13 Şubat 2015, Cuma 11:54:52

PEGASUS'UN YENİ UÇAĞI GELİYOR

Pegasus Hava Yolları’nın genç uçaklardan oluşan ve sürekli genişleyen filosuna uzun süredir heyecanla beklenen ve Dünyanın En Güzel Hediyesi kampanyasını kazanan Ada Eminağaoğlu’nun çizdiği “hayalindeki tatil resmi” ile kaplanan uçağı Mart ayında katılıyor.
  • Thy de muhattap yok... Pegasus ucuz ve kaliteli...
  • Kanatlı at adıyla yorum yazan vasıfsız şuursuz bilgisiz cahil arkadaş. Pegasusun renklerinin futbol takımıyla ve ali sabanciyla hicbir alakası yok.karamehmet zamanında da sirketin renkleri aynıydı
  • Ne kadar vasıfsız,işsiz güçsüz,kapasitesiz adam var hpsi burda hiç de bağlantı kırulamayacak şekilde Pegasus u kötülüyor. Birçoğunun zamanında içeri girebilmek için şirket kapısını aşındırdıkları, rica minnet araya adam sokup yine de şirkete giremedikleri ayrı bir gerçek. Unutmadan bu yorum yapanların arasındaki önemli bir kısım da bir şekilde şirket çalışanı olmayı başarmış fakat beklenilen performansı sağlayamadığı, klavye başında gösterdiği çalışkanlığı iş hayatında gösteremediği için aramızdan, AİLEMİZDEN ayrılan şahıslar. Lütfen itibar etmeyiniz.
  • O kadar uçak alıyorlar neden teknisyen alımı yapmıyorlar ? Neden Pegasus hiç genç teknisyenlere şans vermiyor ?
  • Pegasus sıkı 737'ciydi. Neden airbusa geçiyor?
  • 737 800 şiparişi başka varmı yoksa gelecek yeni uçakar aırbusmu bilen varmı sevgili arkadaşlarım..
  • Bu yorum eleştiri sınırlarını aştığı için sansürlenmiştir.
  • Beygir diyen arkadasa bakıyorum kızmışlar. Yarası olan gocunur
  • Beygir yazanlar kendileri neymiş acaba!!
  • Sen önce o cahil başını magaradan cikart ondan sonra soru sor ! Yil 2015 olmus hala cahil ve abuk ssubuk yorumlar atiyorsun. Vasifin yoksa bari belli etme.

Pegasus Hava Yolları’nın genç uçaklardan oluşan ve sürekli genişleyen filosuna uzun süredir heyecanla beklenen ve Dünyanın En Güzel Hediyesi kampanyasını kazanan Ada Eminağaoğlu’nun çizdiği “hayalindeki tatil resmi” ile kaplanan uçağı Mart ayında katılıyor. Ada E. ile Pegasus Hava Yolları, filosundaki uçak sayısını 58’e çıkarıyor ve filo büyümesini sürdürüyor.

Türkiye’nin öncü düşük maliyetli havayolu şirketi Pegasus Hava Yolları, misafirlerini genç uçaklarla uçurmak hedefi ile filosunu genişletmeye devam ediyor. Pegasus’un 40 adet yeni nesil Boeing 737-800  yatırımının son uçağı olan ve ismini Dünyanın En Güzel Hediyesi kampanyasından alan Ada E. adlı uçak, Mart ayında filoya katılıyor.

Pegasus Hava Yolları, filosuna yeni katılan uçaklara Aile Bireylerinin son doğan kız çocuklarının ismini verme geleneğini, ‘Dünyanın En Güzel Hediyesi’ kampanyası ile misafirleriyle paylaşıyor. Bu sene bir resim yarışması ile zenginleştirilen kampanyada  kız çocuklarından “hayallerindeki tatilin” resmini çizmeleri istendi.

