15 Nisan 2010, Perşembe 10:02:22

"Pegasus'u ağırlamaktan memnuniyet duyarız"

Ucuz ulaşım imkanı sağlayan havayolu şirketi Pegasus, 2 Mayıs tarihinden itibaren İngiltere'nin Birmingham şehrinden Antalya'ya yolcu taşımaya başlıyor.
  • acaba 8 uçak için kaç pilot gerekli? bu sene pegasus uçuracak kaç pilot aldı yada bulabildi ( kalifiye) aynı şeyler THY için de geçerli
  • Arkadaslar, ben ucmak istiyorsam ille de PGS nin istedigi zamanlarda degil de benim icin hangi gun uygunsa o zaman ucarim. PGS nin istedigi zaman istedigi yere ucuz bilet satmasiyla ucuzcu sirket olunmuyor! Senin istedigin herhangi bir gune bilet arada sonra gor pegasus ucuz mu degil mi!!
  • O arkadaş herhalde yarınki uçuşu kastetmiyor. Uçuşa 24 saat kala satılamayıp, boş kalan koltukları herkes daha ucuza satar. Last Minute hesabı yani. Marifet mi.
  • Örnek olsun diye söylüyorum. Tam 1 ay sonraki 14 Mayıs Paris uçuşunda gidiş dönüşte THY Pegasus farkı 400 Tl mi değil mi?
  • pegasusun yeni uçuş noktasının hayırlı olmasını diliyorum birde aklıma geldi acaba rekabet şartları eşit olsaydı acaba şuanda pegasus nerelere kaç uçakla uçardı bu sene gelecek olan uçak sayısı 8 mi olurdu 18 mi olurdu. işallah ilerde bu kollamalar kalkar ve gerçek rekabet sayesinde türk halkı kazanır.
  • yarin ki amsterdam- istanbul ucuslarina dusseldorf-istanbul ucuslarina thy ve pegasustan bir bak. ya da herhangi bir hat avrupadan turkiyeye.. bi bak sonra tkerar konus..
  • Basarilar dilerim. Umarim tatil icin butcesi genis turistler gelir ve ulkemiz icin gelir yaratirlar.
  • Hic kimse aldanmasin. Pegasus Avrupa da ucuz degil. Ic hatlarda belki ucuza kacabilir ama Avrupa da asla ucuz degil. Cogu zaman THY le fiyat farki 20-30 euroyu gecmez.

Pegasus, Birmingham şehrinden Antalya'ya Pazar günleri doğrudan uçacak.

2 Mayıs'ta başlayacak Antalya  seferlerini duyurmak amacıyla, Pegasus Havayolları tarafından Birmingham şehrinde bir tanıtım etkinliği düzenlendi. Etkinlik sırasında Pegasus çalışanları, çevrede bulunan vatandaşlara Türk lokumu ikram etti. 

Yeni seferlerle ilgili açıklamada bulunan Pegasus Havayolları Genel Müdürü Sertaç Haybat, İngiltere Türkiye hattında mevcut seferlere  yeni uçuşlar eklediklerini ve bundan memnuniyet duyduklarını söyledi. Türkiye'ye yönelik talebinin her yıl artığına dikkat çeken Haybat, 2010 yılında Türkiye'yi ziyaret edecek olan İngiliz turist sayısında rekor bir seviyeye ulaşılması bekleniyor.

Birmingham Havaalanı Genel Müdürü Paul Kehoe ise konuyla ilgili yaptığı açıklamada Pegasus'u Birmingham'da ağırlamaktan memnuniyet duyacaklarını söyledi. Türkiye'nin 2010 yılı için ön  önemli turizm destinasyonlarından biri olacağını belirten Kehoe, "AB dışında olması hasebiyle de daha ucuza geliyor. Bu aynı zamanda İngiltere'nin belirsiz hava şartlarından biraz olsun kaçmak isteyenler için çok iyi bir fırsat" dedi. 

Geçtiğimiz yıl Türkiye'yi 2 milyon İngiliz turist seyahat etmişti. Bu yıl Türkiye'yi ziyaret edecek İngiliz turistlerin sayısının yüzde 20 oranında artması bekleniyor.

 

"Pegasus'u ağırlamaktan memnuniyet duyarız"

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (8)

Misafir ~ 12 yıl önce
acaba 8 uçak için kaç pilot gerekli? bu sene pegasus uçuracak kaç pilot aldı yada bulabildi ( kalifiye) aynı şeyler THY için de geçerli

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 12 yıl önce
Arkadaslar, ben ucmak istiyorsam ille de PGS nin istedigi zamanlarda degil de benim icin hangi gun uygunsa o zaman ucarim. PGS nin istedigi zaman istedigi yere ucuz bilet satmasiyla ucuzcu sirket olunmuyor! Senin istedigin herhangi bir gune bilet arada sonra gor pegasus ucuz mu degil mi!!

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 12 yıl önce
O arkadaş herhalde yarınki uçuşu kastetmiyor. Uçuşa 24 saat kala satılamayıp, boş kalan koltukları herkes daha ucuza satar. Last Minute hesabı yani. Marifet mi.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 12 yıl önce
Örnek olsun diye söylüyorum. Tam 1 ay sonraki 14 Mayıs Paris uçuşunda gidiş dönüşte THY Pegasus farkı 400 Tl mi değil mi?

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 12 yıl önce
pegasusun yeni uçuş noktasının hayırlı olmasını diliyorum birde aklıma geldi acaba rekabet şartları eşit olsaydı acaba şuanda pegasus nerelere kaç uçakla uçardı bu sene gelecek olan uçak sayısı 8 mi olurdu 18 mi olurdu. işallah ilerde bu kollamalar kalkar ve gerçek rekabet sayesinde türk halkı kazanır.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 12 yıl önce
yarin ki amsterdam- istanbul ucuslarina dusseldorf-istanbul ucuslarina thy ve pegasustan bir bak. ya da herhangi bir hat avrupadan turkiyeye.. bi bak sonra tkerar konus..

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 12 yıl önce
Basarilar dilerim. Umarim tatil icin butcesi genis turistler gelir ve ulkemiz icin gelir yaratirlar.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 12 yıl önce
Hic kimse aldanmasin. Pegasus Avrupa da ucuz degil. Ic hatlarda belki ucuza kacabilir ama Avrupa da asla ucuz degil. Cogu zaman THY le fiyat farki 20-30 euroyu gecmez.

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000