10 Temmuz 2018, Salı 12:34:29

Pegasus'a 2 ödül birden

Pegasus Hava Yolları, insan kaynakları alanında dünyanın en önemli ödülleri arasında yer alan HR Excellence Awards ve The Peer Awards For Excellence’tan birincilikle döndü
  • Pegasus ucus işletmeyi insan kaynaklarına baglaycakmıs
  • Ulen ne güldüm ya. İnsan kaynakları
  • Eğer bu ödülleri parayla almıyorlarsa benimde adım pegasus.
  • Saka misiniz siz?
  • Insan kaynaklarida dahil olmak uzere butun konularda sifir deger sifir ozen sifir kisilik !! Bunu sagir sultan duydu be ne birinciligi !!! Tek kelimeyle KA LI TE SIZ SIN ...
  • Tipten eleyipte parasina el koydugnz tip ogrencileri icin odul de verilcek mi?
  • İşten atma konusuna ödül de verdiler. Büyük İK inovasyonu.
  • Inovasyon tabiki Tecrubeli at yeni eleman al hep inovasyon hep

Pegasus Hava Yolları, insan kaynakları alanında dünyanın en önemli ödülleri arasında yer alan HR Excellence Awards ve The Peer Awards For Excellence’tan birincilikle döndü.

Pegasus, İngiltere'nin insan kaynakları alanında en prestijli organizasyonlarından HR Excellence Awards 2018 yarışmasında, “Denizaşırı başvurular arasından seçilen en iyi İK stratejisi” kategorisinde birincilik ödülünün sahibi oldu. Pegasus, eş zamanlı olarak The Peer Awards For Excellence yarışmasında da “İnsan ve Performans Yönetimi” kategorisinde “Değişimi en etkili yöneten şirket” ödülüne layık görüldü.

HR Excellence Awards ödüllerine, değişen iş ve pazar dinamikleri karşısında, hayata geçirdiği organizasyonu yeniden yapılandırma süreçleri, kariyer mimarisi ve yetenek yönetimi çalışmaları, yedekleme planları, eğitim, gelişim ve çalışan bağlılığı faaliyetleri ile başvuran Pegasus, Türkiye’den ve farklı ülkelerden birçok şirketin başvurduğu kategoride dünyadan ve Türkiye’den pek çok önemli marka ile yarışarak birincilik ödülünü almaya hak kazandı. 

Pegasus diğer birincilik ödülünü ise İK alanında en prestijli uluslararası ödül programlarından birisi olan The Peer Awards For Excellence’da kazandı. Başvuruların “etkili, inovatif ve ilham veren” boyutları dikkate alınarak değerlendirildiği The Peer Awards kapsamında Pegasus, İnsan ve Performans Yönetimi kategorisinde “Değişimi en etkili yöneten şirket” olarak belirlendi.

Pegasus Hava Yolları İnsan Kaynakları Direktörü Dilara Oğur, dünya çapında itibarlı iki organizasyondan büyük ödülle dönmekten büyük gurur duyduklarını belirtirken, Pegasus çatısı altında inovatif bakış açısıyla gerçekleştirdikleri İK projeleriyle ses getirdiklerini söyledi. Oğur, “İnovasyonun, gelişen ve hızla değişen dünyada birçok şirket için olduğu gibi Pegasus için de rekabet üstünlüğü sağlayabilmenin en etkili yolu olduğuna inanıyoruz. Bu işin doğasında mevcut düşünme sistemimizi ve alışkanlıklarımızı zorlama yatıyor. Çeşitlilik ilkesini de insan kaynakları stratejilerimizi belirlerken etkin kullanmamız bize dinamik ve başarılı bir organizasyon sağlıyor.” dedi.

Pegasus'a 2 ödül birden

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (9)

hahahah ~ 1 yıl önce
Pegasus ucus işletmeyi insan kaynaklarına baglaycakmıs

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Hahahahah ~ 1 yıl önce
Ulen ne güldüm ya. İnsan kaynakları

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Perree pereeee ~ 1 yıl önce
Eğer bu ödülleri parayla almıyorlarsa benimde adım pegasus.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Bas bas paralari odule ~ 1 yıl önce
Saka misiniz siz?

Yanıtla

Kalan karakter 1000
At yalani nasilsa inanan cok ~ 1 yıl önce
Insan kaynaklarida dahil olmak uzere butun konularda sifir deger sifir ozen sifir kisilik !! Bunu sagir sultan duydu be ne birinciligi !!! Tek kelimeyle KA LI TE SIZ SIN ...

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Pegasus'a ~ 1 yıl önce
Tipten eleyipte parasina el koydugnz tip ogrencileri icin odul de verilcek mi?

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Kahvaltı ile, ~ 1 yıl önce
İşten atma konusuna ödül de verdiler. Büyük İK inovasyonu.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
KA ~ 1 yıl önce
Inovasyon tabiki Tecrubeli at yeni eleman al hep inovasyon hep

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000