Yarışmayı kazanan Ada Eminağaoğlu’nun çizdiği resim ile kaplanan ve Ada E. ismini alan en özel uçağın filoya katılması ile birlikte Pegasus’un filosu 58 uçağa ulaşacak. Yurt içinde 30, yurt dışında 58 olmak üzere, 36 ülkede toplamda 88 noktada Pegasus misafirleri ile buluşacak olan Ada E. gökyüzünü renklendirmeye hazırlanıyor.

Gürsel: “Ada’nın resmi, misafirlerimize tatilleri için ilham kaynağı olacak”

Pegasus Hava Yolları Kurumsal İletişim ve Sponsor İlişkileri Pazarlama Müdürü Diğdem Cengiz Gürsel konu ile ilgili “Pegasus Hava Yolları olarak misafirlerimize her fırsatta seyahat etmeleri için ilham ve imkan vermekteyiz. Minik misafirlerimizin seyahat ile ilgili vizyonunu geliştirmek ve seyahat deneyimlerini farklılaştırmak için yenilikçi ve yaratıcı projeler gerçekleştirmeye önem veriyoruz. Bu sene büyük bir sürpriz ile hazırladığımız Dünyanın En Güzel Hediyesi resim yarışmamızı kazanan resmin giydirildiği uçağımız filoya katılmak üzere. Misafirlerimizin de Ada’nın hayalinden ilham alarak kendilerine keyifli seyahatler planlayacaklarını düşünüyoruz.” dedi.

PEGASUS'UN YENİ UÇAĞI GELİYOR

Yorumlar Tüm Yorumlar (24)

ali han er ~ 8 yıl önce
Thy de muhattap yok... Pegasus ucuz ve kaliteli...

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Android Uygulaması ~ 9 yıl önce
Kanatlı at adıyla yorum yazan vasıfsız şuursuz bilgisiz cahil arkadaş. Pegasusun renklerinin futbol takımıyla ve ali sabanciyla hicbir alakası yok.karamehmet zamanında da sirketin renkleri aynıydı

Yanıtla

Kalan karakter 1000
iPhone Uygulaması ~ 9 yıl önce
Ne kadar vasıfsız,işsiz güçsüz,kapasitesiz adam var hpsi burda hiç de bağlantı kırulamayacak şekilde Pegasus u kötülüyor. Birçoğunun zamanında içeri girebilmek için şirket kapısını aşındırdıkları, rica minnet araya adam sokup yine de şirkete giremedikleri ayrı bir gerçek. Unutmadan bu yorum yapanların arasındaki önemli bir kısım da bir şekilde şirket çalışanı olmayı başarmış fakat beklenilen performansı sağlayamadığı, klavye başında gösterdiği çalışkanlığı iş hayatında gösteremediği için aramızdan, AİLEMİZDEN ayrılan şahıslar. Lütfen itibar etmeyiniz.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
ha ha ha ~ 9 yıl önce
bu yoruma sadece gulunur beygir her yerde beygir iste.Pariste ground edilir,SHGM den habire ceza yer, her zaman rotar yapar, misafir deyip yolcusunu kaziklar daha ne diyelim
FLYpgs ~ 9 yıl önce
Pegasusu rötarlarla cezalarla eleştiren arkadaş. Pegasusun önü açılsa şu an Thy den daha fazla iş yapar. Birilerinin cebinide doldurmazdı. THY ye dhmi ve shgm tarafından bi yaptırım uygulanamıyor çünkü THY devlet destekli bir kurum. Her zaman thy uçaklarına öncelik veriliyor. Misal Atatürk havaalanından ankaraya bir tek thy uçabiliyor. Pegasus sabiha gökçende tek pistli bir havaalanında yaşanan geciklemere vslere rağmen avrupanın en hızlı büyüyen hava yolu seçilmeyi başarabiliyor. Varın birde düşünün şans verilse adil bir rekabet olsa pegasus un yapabileceklerini ? Ben Pegasus u tebrik ediyorum.
iPhone Uygulaması ~ 9 yıl önce
O kadar uçak alıyorlar neden teknisyen alımı yapmıyorlar ? Neden Pegasus hiç genç teknisyenlere şans vermiyor ?

