03 Kasım 2015, Salı 11:02:01

Pegasus mobil yenilendi

Pegasus Hava Yolları, kullanıcılarına sunduğu kullanım kolaylığı ve yeni yüzü ile daha iyi bir deneyim yaşatacak yeni mobil sitesini yayına aldı.
  • Mobil siteye girmek paralı mı?
  • önce zam yap ucucu personele.
  • Lastiklerde yenilense :)

Pegasus Hava Yolları, kullanıcılarına sunduğu kullanım kolaylığı ve yeni yüzü ile daha iyi bir deneyim yaşatacak yeni mobil sitesini yayına aldı.

Pegasus, mobil sitesini yenileyerek misafirlerine seyahatleriyle ilgili birçok işlemi mobil cihazlarından çok daha pratik yapabilme imkanı sunuyor. Pegasus’un bilet alımlarının yanında ek ürün ve hizmet seçeneklerine de daha kolay ulaşmalarını sağlayan yeni mobil sitesi, misafirlerin pek çok işlemini hızlandırıyor. Misafirlerin check-in işlemlerini site üzerinden hızlıca yaparak havaalanında daha az sıra beklemelerini sağlıyor. Misafirler, yeni mobil site üzerinden yemek siparişi verebiliyor, ek bagaj ve koltuk alımlarını hızlıca tamamlayabiliyor, uçuşların kalkış ve varış bilgilerini takip edebiliyorlar.

Pegasus Hava Yolları Dijital Pazarlama Müdürü Didem Namver, yenilenen mobil siteyle ilgili, “Türkiye’deki aktif internet kullanıcılarının %84’ü yani 31.7 milyon kişi internete mobil cihazlarından bağlanıyor. Mobil internet kullanımının artan ivmesi ve Pegasus olarak mobile yaptığımız yatırımlar itibari ile mobil kanallardaki satışlarımızın, toplam dijital satışlarımız içindeki payı 2015 yılının ilk 8 ayı sonunda yüzde 138 artarak yüzde 22,5’e yükseldi. Akıllı telefonların ve mobil internetin hayatımızın bu kadar içinde olduğu bir ortamda, misafirlerimizin kullanıcı deneyimlerini daha da artırmak istedik. Misafirlerimiz Pegasus’un yenilenen mobil sitesi ile, akıllı telefonlarından çok daha hızlı ve kolay işlem yapabilmenin yanı sıra sadece bu kanalımıza özel kampanyalardan da yararlanabilecekler. Türkiye’de hem web hem de mobil kanallar üzerinden satış oranı en yüksek havayolu olarak bu alandaki öncü rolümüzü 2016’da da sürdüreceğiz.” dedi.

Pegasus mobil yenilendi

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (5)

Yolcu ~ 5 yıl önce
Mobil siteye girmek paralı mı?

Yanıtla

Kalan karakter 1000
rezalet ~ 5 yıl önce
önce zam yap ucucu personele.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
uyanıkus. ~ 5 yıl önce
Neden yapsın ki? Personele vereceği zammın 1/800'ünü eğitim kurumlarına veriyor. Personel de bişeyler öğrendiğini sanıp işe koyuluyor. Kişisel gelişim dersi veren hocaların kişilikleri bozulmuş pegasus dertlerini dinlemekten. Kurtköydeki hastanelerde çalışan hekimler kendilerince hastalık keşfetmişler. "Pegasus sendromu". Vahim...
thy ~ 5 yıl önce
basvuru sonucları ne oldu? kacınızı aldı thy ? 0.5 puanlılar birde zam mı istiyorsunuz:))
.. ~ 5 yıl önce
Lastiklerde yenilense :)

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000