23 Haziran 2014, Pazartesi 08:40:24

PEGASUS'TAN BÜYÜK FIRSAT

Pegasus, Türkiye’de bir ilk olan “Akıllı Uçuş Paketleri” ile misafirlerinin seyahatlerini kolaylaştıran ve zenginleştiren ek ürün ve hizmetlerini %50’ye varan indirimlerle kolayca satın alma imkanı sunuyor.
  • Pegasus faaliyete girdiğinden beri istanbul ankara arasına 200tl yerine 50tl ye gitmeye başladık. Rekabet yarattığı için diğer havayollarıda ücretlerini aşağıya çekmek zorunda kaldı. Dikkat edinki türkiyede önceden uçağa binmek lükstü, şimdi herkes binebiliyor. Bunda pegasusun katkısı oldukça fazladır. Alt tarafı ortalama 1 saat uçuyosunuz, bademli kek, sandvich yemeyiverin öldünüzmü 1 saatte? Biraz mantıj lütfen. Firmacılıktan fanatizmden vazgeçip gerçekci olun. Pgs babamın şirketi değil.
  • aklın olada inanasın on bin bilet hemde bedava bir küçük suya bile para alan bir firma iyi reklam yapıyorlar
  • Pegasusun reklam panosu sanki. Kac tane THY promosyonu görüyorsunuz burada?
  • Merak etme thy ye kamyonla para odeyenler ona da oder. Allah tan pegasus varda tutturduguna satamiyorlar biletleri. Sen thy ile ucuza! Ucmaya devam et.
  • hangi akilsiz bu paketlerden alip da THY den fazla oder ki?

Pegasus, Türkiye’de bir ilk olan “Akıllı Uçuş Paketleri” ile misafirlerinin seyahatlerini kolaylaştıran ve zenginleştiren ek ürün ve hizmetlerini %50’ye varan indirimlerle kolayca satın alma imkanı sunuyor. Üstelik biletlerini flypgs.com’dan 31 Ağustos’a kadar “Avantaj Paket” veya “Ekstra Paket” olarak satın alan misafirler arasında yapılacak çekilişle 10 bin şanslı misafir hediye bilet sahibi olacak.

Misafirlerine seyahatlerini diledikleri gibi kişiselleştirme imkanı veren Pegasus Hava Yolları, 2013 yılının sonunda dünyada az sayıda hava yolunun uyguladığı, Türkiye’de ise bir ilk olan “Akıllı Uçuş Paketleri”yle misafirlerine en çok tercih edilen ekstra bagaj, koltuk seçimi ve ikram hizmetlerini bir arada % 50’ye varan indirimlerle sunmaya başladı.

Uçuş deneyimlerini “Avantaj Paket” veya “Ekstra Paket” ile zenginleştirecek olan misafirler, paketler kapsamında en çok tercih edilen hizmetleri indirimli kullanırken, biletlerini Ağustos ayının sonuna kadar flypgs.com’dan bu paketlerle aldıkları takdirde 10.000 hediye biletten birini kazanma fırsatı da bulacak.

Çekilişle belirlenecek olan talihliler, 10 Eylül’de flypgs.com sitesinden duyurulacak. Talihliler, Pegasus’un yurt içindeki 30 uçuş noktasında ve Kıbrıs uçuşlarında geçerli olacak tek yön hediye biletlerini 1 Ekim – 31 Aralık 2014 tarihleri arasında gerçekleştirecekleri uçuşlarda kullanabilecek.

Pegasus’la uçmanın üç akıllı yolu: “Akıllı Uçuş Paketleri”

Pegasus misafirleri, “Akıllı Uçuş Paketleri”ni Pegasus’un ana satış kanalı flypgs.com üzerinden, Pegasus acenteleri aracılığıyla veya Pegasus’un çağrı merkezini arayarak uçuşlarının 24 saat öncesine kadar satın alabiliyor. Pegasus, misafirlerine “Akıllı Uçuş Paketleri” ile üç farklı paket alternatifi sunuluyor: “Eko Paket”, “Avantaj Paket” ve “Ekstra Paket”.

Pegasus, misafirlerini yalnızca bilet ücretini içeren “Eko Paket” ile en uygun fiyatlara uçururken; yurt içinde 15 kg, yurt dışında ise 20 kg ücretsiz bagaj hakkı tanıyor.

“Avantaj Paket”i tercih eden Pegasus misafirleri, ekstra bagaj, koltuk seçme hakkı ile uçakta sandviç ve içecek ikramını yüzde 50’ye varan indirimlerle satın alma imkanı buluyor. “Avantaj Paket”i seçen Pegasus misafirleri, ekstra 5 kg bagaj hakkından da yararlanıyor.

Ücretsiz değişiklik ve iade hakkı sunan “Ekstra Paket” ise uçuşa iki saat kalana kadar yapılabilen iade/iptal işlemiyle Pegasus misafirlerine bilet bedelinin tamamının (hizmet bedeli hariç) geri alabilme avantajını sunuyor. Yine uçuşa iki saat kalana kadar yapılabilen değişiklik talebiyle misafirler, aynı veya daha düşük fiyatlı biletlerde ücretsiz, yüksek fiyatlı biletlerde ise sadece bilet farkı tahsil edilerek değişim yapabiliyor. Ekstra pakette ayrıca, ekstra diz mesafeli koltukların da dahil olduğu koltuk seçim hakkı, ekstra 10 kg fazla bagaj hakkı ile iç hat uçuşlarda sandviç ve içecek, dış hat uçuşlarda ise sıcak yemek ve içecek ikramı hakkı bulunuyor.
 

PEGASUS'TAN BÜYÜK FIRSAT

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (5)

ali bey ~ 7 yıl önce
Pegasus faaliyete girdiğinden beri istanbul ankara arasına 200tl yerine 50tl ye gitmeye başladık. Rekabet yarattığı için diğer havayollarıda ücretlerini aşağıya çekmek zorunda kaldı. Dikkat edinki türkiyede önceden uçağa binmek lükstü, şimdi herkes binebiliyor. Bunda pegasusun katkısı oldukça fazladır. Alt tarafı ortalama 1 saat uçuyosunuz, bademli kek, sandvich yemeyiverin öldünüzmü 1 saatte? Biraz mantıj lütfen. Firmacılıktan fanatizmden vazgeçip gerçekci olun. Pgs babamın şirketi değil.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
hobi ~ 8 yıl önce
aklın olada inanasın on bin bilet hemde bedava bir küçük suya bile para alan bir firma iyi reklam yapıyorlar

Yanıtla

Kalan karakter 1000
iPhone Uygulaması ~ 8 yıl önce
Pegasusun reklam panosu sanki. Kac tane THY promosyonu görüyorsunuz burada?

Yanıtla

Kalan karakter 1000
sifir ~ 8 yıl önce
Merak etme thy ye kamyonla para odeyenler ona da oder. Allah tan pegasus varda tutturduguna satamiyorlar biletleri. Sen thy ile ucuza! Ucmaya devam et.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
hangi akilsiz ~ 8 yıl önce
hangi akilsiz bu paketlerden alip da THY den fazla oder ki?

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000