Yanıtla

Kalan karakter 1000
HTC M9 ~ 9 yıl önce
Hep Lisanslı Alıyorlar. Yetiştirmek için almıyorlar.
Neden Airbus ~ 9 yıl önce
Pegasus sıkı 737'ciydi. Neden airbusa geçiyor?

Yanıtla

Kalan karakter 1000
şipariş ~ 9 yıl önce
737 800 şiparişi başka varmı yoksa gelecek yeni uçakar aırbusmu bilen varmı sevgili arkadaşlarım..

Yanıtla

Kalan karakter 1000
bilgi ~ 9 yıl önce
40 adet siparişin 2 adeti kaldı onlarda 2015 yılında gelecek birisi şuan ki, diğeri ilerleyen aylarda teslim edilecek. Bundan sonra gelirse Airbus olur büyük ihtimalle.
kenılerı ~ 9 yıl önce
Bu yorum eleştiri sınırlarını aştığı için sansürlenmiştir.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
iPhone Uygulaması ~ 9 yıl önce
Beygir diyen arkadasa bakıyorum kızmışlar. Yarası olan gocunur

Yanıtla

Kalan karakter 1000
kizanlar ~ 9 yıl önce
merak etme dostum kizanlarin hepsi beygirin seyisleri
iPhone Uygulaması ~ 9 yıl önce
Beygir yazanlar kendileri neymiş acaba!!

Yanıtla

Kalan karakter 1000
beygirdiyen ~ 9 yıl önce
Sen önce o cahil başını magaradan cikart ondan sonra soru sor ! Yil 2015 olmus hala cahil ve abuk ssubuk yorumlar atiyorsun. Vasifin yoksa bari belli etme.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
ucan beygir ~ 9 yıl önce
pegasusun ucan beygir olduğunu hala öğrenemediysen bu senin sorunun
pegasosis ~ 9 yıl önce
bir arkadaş vardi o da pegasosis diyordu simdi eger beygiri beğenmediysen o da olabilir bence güzel isim
bencede ~ 9 yıl önce
adam ıssız gucsuz yada baska sırkette calısıyor.sırf pegasusu kotulemek ıcın suursuzca yorum yapıyor.dedıgın gıbı 2015 deyız artık mıllet uzaydakı gezegenlerı nasıl arsınlıyacagız onun planını yaparlen bunlar burada yok ucan beygır muhabbetındeler.bız bunlara cemaat yada ak partı hava yolları desek hemen bagırırlar.ama gercekler bunlarda neyse yazmayım daha gerısını.beynınızı kullanında abuksubukluklardan kacın
kanatlı at ~ 9 yıl önce
Valla Pegasus'u hiç sevemedim, ısınamadım, kendi tuttuğu takım diye şirket renklerini sarı kırmızı yaptığından mıı, fiyatlarının pahalı olmasından mı? Şirket olarak iş gereği pek çok yere uçuyoruz, fiyatları hep kazık. Atlasjet bir numara, keşke Pegasus yerine Atlas daha büyük olaydı. Ancak, bu beygir denen şirket, 58 uçağa ulaşmış, bu bir milli değerdir arkadaşlar, niye kötülüyorsunuz, beğenen binsin uçsun. Demek ki bir grup yolcuyu yakalamış, kendine bağlamış. Şimdi de uluslararası hatlarda etkinliğini artırıyor. Başvurusu olumsuz sonuçlandı diye bazıları kötülüyorsa bu acizliktir. Destekleyin, büyüsün, bir sonraki kabul edilen başvuru belki sizinki olacak. Aynı gemideki yolcular birbirlerinin kötülüğünü istememeli.. Ben havacılık camiasından biri değilim ama aranızda olmayı çok isterdim, nerdeyse burnumun direği sızlıyor, imreniyorum :) Ait olduğunuz camianın değerini bilin bence.

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000