26 Ocak 2010, Salı 12:56:08

Pegasus, sevgilileri indirimli uçuracak...

Pegasus, sevgilileri tüm iç ve dış hatlarda yüzde 50 indirimle uçuruyor…
  • anlıyorum sizi de anlıyorum yolcu psikolojisinide.herkes uçmalı.tabiki zamanla öğrenilecek bazı şeyler ama sık sık uçan pegasus yolcusuysanız bilirsiniz kontuarda siz arka sırada beklerken sıranın ne zaman şu bagaj sıkıntılarından dolayı size geleceğini ya da orta yol ne zaman bulunacak vs,vs .çok zor birşey değil.15kg da inanın çok komik.samsonıte orta boy sert yüzeyli bir bagajın varsa zaten ham ağırlığı en az 5-8kg gelir.hadi bakalım şimdi bunu 15 e tamamla.bunları ben ya da siz anlarsınız.ama çoğu insana anlatamazsınız.yine söylüyorum her defasında üzülüyorum....umarım bir dün düzelir....bu konuda çözüm üretilmesini cani gönülden istiyorum.bilet fiyatının 2katı fazla bagaj parası ödeyen insanlar var.anlıyorsunuzdur umarım beni..... :(
  • Önceki yazımda da belirttiğim gibi başlangıçta bazı sıkıntılar yaşanabilir ancak insanlar uçtukça öğrenecekler ve bu sorunlarda ortadan kalkacak. Sende yazıyı dikkatli oku yolcu kuyruğunda yaşadığın bir olayla tüm insanların uçağa binip binememe hakkını bununla bağdaştırma....ANLADIĞINI UMARIM..
  • sevgili pegasus sever tabiki herkes uçsun kimse buna karşı değil.bu bağlamda hatta güzel birşey.anlamak istemediğin nokta şurası bak iyi oku bunu.Örneğin Elazığ'dan bir anne baba.Uygun fiyata biletini aldı İstanbul'a çoluğunu çocuğunu,torununu belki de ilk kez uçağa binerek ziyarete gidiyor.Kontuara geliyor 50kg bagajla.eee haliyle evde ne var ne yok anne baba içgüdüsüyle taşıyor havaalanına.aaa birde ne duysun taşıma hakkınız 2 kişi 30kg kilo bu fazla olan 20kg için ücret ödemeniz gerekir.e memurda haklı.işi bu çünkü.bu durumda arka sırada bekleyen ben konuşmaların hepsine şahit olarak üzülüyorum.niye mi?fazla olan bagajın parasını ödeyecek durumu olmayan o yaşlı teyzeyle amcanın bagajındakileri birbir çöpe attıklarını görünce.ANLADIN MI
  • Pegasus'a olumsuz eleştiri yazmayı adet haline getiren kişiler yazacak birşey bulamayınca; bilet fiyatlarını düşürmeyin yok efendim kaliteyi düşürmeyin diye yazmaya başladılar galiba.. Ne demek efendim herkes uçmasın, uçamasın? Elbetteki herkes uçacak.. Başta elbetteki bazı sıkıntılar olabilir ama toplumun her kesimi bu imkanlara kavuşabildikçe toplum kalitesi, görgü ve bilgi düzeyi de yükselecek. Pegasus'a toplumsal eğitim ve gelişime katkılarından dolayı teşekkür etmek gerekli bence...
  • aferin aferin satın üç kuruşa bilet ondan sonra kontuarlarınız pazar yerine dönsün, bağırış çağırış.. ne kadar kıro varsa toplayın, aferin size..
  • Sevgili pegasus yetkilileri lütfen bilet fiyatlarınızı indirmeyin.9-10 liraya bilet satmayın.evet belki thy ya da diğer firmalar kadar bilet biyatlarınız fazla olmasın belki ama bu şekilde olduğu sürece kalite anlayışı yok olup gidecek.şu bagaj taşıma olayını arttırın iç hatta 20kg olsun dış hat zaten makul.bizlerde yolcu olarak kontuarlarda 1-2 kilonun hesabını yapmayalım ve sizde 1kg nun ücretini aldırarak komik duruma düşmeyin.vallahi yamayın NE OLUR İNDİRMEYİN BİLET FİYATLARINI....... :)
  • bencede senin gibi ayrımcılık yapan kendini beyenmişler uçmasın bir prestij var dimi
  • indirmeyin bilet fiyatlarını bu kadar, insanların saygısı kalmıyor havacılığa.. açgözlülük yapmayın, herşeyin bi prestiji var... "herkes" de uçmasın ayrıca..

Pegasus, sevenleri mutluluktan uçuracak bir kampanya hazırladı. Çift kişilik biletlerini 27 Ocak-13 Şubat tarihlerinde alan ve 11-15 Şubat tarihlerinde iki kişi seyahat eden misafirlerden ikinci kişi tüm yurt içi ve yurt dışı uçuşlarda yüzde 50 indirimle uçma fırsatı yakalıyor.

Uçmanın kolay yolu Pegasus, sevgililer günü kampanyası ile ister sevgili, ister eş, ister dost olsun iki kişi seyahat eden tüm misafirlerden ikinci kişiyi yüzde 50 indirimli uçuruyor. Pegasus’un sevgililer gününe özel hazırladığı kampanya ile Pegasus acenteleri, çağrı merkezi ve flypgs.com’dan 27 Ocak- 13 Şubat tarihleri arasında iki kişilik bilet satın alan ve 11-15 Şubat tarihleri arasında uçuş yapan çiftlerde ikinci kişi yüzde 50 indirimli seyahat ediyor.

