28 Mart 2010, Pazar 10:52:12

Pegasus'un IATA kodu değişti

Pegasus Havayolları'nın IATA kodu bugün itibariyle değişti.
  • bizde bu konuda dertliyiz.sırtımızda taşımak istemediğimiz kişiler hala sektörde.yöneticiler aşağıdan bihaber.kimin ne olduğundan habeleri yok herhalde.körler sağırlar birbirini ağırlar deyip kelle hesabı ile yaşa başa bakmadan işler yapıyolar.AT PAZARINDA BİLE atın dişilerine şöyle bi bakarlar.bunlar yürüyüşüne bile bakmıyolar.adı yönetici.el insaf bir futbol takımın bile en az 7 adamlık iskeleti olması lazım hadi dördü kazma olsun.biz 2 adamı bulunca seviniyoruz....
  • sektörün kontrolsuz büyümesi yetişmiş eleman bulmayı zorlaştırıyor.zaten yetişmiş elemanlar da istediği yerde çalışır.maalesef her şirkette lisansın tipin varsa gel kardeşim diyor.yaşmış kuruymuş bakan yok.umarım böyle devam etmez.bizde çalışanı çalıştırırlar gibi bi söz vardı glb yada onun gibi birşey.zaten adalet ne ücretlerde ne işte devir bu devir oldu.
  • bence de Atilay AYÇİL beyefendiyi pegasusa personel müdürü yapalım.hem tk kurtulur hemde sizin çizginizden devam eder.3 yıllık 5 yıllık yok 10 yıllık arkadaşlara hayırlı olsun.ben pegasusa girerken 5 tane iş arkadaşım seni bana sordular şöle dedim böle dedim dediklerini hatırlıyorum.yolumuz açık olsun.
  • acaba nisanda biz gibi çalışanlara neler düşünülüyor.servet efendi p5 e ağzı açık bakanları görünce bizi bizi onore mi edecek.yoksa eleman aldım eleman aldım diye zıplayacak mı.bence de zıplasın valla.sadece eleman aldın.5 yıllık 8 yıllık bilmem kaç yıllık.sen bildidiğin kişileri ezdirme yalnız kalırsın yarın.
  • Evet doğrudur...Pegasus bugünlerde yaz tarifesine geçtiği ve uçuşlarında artma gerçekleştiği için filodaki 20+5 uçak yetmiyor...Bundan dolayı freebird ten 320 ve tailwind den 734 kiralandı
  • bosuna ya
  • Pegasus'un bugünkü Basel-Istanbul uçusunu Tailwind Havayollari'nin TC-TLB uçagi gerçeklestirdi. Nedenini bilen var mi ? Wet lease ? Dry lease ? 737-800'leri dolduramiyorlar mi ?
  • Pegasusuun bu kod değişikliğinin hayırlara vesile olmasını allahtan niyaz ediyorum.
  • Niye kine?

Pegasus Havayolları, H9 olan IATA taşıyıcı kodu bugün itibariyle PC olarak değiştirildi

Sabiha Gökçen Uluslararası Havalimanı'nın websitesi'nde yer alan uçuş bilgi sayfası bugün 00:00 ile 03:00 sıralarında görüntülenmedi ve yaklaşık 3 saatlik çalışmanın ardından Pegasus Havayolları'nın uçuş IATA uçuş kodu PC olarak değiştirildi.

Pegasus Havayolları PC

Pegasus'un IATA kodu değişti

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (9)

Misafir ~ 12 yıl önce
bizde bu konuda dertliyiz.sırtımızda taşımak istemediğimiz kişiler hala sektörde.yöneticiler aşağıdan bihaber.kimin ne olduğundan habeleri yok herhalde.körler sağırlar birbirini ağırlar deyip kelle hesabı ile yaşa başa bakmadan işler yapıyolar.AT PAZARINDA BİLE atın dişilerine şöyle bi bakarlar.bunlar yürüyüşüne bile bakmıyolar.adı yönetici.el insaf bir futbol takımın bile en az 7 adamlık iskeleti olması lazım hadi dördü kazma olsun.biz 2 adamı bulunca seviniyoruz....

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 12 yıl önce
sektörün kontrolsuz büyümesi yetişmiş eleman bulmayı zorlaştırıyor.zaten yetişmiş elemanlar da istediği yerde çalışır.maalesef her şirkette lisansın tipin varsa gel kardeşim diyor.yaşmış kuruymuş bakan yok.umarım böyle devam etmez.bizde çalışanı çalıştırırlar gibi bi söz vardı glb yada onun gibi birşey.zaten adalet ne ücretlerde ne işte devir bu devir oldu.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 12 yıl önce
bence de Atilay AYÇİL beyefendiyi pegasusa personel müdürü yapalım.hem tk kurtulur hemde sizin çizginizden devam eder.3 yıllık 5 yıllık yok 10 yıllık arkadaşlara hayırlı olsun.ben pegasusa girerken 5 tane iş arkadaşım seni bana sordular şöle dedim böle dedim dediklerini hatırlıyorum.yolumuz açık olsun.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 12 yıl önce
acaba nisanda biz gibi çalışanlara neler düşünülüyor.servet efendi p5 e ağzı açık bakanları görünce bizi bizi onore mi edecek.yoksa eleman aldım eleman aldım diye zıplayacak mı.bence de zıplasın valla.sadece eleman aldın.5 yıllık 8 yıllık bilmem kaç yıllık.sen bildidiğin kişileri ezdirme yalnız kalırsın yarın.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 12 yıl önce
Evet doğrudur...Pegasus bugünlerde yaz tarifesine geçtiği ve uçuşlarında artma gerçekleştiği için filodaki 20+5 uçak yetmiyor...Bundan dolayı freebird ten 320 ve tailwind den 734 kiralandı

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 12 yıl önce
bosuna ya

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 12 yıl önce
Pegasus'un bugünkü Basel-Istanbul uçusunu Tailwind Havayollari'nin TC-TLB uçagi gerçeklestirdi. Nedenini bilen var mi ? Wet lease ? Dry lease ? 737-800'leri dolduramiyorlar mi ?

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 12 yıl önce
Pegasusuun bu kod değişikliğinin hayırlara vesile olmasını allahtan niyaz ediyorum.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 12 yıl önce
Niye kine?

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000