12 Aralık 2008, Cuma 13:49:42

Pegasus talih kuşu oldu!

Pegasus Havayolları, Yılbaşı çekilişi için Milli Piyango bileti satışlarına başladı...
  • umarım büyük ikramiye karsa çıkar. bizim ile özel hava yollarının ve pegasusun gelmesi için inşallah ikramiye karsa çıkar pegasusta karsa uçar. 2009 herkese ve bizim kars ilimize hayırlar ve beraket getirsin..
  • Elbette her ticari faaliyetin amacı para kazanmak. Ama herşeyin bir de raconu var. Ali Bey kendisini Milli Piyangocu diye değil Hava Yolu patronuyum diye tanıtıyordur herhalde. Çünkü piyangocu yerine daha karizmatik olanını tercih eder. Peki neden küçük esnafın da ekmeğine göz diker. Hostes olarak işe giren bir uçucu neden Milli Piyango satar. Siz hiç ilaç satan doktor gördünüz mü? İlacı doktor yazar ama eczane satar. Parlak fikir yarışı ise uçağa dansöz de konsun. Para ise tuvalet de paralı olsun . Eğer amaç mesleği basitleştirmek ise kokorecci ve dondurmacı da ve hatta simitçi de koyalım trenlerde, şehir hatları vapurunda olduğu gibi.Bakın abestle iştikal etmekten kaçınmayınca bunlar da iyi fikir. Yani herkes düşünür birşeyler.Herkes kendi çapında CİN. Para heryoldan kazanılır ama yakışanı ile. Acaba dünya LUFTHANSA, BA,AA vb.şirketler Türk havacılığında işportacılığın başladığını duysa nasıl yorumlar? Bize ne gözle bakarlar.
  • Bence uçak içinde anında sonuç alınabilen bir oyun olsa kazı kazan gibi fena olmaz. hem uçuşlar daha bile zevkli hale gelir diye düşünüyorum. Yani ne bileyim milli piyango evet güzel birşey hemde tam yılbaşı arifesi. ama anında sonucunu öğrenebileceğimiz bir oyun olsa daha çok eğleniriz diye düşünüyorum.
  • adamın şirketi var uçağı var ...bunlardan en güzel şekillde faydalanıyor ..helal..devam et ali baba...:D...arkandayız valla..
  • Son dakika: Pegasus uçaklarında 1.çinkoya tek yön tombalaya gidiş dönüş uçak bileti hediye edecekmiş :)
  • Sayın Pegasus yönetimi, Milli Piyango bileti satışlarınıza lütfen Kazı Kazan biletlerini de ekleyiniz. Hatta uçaklara (mesela ön galley içerisine) Sayısal Loto ve İddaa makineleri de monte ettirseniz iyi olur. Bence süper hasılat yaparsınız. Ne de olsa vatandaşlarımızın kredi kartı ve tüketici kredisi borçlarından kurtulmak için son umudu Milli Piyango, Kazı Kazan, Sayısal Loto ve İddaa.
  • Cin Ali daha öncelerinde hep "Kimse daha pahalı uçtum ama salatası güzeldi" diye başka havayollarına ucuz ve sadece uçuş amacıyla uçtukları yalanını savururken bu MP işi nereden çıktı? Yeter artık Cin Ali çıkar içindeki fırsatçılığı.. Çık ortaya,ben fırsatçıyım,diğer havayollarını çekemiyorum,diğerlerinin filosunda 24 uçak,120 küsur uçak var ben bunlarla baş edemiyorum yardım edin,fırsatçıyım de,bizde seni ceketimizi ilikleyip önünde saygıyla duralım ama nerdeee!!!

Türkiye’nin havadaki ilk Milli Piyango bayisi Pegasus Havayolları, 2009 yılbaşı çekilişi bilet satışlarına başladı. Pegasus ile uçanlar ‘talih kuşu’na havada da ulaşabiliyor.

Pegasus Havayolları ile Milli Piyango arasındaki özel anlaşmayla 2008 yılbaşı çekilişiyle ilk kez bir havayolu şirketi seyyar bayi olarak Milli Piyango sistemine katılmış ve 30 bin bilet satılmıştı.  2008 yılı boyunca özel günlerde de devam eden Milli Piyango bilet satışları 2009’un yılbaşı özel çekilişiyle devam ediyor.

