında eksik olduğu noktalar var.normal olarak insanlar terminal boyutunda inceleyip çook güzel olduğunu düşünebilirler ama havalimanları sadece yolcu salonlarından ibaret değildir.profesyonel bir proje yaklaşımına ihtiyaç vardır.mesela bagaj ayırma sahası köprü-körük alanları gibi.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 9 yıl önce
aslında isg yönetimine en iyi işten sendikalı diye işçi çıkartan işveren ödülü verilmeliydi yazık degilmi 700 işçiye ama allahından bulurlar insallah ama editör arkadas bunu bakalım yayınlayacakmısın

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 9 yıl önce
o kadar kişinin işine ne gerekçe ile son verildi ?pgs yönetimi ,İSG çalışanları sendika istiyor ,ücretleri yükselecek diye yılbaşından önce iş akdini fesih etti ve herkes işsiz kaldı.Tam cinlik işte.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 9 yıl önce
bu konu daha çok genel kültürle alakalı. helal olsun yapanlara, geliştirenlere. gururumuz okşandı

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 9 yıl önce
Her konuda olduğu gibi bundada birinci olmamaları şaşırtıcı olurdu bknz işçi-memur kıyımı.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 9 yıl önce
697 kişi işten cıkarıldı haberiniz varmı

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 9 yıl önce
Bu nasıl bir ödül ? Açıkçası anlayamadım ? Uluslararası gayrimenkul ödülü... Komik geldi bana. Sanki sırf birşey vermek olsun diye verilmiş bir ödül gibi.

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000