18 Mayıs 2010, Salı 11:50:40

Pegasus'tan Fransa atağı

Pegasus Hava Yolları her gün gerçekleştirdiği Paris ve haftada 4 gün gerçekleştirdiği Marsilya uçuşlarından sonra 17 Mayıs’da satışa açtığı İstanbul-St.Etienne/Lyon uçuşlarına da 22 Haziran’da başlayarak 20. noktaya ulaştığı dış hatlardaki büyümesini sürdürüyor.
  • 19 euro ya bilet olurmu demeyin evet olur ben fransadan ingiltereye gidis donus 52 euro ya gittim geldim easy jet ile ayrica bir arkadas onceerzuruma uc demis gerekli yogunluk yoksa hic kimse turk hava yollari bile birak erzuruma ankaraya bile ucmaz
  • saint etienne ve lyon farkli sehirler plakalari farkli arasi 90 km saint etienne boutheon havaalani iata code EBU lyon saint exupery havaalani iata code LYS pegasus sitesinde st etienne diyor uzun zmandir fransadan ucuslar thy nin tekelinden ne zaman kurtulacak diye bekliyorduk memlekete bilet alalim diye ariyoruz 3 aktarma yapipta turkiyeye goturen sirketler bile thy den cok ucuz fiyat siralamasinda listeye bile giremiyor neymis yok star alliance uyesiymis yok ucaklarinin yas ortalamasi dusukmus lufthansa dan dahami iyilerki onlarin 2 ucakla goturdugu hatta thy tek ucakla 2 misli ucret aliyor neyse pegasus ve sayin sabanciya tesekkurler hayirli olsun
  • lyon hattı iyi oldu.asıl merak ettiğim air berlin ile bir code share olcakmı?bunun bahsi aylar öncesinde geçiyordu.özellikle uzak hatlarda rekabet getireceğine inanıyorum.yoksa neden yatırsınki o paraları air berline.
  • pegasus sivas uçuşları başarılı olur.ama thy saw dan urfaya haftanın 4 günü uçuyo.
  • yakında saw dan nümberg,tel avin iç hatlarda ise sivas, urfa seferleri başlıyo.
  • anaaa erzurumlular gelmisler yine :-) günde toplam 1 gidis gelisli sefer yapsak b737-800 ile toplam 378 koltuk yapar bundan toplamininda 150 sini doldurursan neden ucsun pegasus erzuruma ? enayimi ali sabanci? lütfenyapmayin ayip
  • ya şu ifade çok sinir bozucu; '... dan başlayan fiyatlarla'... adam 19 Euro'ya bilet satıyor ee kaç tane var bir. 29'luklardan kaç tane iki. EE sen ne yüzle 19-29-39 diyorsun. Resmi olarak haklı ya halkı inceden manipüle etse de sorun yok..yuh diyorum!!! biri gelsin bana desin ben 19Euro'ya bildet aldım diye dişimi kırıcağım.
  • Mescidin içi dururken dışı haramdır. Sen önce ERZURUM uçuşlarını başlatta sonra fransaya uç

İstanbul ve St.Etienne/Lyon’dan karşılıklı hafta dört gün gerçekleşecek uçuşların Sabiha Gökçen’den tek yön bilet fiyatı vergiler dahil 59,99 Euro’dan ve St.Etienne/Lyon’dan çıkışlar ise vergiler dahil 69,99 Euro’dan başlıyor.

Seferler salı, çarşamba, cumartesi ve pazar günleri İstanbul’dan St.Etienne/Lyon’a pazartesi, çarşamba, perşembe ve pazar günleri ise St.Etienne/Lyon’dan İstanbul’a gerçekleştirilecek.

Pegasus misafirleri ayrıca Kayseri, Samsun, Dalaman, Antalya, Konya, İzmir, Ankara, Bodrum, Adana,Malatya,  ve  Lefkoşa’dan  İstanbul bağlantılı olarakSt.Etienne/Lyon’a uçabiliyor.

İÇ HATLARA ÖZEL KAMPANYA
 
Öte yandan, 18 Mayısta (bugün) satışa açılacak yeni kampanya ile Pegasus misafirleri flypgs.com’dan alacakları biletle haziran ayı boyunca yapacakları Adana, Trabzon, Konya, Samsun ve Kayseri uçuşlarında vergiler sadece 59.99 TL’ye seyahat etme imkanı buluyor.

Kontenjanla sınırlı kampanyanın tek yön, direkt seferlerde geçerli fiyatı herşey dahil 59.99 TL.
 

Pegasus'tan Fransa atağı

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (8)

Misafir ~ 12 yıl önce
19 euro ya bilet olurmu demeyin evet olur ben fransadan ingiltereye gidis donus 52 euro ya gittim geldim easy jet ile ayrica bir arkadas onceerzuruma uc demis gerekli yogunluk yoksa hic kimse turk hava yollari bile birak erzuruma ankaraya bile ucmaz

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 12 yıl önce
saint etienne ve lyon farkli sehirler plakalari farkli arasi 90 km saint etienne boutheon havaalani iata code EBU lyon saint exupery havaalani iata code LYS pegasus sitesinde st etienne diyor uzun zmandir fransadan ucuslar thy nin tekelinden ne zaman kurtulacak diye bekliyorduk memlekete bilet alalim diye ariyoruz 3 aktarma yapipta turkiyeye goturen sirketler bile thy den cok ucuz fiyat siralamasinda listeye bile giremiyor neymis yok star alliance uyesiymis yok ucaklarinin yas ortalamasi dusukmus lufthansa dan dahami iyilerki onlarin 2 ucakla goturdugu hatta thy tek ucakla 2 misli ucret aliyor neyse pegasus ve sayin sabanciya tesekkurler hayirli olsun

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 12 yıl önce
lyon hattı iyi oldu.asıl merak ettiğim air berlin ile bir code share olcakmı?bunun bahsi aylar öncesinde geçiyordu.özellikle uzak hatlarda rekabet getireceğine inanıyorum.yoksa neden yatırsınki o paraları air berline.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 12 yıl önce
pegasus sivas uçuşları başarılı olur.ama thy saw dan urfaya haftanın 4 günü uçuyo.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 12 yıl önce
yakında saw dan nümberg,tel avin iç hatlarda ise sivas, urfa seferleri başlıyo.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 12 yıl önce
anaaa erzurumlular gelmisler yine :-) günde toplam 1 gidis gelisli sefer yapsak b737-800 ile toplam 378 koltuk yapar bundan toplamininda 150 sini doldurursan neden ucsun pegasus erzuruma ? enayimi ali sabanci? lütfenyapmayin ayip

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 12 yıl önce
ya şu ifade çok sinir bozucu; '... dan başlayan fiyatlarla'... adam 19 Euro'ya bilet satıyor ee kaç tane var bir. 29'luklardan kaç tane iki. EE sen ne yüzle 19-29-39 diyorsun. Resmi olarak haklı ya halkı inceden manipüle etse de sorun yok..yuh diyorum!!! biri gelsin bana desin ben 19Euro'ya bildet aldım diye dişimi kırıcağım.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 12 yıl önce
Mescidin içi dururken dışı haramdır. Sen önce ERZURUM uçuşlarını başlatta sonra fransaya uç

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000