Pegasus yetkilileri, misafirleri için zamanın çok değerli olduğunu ve küçük bir ayrıntı da olsa bu hizmeti vermekten dolayı çok mutlu olduklarını ifade ediyor.

Pegasus talih kuşu oldu!

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (7)

VATANDAŞ ~ 13 yıl önce
umarım büyük ikramiye karsa çıkar. bizim ile özel hava yollarının ve pegasusun gelmesi için inşallah ikramiye karsa çıkar pegasusta karsa uçar. 2009 herkese ve bizim kars ilimize hayırlar ve beraket getirsin..

Yanıtla

Kalan karakter 1000
YORUMCU ~ 13 yıl önce
Elbette her ticari faaliyetin amacı para kazanmak. Ama herşeyin bir de raconu var. Ali Bey kendisini Milli Piyangocu diye değil Hava Yolu patronuyum diye tanıtıyordur herhalde. Çünkü piyangocu yerine daha karizmatik olanını tercih eder. Peki neden küçük esnafın da ekmeğine göz diker. Hostes olarak işe giren bir uçucu neden Milli Piyango satar. Siz hiç ilaç satan doktor gördünüz mü? İlacı doktor yazar ama eczane satar. Parlak fikir yarışı ise uçağa dansöz de konsun. Para ise tuvalet de paralı olsun . Eğer amaç mesleği basitleştirmek ise kokorecci ve dondurmacı da ve hatta simitçi de koyalım trenlerde, şehir hatları vapurunda olduğu gibi.Bakın abestle iştikal etmekten kaçınmayınca bunlar da iyi fikir. Yani herkes düşünür birşeyler.Herkes kendi çapında CİN. Para heryoldan kazanılır ama yakışanı ile. Acaba dünya LUFTHANSA, BA,AA vb.şirketler Türk havacılığında işportacılığın başladığını duysa nasıl yorumlar? Bize ne gözle bakarlar.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
şanslı ~ 13 yıl önce
Bence uçak içinde anında sonuç alınabilen bir oyun olsa kazı kazan gibi fena olmaz. hem uçuşlar daha bile zevkli hale gelir diye düşünüyorum. Yani ne bileyim milli piyango evet güzel birşey hemde tam yılbaşı arifesi. ama anında sonucunu öğrenebileceğimiz bir oyun olsa daha çok eğleniriz diye düşünüyorum.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
BİR BİLEN ~ 13 yıl önce
adamın şirketi var uçağı var ...bunlardan en güzel şekillde faydalanıyor ..helal..devam et ali baba...:D...arkandayız valla..

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Rumuz ~ 13 yıl önce
Son dakika: Pegasus uçaklarında 1.çinkoya tek yön tombalaya gidiş dönüş uçak bileti hediye edecekmiş :)

Yanıtla

Kalan karakter 1000
OpsOcc ~ 13 yıl önce
Sayın Pegasus yönetimi, Milli Piyango bileti satışlarınıza lütfen Kazı Kazan biletlerini de ekleyiniz. Hatta uçaklara (mesela ön galley içerisine) Sayısal Loto ve İddaa makineleri de monte ettirseniz iyi olur. Bence süper hasılat yaparsınız. Ne de olsa vatandaşlarımızın kredi kartı ve tüketici kredisi borçlarından kurtulmak için son umudu Milli Piyango, Kazı Kazan, Sayısal Loto ve İddaa.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Enis Durak ~ 13 yıl önce
Cin Ali daha öncelerinde hep "Kimse daha pahalı uçtum ama salatası güzeldi" diye başka havayollarına ucuz ve sadece uçuş amacıyla uçtukları yalanını savururken bu MP işi nereden çıktı? Yeter artık Cin Ali çıkar içindeki fırsatçılığı.. Çık ortaya,ben fırsatçıyım,diğer havayollarını çekemiyorum,diğerlerinin filosunda 24 uçak,120 küsur uçak var ben bunlarla baş edemiyorum yardım edin,fırsatçıyım de,bizde seni ceketimizi ilikleyip önünde saygıyla duralım ama nerdeee!!!

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000