26 Ağustos 2013, Pazartesi 09:16:07

ZAFER HAVALİMANI İÇİN UMUT VAR

Kütahya Ticaret ve Sanayi Odası (KUTSO) Başkanı Nafi Güral, Pegasus'un Zafer Havalimanı'ndan uçuşlarına devam etmesi yönündeki girişimlerin, umut verici seviyeye ulaştığını söyledi.
  • Arkadas bu havalimanini calistiranlar nerede neden yeterince tanitmiyorlar hem sadece pegasus mu var böyle büyük bir havalimani bukadar cauk birakilirmi sadece oy toplamak icin mi yapildi birtek istanbul uculmaz bunun ankarasi izmiri antalyasi adanasi daha nereler var nereler dünyanin hertarafina ucun düsseldorf sadece haftada bir gün yetmiyor biraz reklam yapilsa ozaman görün pegasusu sanki birtek onlar var yapilmis yataga herkez yatar biraz gayret güralbeyden allah razi olsun
  • Bence havalimanı yerine hızlı tren yapılsaydı daha verimli olurdu.
  • KOSKOCA HAVALİMANININ KADERİ PEGASUS HAVAYOLLARINA BAĞLI KALMAMALIYDI BUNU HAVALİMANINI AÇARKEN DÜŞÜNMELİYDİLER...
  • bilmedigimden soruyorum . bir havaalanini acik tutmanin belli bir maaliyeti olmali... koruma, memurlar, atc, gumruk vsvsvs,,,,, bu havaalani hic para kazanabiliyormu acaba? kazanmiyorsa bu giderler kimin cebinden cikiyor o havaalaninin ayakta durabilmesi icin?. dunyadan kaplica turizmi icin turist gelecekti? neden gelmediler?

Güral, yaptığı açıklamada, "Pegasus uçuşlarının devamı konusundaki girişimler umut verici boyutlara ulaştı.Kütahya'da gümrük kurulması, böylece hem ithalat-ihracat işlemlerimiz hemde Zafer Havaalanı'nda kalıcı gümrük kurulacak olması ile, Zafer Havaalanı'nın uluslararası uçuşlara doğrudan bağlanması imkanına kavuşması önemlikazanım olacaktır. Kütahya ve Afyonkarahisar birlikteliği ile neleri başarabileceğimizi görmemiz anlamında da sevindirici sonuçlar elde edildi. Daha iyi, daha güzel, daha mutlu sonuçların bölge insanlarımızın hakkı ve beklentisi olduğunu hiç unutmayalım ve elbirliği ile çalışmaya devam edelim" diye konuştu.

Pegasus Havayolları, Kütahya, Afyonkarahisar ve Uşak illerinin ortak kullandığı Zafer Bölgesel Havalimanı'ndan yolcu yetersizliğini sebebiyle uçuşlarını Eylül ayında iptal edeceğini duyurmuştu.

ZAFER HAVALİMANI İÇİN UMUT VAR

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (6)

gururlu kütahyali ~ 9 yıl önce
Arkadas bu havalimanini calistiranlar nerede neden yeterince tanitmiyorlar hem sadece pegasus mu var böyle büyük bir havalimani bukadar cauk birakilirmi sadece oy toplamak icin mi yapildi birtek istanbul uculmaz bunun ankarasi izmiri antalyasi adanasi daha nereler var nereler dünyanin hertarafina ucun düsseldorf sadece haftada bir gün yetmiyor biraz reklam yapilsa ozaman görün pegasusu sanki birtek onlar var yapilmis yataga herkez yatar biraz gayret güralbeyden allah razi olsun

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Bilal TORUN ~ 9 yıl önce
Bence havalimanı yerine hızlı tren yapılsaydı daha verimli olurdu.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
KÜTAHYANIN KADERİ ~ 9 yıl önce
KOSKOCA HAVALİMANININ KADERİ PEGASUS HAVAYOLLARINA BAĞLI KALMAMALIYDI BUNU HAVALİMANINI AÇARKEN DÜŞÜNMELİYDİLER...

Yanıtla

Kalan karakter 1000
soru ~ 9 yıl önce
bilmedigimden soruyorum . bir havaalanini acik tutmanin belli bir maaliyeti olmali... koruma, memurlar, atc, gumruk vsvsvs,,,,, bu havaalani hic para kazanabiliyormu acaba? kazanmiyorsa bu giderler kimin cebinden cikiyor o havaalaninin ayakta durabilmesi icin?. dunyadan kaplica turizmi icin turist gelecekti? neden gelmediler?

Yanıtla

Kalan karakter 1000
dersaadet ~ 9 yıl önce
halkın cebinden çıkıyor.İşletici firma- ya miktarını bilmediğim yıllık yolcu garantisi verildi.Bu havaalanı ancak termal turizm için gelecek yolculrla çalışabilir.
termal ~ 9 yıl önce
avrupali burnunun dibindeki termal kaplicalari birakip, afyona gelmiyor demekki... siz turkiyede once havaalani yapip, sonrada "insallah yolcu gelir" diyerek havaalani yaparsaniz, epey bir muddet yolcu bekliyecege benziyorsunuz.

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000