Pegasus’un sevgililer günü kampanyası ile Adana, Ankara, Antalya, Bodrum, Dalaman, Diyarbakır, Elazığ, Gaziantep, Hatay, İstanbul, İzmir, Kayseri, Konya, Malatya, Mardin, Samsun, Trabzon, Van, Amsterdam,  Atina, Berlin, Brüksel, Basel-Mulhouse, Düsseldorf, Frankfurt, Kopenhag, Köln, Krasnodar, Lefkoşa, Londra, Münih, Stuttgart ve Zürih şimdi sevenleri ağırlıyor.

İki kişi seyahat eden misafirlerde ikinci kişi için geçerli olan indirimden eşler, dostlar, yakınlar, sevgililer kısacası tüm çiftler faydalanabiliyor.

Pegasus, sevgilileri indirimli uçuracak...

Yorumlar Tüm Yorumlar (8)

Misafir ~ 14 yıl önce
anlıyorum sizi de anlıyorum yolcu psikolojisinide.herkes uçmalı.tabiki zamanla öğrenilecek bazı şeyler ama sık sık uçan pegasus yolcusuysanız bilirsiniz kontuarda siz arka sırada beklerken sıranın ne zaman şu bagaj sıkıntılarından dolayı size geleceğini ya da orta yol ne zaman bulunacak vs,vs .çok zor birşey değil.15kg da inanın çok komik.samsonıte orta boy sert yüzeyli bir bagajın varsa zaten ham ağırlığı en az 5-8kg gelir.hadi bakalım şimdi bunu 15 e tamamla.bunları ben ya da siz anlarsınız.ama çoğu insana anlatamazsınız.yine söylüyorum her defasında üzülüyorum....umarım bir dün düzelir....bu konuda çözüm üretilmesini cani gönülden istiyorum.bilet fiyatının 2katı fazla bagaj parası ödeyen insanlar var.anlıyorsunuzdur umarım beni..... :(

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 14 yıl önce
Önceki yazımda da belirttiğim gibi başlangıçta bazı sıkıntılar yaşanabilir ancak insanlar uçtukça öğrenecekler ve bu sorunlarda ortadan kalkacak. Sende yazıyı dikkatli oku yolcu kuyruğunda yaşadığın bir olayla tüm insanların uçağa binip binememe hakkını bununla bağdaştırma....ANLADIĞINI UMARIM..

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 14 yıl önce
sevgili pegasus sever tabiki herkes uçsun kimse buna karşı değil.bu bağlamda hatta güzel birşey.anlamak istemediğin nokta şurası bak iyi oku bunu.Örneğin Elazığ'dan bir anne baba.Uygun fiyata biletini aldı İstanbul'a çoluğunu çocuğunu,torununu belki de ilk kez uçağa binerek ziyarete gidiyor.Kontuara geliyor 50kg bagajla.eee haliyle evde ne var ne yok anne baba içgüdüsüyle taşıyor havaalanına.aaa birde ne duysun taşıma hakkınız 2 kişi 30kg kilo bu fazla olan 20kg için ücret ödemeniz gerekir.e memurda haklı.işi bu çünkü.bu durumda arka sırada bekleyen ben konuşmaların hepsine şahit olarak üzülüyorum.niye mi?fazla olan bagajın parasını ödeyecek durumu olmayan o yaşlı teyzeyle amcanın bagajındakileri birbir çöpe attıklarını görünce.ANLADIN MI

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 14 yıl önce
Pegasus'a olumsuz eleştiri yazmayı adet haline getiren kişiler yazacak birşey bulamayınca; bilet fiyatlarını düşürmeyin yok efendim kaliteyi düşürmeyin diye yazmaya başladılar galiba.. Ne demek efendim herkes uçmasın, uçamasın? Elbetteki herkes uçacak.. Başta elbetteki bazı sıkıntılar olabilir ama toplumun her kesimi bu imkanlara kavuşabildikçe toplum kalitesi, görgü ve bilgi düzeyi de yükselecek. Pegasus'a toplumsal eğitim ve gelişime katkılarından dolayı teşekkür etmek gerekli bence...

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 14 yıl önce
aferin aferin satın üç kuruşa bilet ondan sonra kontuarlarınız pazar yerine dönsün, bağırış çağırış.. ne kadar kıro varsa toplayın, aferin size..

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 14 yıl önce
Sevgili pegasus yetkilileri lütfen bilet fiyatlarınızı indirmeyin.9-10 liraya bilet satmayın.evet belki thy ya da diğer firmalar kadar bilet biyatlarınız fazla olmasın belki ama bu şekilde olduğu sürece kalite anlayışı yok olup gidecek.şu bagaj taşıma olayını arttırın iç hatta 20kg olsun dış hat zaten makul.bizlerde yolcu olarak kontuarlarda 1-2 kilonun hesabını yapmayalım ve sizde 1kg nun ücretini aldırarak komik duruma düşmeyin.vallahi yamayın NE OLUR İNDİRMEYİN BİLET FİYATLARINI....... :)

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 14 yıl önce
bencede senin gibi ayrımcılık yapan kendini beyenmişler uçmasın bir prestij var dimi

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 14 yıl önce
indirmeyin bilet fiyatlarını bu kadar, insanların saygısı kalmıyor havacılığa.. açgözlülük yapmayın, herşeyin bi prestiji var... "herkes" de uçmasın ayrıca..

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000