26 Nisan 2020, Pazar 10:28:56

Qatar Cargo'dan yeni rekor

Ödüllü uluslararası kargo taşıyıcısı Qatar Airways Cargo, dünya çapında 51 varış noktasına tek gün içinde 136 kargo seferi gerçekleştirerek yeni bir rekor kırdı.
  • Sirketimiz var olsun
  • Katarda ucup airport habere yorum yapmak da ne bileyim
  • Dünyada hiç bir ülke kendi milli şirketleri varken havayolu geçiş haklarını başka bir ülkenin şirketine vermez. Habire slot geliyor uçuşlara biraz düşünmek lazım bu kadar slot neden geliyor diye.
  • Araplarda bize birşey olmaz gibi ilkel bir mantık var. Yaptıklarına şaşırmayın
  • Harbiden suyu cikti biraz . Millet nisan’da yatti , biz 100 saat uctuk .

Ödüllü uluslararası kargo taşıyıcısı Qatar Airways Cargo, dünya çapında 51 varış noktasına tek gün içinde 136 kargo seferi gerçekleştirerek yeni bir rekor kırdı.

Küresel hava taşımacılığı kapasitesinin düşmesiyle Qatar Airways Cargo, küresel ticaretin sürekliliğini ve temel tıbbi yardım malzemelerinin gereken ülkelere sevkiyatının sağlanması için operasyonları artırdı.  Havayolu, günde yaklaşık 100 uçuşla önemli bir kargo trafiği icra ediyor.

Geçen ay boyunca kargo operatörü, dünya çapında virüsten etkilenen bölgelere 100.000 tondan fazla tıbbi ve yardım malzemesi taşıdı. Bu da kaba bir hesapla 1000 tam yüklü Boeing 777 uçağına eş değer. 

Qatar Cargo'dan yeni rekor

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (14)

Qatar 77 fo ~ 9 ay önce
Sirketimiz var olsun

Yanıtla

Kalan karakter 1000
3 ~ 9 ay önce
Gün sonra dönmeye kalkmayın qatarda savaş cikarsa., Orada kalın çünkü size bir daha iş yok turkiyede, TK bundan sonra gideni geri almıyor.
3 kardes ~ 8 ay önce
Tk bundan sonra elindekini tutabilicek mi bana bunu soyle?
Saskin ~ 9 ay önce
Katarda ucup airport habere yorum yapmak da ne bileyim

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Dünya pilotlar gününüz kutlu olsun. ~ 9 ay önce
Dünyada hiç bir ülke kendi milli şirketleri varken havayolu geçiş haklarını başka bir ülkenin şirketine vermez. Habire slot geliyor uçuşlara biraz düşünmek lazım bu kadar slot neden geliyor diye.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Farklı şeyler ~ 9 ay önce
O iki slot birbirinden farklı, birisi hava sahası ya da meydan yoğunluğu kaynaklı Eurocontrol tarafından verilen CTOT dediğimiz slotlar. Diğeri herhangi bir meydana iniş izni için otoriteden verilen slotlar.
Mikrop ~ 9 ay önce
Araplarda bize birşey olmaz gibi ilkel bir mantık var. Yaptıklarına şaşırmayın

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Qtr777fo ~ 9 ay önce
Harbiden suyu cikti biraz . Millet nisan’da yatti , biz 100 saat uctuk .

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Soyle ~ 9 ay önce
Soyle amirine sende yat cicim, buraya yorum yazacagina delikanli gibi ucurmayin beni bukadar demelisin, sirketin geldigi hale bak
tabanca ~ 9 ay önce
uçta paranı kazan dostum, başka şirketlerde gofret parası yatırıyorlar maaş diye
Pilotlar günün kutlu olsun ama ~ 9 ay önce
kısa çalışma ödeneğine kalmayı denesene delikanlı
O yüzden ~ 9 ay önce
Bize ayda 5000 dolar okul 5000 dolar kira bide 5000 dolar yarım maaş veriyorlar e bide 3000 dolar uçuş parası alacan .Qatarlılar etkilenmemiş krizden anlaşılan.
Ooo ~ 9 ay önce
Hem ayda 5000 dolar ev hem okul parası hem 5000 dolar yarım maaş Bu krizde ağlama şirkete aylık maliyetin 15000 dolar bide 3000 dolar uçuş parası alacan Allah bereket versin kriz Qatar a uğramamış
Profesyonel olmak ~ 9 ay önce
Uçakta kaç tane kaptan var derler Bunu düşünen kabin ekibi bile olur Gereksiz yorumlardan kaçının 2.pilot F/o yardımcı pilot ama Kaptanım yada Kaptan diye hitap edilmez .Dğnyanın her yerinde böyledir
Neden ~ 9 ay önce
Hiçbir yorumumuz yayınlanmıyor
Tabancaya ~ 9 ay önce
O gofret parası dediğin paraya insanlar bir ay çalışıyor aile gecindiryor, lise mezunu baba parası ile pilot olup burda maaş beğenmezsen, gün gelir o maaşa mahkum olursun, egitimdeyken benden on lira borç isteyen adamlar şimdi milleti hor gorur oldu, sonradan gormeler

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000