10 Mart 2021, Çarşamba 08:35:44

Belediyeden HAVASAK'lara servis hizmeti

Sakarya Büyükşehir Belediyesi Sabiha Gökçen Havalimanı ulaşımlarını sağlayan HAVASAK’lar için servis hizmeti sunmaya başladı.
  • Havaist bu şekilde midibüs ile çalışsa keşke. Koca otobüs kaldırıyorlar. Dolmayinca da hatları birleştiriyorlar. İstanbul trafiğinde üç dört ilçeye girip 7-8 durakta duruyor. Dolmuş gibi. İki saate gidemiyorsun havalimanina
  • tasima suyla diyorsunuz

Sakarya Büyükşehir Belediyesi Sabiha Gökçen Havalimanı ulaşımlarını sağlayan HAVASAK’lar için servis hizmeti sunmaya başladı. Havalimanı gidiş ve dönüşlerinde şehir içinde yolcuların hizmetinde olacak araçların Afet Koordinasyon Merkezi’nde test sürüşüne katılan ve HAVASAK hizmet standartlarının her geçen gün arttığını dile getiren Başkan Ekrem Yüce, şehir içi servis imkanı ile yolculukların daha rahat bir şekilde gerçekleştirilebileceğini belirtti. Yüce’ye test sürüşü esnasında Büyükşehir ve BELPAŞ bürokratları da eşlik etti.

Şehir içinde hizmet sunacak yeni servis araçlarının hayırlı olmasını dileyen Başkan Yüce, “Vatandaşlarımızın kaliteli ve güvenli bir yolculuk yapması için ulaşım konusunda hizmet ağımızı her geçen gün daha da genişletiyoruz. HAVASAK’larla organize şekilde çalışacak servis araçlarımız sayesinde şehir dışından gelen misafirlerimizi veya uçakla seyahat eden hemşerilerimizi yolculuklarının sonucunda Kent Meydanı, Erenler, Kampüs, Serdivan ve Kuzey Terminal güzergâhlarına taşıyacağız. Bu hizmetimiz tamamen ücretsiz olacak. İnşallah pandemi bittiğinde ise HAVASAK ve şehir içi ücretsiz servis ağımızı genişleteceğiz. Yolcularımızın ücretsiz servisleri kullanmaları için tek gereken şey HAVASAK biletlerini göstermeleri. Rabbim bu hizmeti kazasız belasız bir şekilde genişleterek sürdürmeyi nasip etsin” dedi.

Belediyeden HAVASAK'lara servis hizmeti

Facebook Yorum

Yorumlar

Havaist ~ 3 yıl önce
Havaist bu şekilde midibüs ile çalışsa keşke. Koca otobüs kaldırıyorlar. Dolmayinca da hatları birleştiriyorlar. İstanbul trafiğinde üç dört ilçeye girip 7-8 durakta duruyor. Dolmuş gibi. İki saate gidemiyorsun havalimanina

Yanıtla

Kalan karakter 1000
degirmen ~ 3 yıl önce
tasima suyla diyorsunuz

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000