18 Mart 2015, Çarşamba 12:02:08

PEGASUS'UN YENİ ROTALARI BELLİ OLDU

Pegasus Hava Yolları, uçuş ağını Londra’nın güneyinde yer alan Gatwick ve Norveç’in başkenti Oslo ile genişletmeye devam ediyor.
  • Sabancı havayolları
  • Genis govde siparisi verilirse bilinki sirket satilacak...
  • Sonunda Norveç. Tesekkurler Pegasus.
  • Genis govdeli siparisi zamani geldi ... En az 5-10 tane a330neo veya b777x ?
  • Bencede lig atlama zamanı geldi uzak doğu ve amerika uçuşları başlasın artık
  • PGS, Amerika ve Uzakdoğu uçuşları ile gerçek hamleni bekliyoruz. Bu kadar uçuş ağın var, lig atlamanın zamanı geldi.
  • 10

Pegasus Hava Yolları, uçuş ağını Londra’nın güneyinde yer alan Gatwick ve Norveç’in başkenti Oslo ile genişletmeye devam ediyor. Yeni hatlarla birlikte Pegasus’un uçuş ağı 37 ülkede 89 noktaya ulaşıyor.

Uygun fiyatlı biletleri ile yeni nesil seyahat imkanı sunan ve misafirlerine ilham veren Pegasus Hava Yolları, uçuş haritasına iki yeni nokta daha ekliyor. 1 Mayıs 2015 tarihinde, Londra’da 5 senedir uçtuğu Stansted’ten sonra, Avrupa'nın en çok ‘noktadan noktaya uçuş’ gerçekleştirilen Gatwick Havaalanı’na tarifeli seferlere başlayacak olan Pegasus, 14 Mayıs 2015 itibariyle de misafirlerini Norveç’in başkenti Oslo’ya uçuracak. Londra-Gatwick ve Oslo’nun eklenmesi ile Pegasus Hava Yolları‘nın uçuş noktaları yurt içinde 30, yurt dışında 59 olmak üzere 37 ülkede 89 noktaya ulaşıyor.

Pegasus ile misafirler haftanın altı günü Gatwick’e uçacak

Misafirler; Pazartesi, Salı, Çarşamba, Perşembe, Cuma ve Pazar günleri olmak üzere haftanın altı günü karşılıklı yapılan seferler ile İstanbul Sabiha Gökçen Havaalanı’ndan Londra Gatwick Havaalanı’na 45,99 Euro’dan başlayan fiyatlarla ulaşabilecekler.

Pegasus, Londra-Gatwick’i İstanbul üzerinden 44 noktaya bağlıyor

Pegasus Hava Yolları, Londra-Gatwick’i yurt içinde İstanbul, Adana, İzmir, Kayseri, Antalya, Bodrum, Diyarbakır, Dalaman, Denizli, Edremit, Erzincan, Erzurum, Ankara, Elazığ, Şanlıurfa, Gazipaşa, Gaziantep, Hatay, Kahramanmaraş, Konya, Malatya, Mardin, Muş, Nevşehir, Samsun, Trabzon, Van ve Sivas olmak üzere 28, yurt dışında da Almati, Bahreyn, Beyrut, Doha, Dubai, Kıbrıs- Ercan, Bişkek, Hurgada, Kharkiv, Tahran, Krasnodar, Kuveyt, Mineralnye Vody, Şarm El Şeyh, Tiflis ve Tel Aviv olmak üzere 16, toplamda 44 noktaya bağlıyor.

Pegasus ile istikamet İskandinavya’nın incisi Oslo

Pegasus misafirleri Salı, Perşembe, Cumartesi ve Pazar günleri İstanbul Sabiha Gökçen Havalanı’ndan Norveç’in başkenti Oslo’ya yapılacak tarifeli seferler ile haftanın dört günü 57,99 Euro’dan başlayan fiyatlarla uçabilecek.

Pegasus Oslo’yu 41 noktayla buluşturuyor

Pegasus Hava Yolları, Oslo’yu yurt içinde Kayseri, Trabzon, İzmir, Gaziantep, Adana, Konya, Hatay, Antalya, Bodrum, Dalaman, Ankara, Samsun, Malatya, Diyarbakır, Edremit, Denizli ve Sivas olmak üzere 17, yurt dışında da Kharkiv, Kıbrıs-Ercan, Mineralnye Vody, Kuveyt, Almati, Tiflis, Tahran, Beyrut, Dubai, Krasnodar, Tel Aviv, Doha, Bahreyn, Bişkek, Üsküp, Belgrad, Atina, Tiran, Bükreş, Saraybosna, Priştine, Lviv, Şarm El Şeyh ve Hurghada olmak üzere 24 noktaya, toplamda 41 noktaya bağlıyor.

Misafirler, Pegasus Hava Yolları’nın Oslo ve Londra-Gatwick uçuşları için detaylı sefer bilgilerine www.flypgs.com web sayfası üzerinden ulaşabilirler. Ayrıca Pegasus Hava Yolları’nın misafirleri için özel olarak oluşturduğu Atlayıp Gitsem platformu altında yer alan Etkinlik Takvimi ile seyahatlerinden önce gidecekleri uçuş noktasındaki etkinlik önerilerini inceleyerek bambaşka bir seyahat deneyimi yaşayabilirler.

PEGASUS'UN YENİ ROTALARI BELLİ OLDU

Yorumlar Tüm Yorumlar (7)

iPhone Uygulaması ~ 9 yıl önce
Sabancı havayolları

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Android Uygulaması ~ 9 yıl önce
Genis govde siparisi verilirse bilinki sirket satilacak...

Yanıtla

Kalan karakter 1000
iPhone Uygulaması ~ 9 yıl önce
Sonunda Norveç. Tesekkurler Pegasus.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
iPhone Uygulaması ~ 9 yıl önce
Genis govdeli siparisi zamani geldi ... En az 5-10 tane a330neo veya b777x ?

Yanıtla

Kalan karakter 1000
iPhone Uygulaması ~ 9 yıl önce
Bencede lig atlama zamanı geldi uzak doğu ve amerika uçuşları başlasın artık

Yanıtla

Kalan karakter 1000
iPhone Uygulaması ~ 9 yıl önce
PGS, Amerika ve Uzakdoğu uçuşları ile gerçek hamleni bekliyoruz. Bu kadar uçuş ağın var, lig atlamanın zamanı geldi.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
:) ~ 9 yıl önce
10

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000