14 Temmuz 2021, Çarşamba 16:47:51

Pegasus Haziran rakamlarını açıkladı

Pegasus Hava Yolları, Haziran ayına ilişkin trafik rakamlarını açıkladı.
  • bir düşüm var sendikalı güzel günler
  • Bir de para için hunharca saldırdıkları yolculardan memnuniyet beklemezler mi :)
  • Pegasus'un çalışanları da, müşterileri de mutlu değil. Ne yolcu ne personel şirkete güvenmiyor. İnanın bana bu sürdürülemez. Acaba low cost bahanesiyle memnuniyetsiz, mutsuz kitleler oluşturmak yerine artık başka şeyler mi denesek?
  • Merak etmeyin arkanızda 3 ü devirmiş eski B-737 tip müdürü, yeni yalaka, üst yönetimin yanında hazır olda esas duruşta olan + 1 yolunda eğitim direktörümüz var….
  • Zam yapılacak, maaşlar kesilecek, son söz IK nın. Pilot alınacak, Son söz yine IK nın. Genel Müdürün sözü bile geçmez IK ya.''Aman genç alalım, 30 yaşından küçük olsun'', ''Pegasus=Gençlik ve dinamizmdir, ne mutlu genç kaptanlarımız var'' Gördük tecrübesiz genç dinamik imajın uçağı kaça böldüğünü. Sırf yaşları genç diye İngilizce bilmeyen, ezbere bilgilerle pilot yapılanları da gördük. Komutanların yeteneksiz çocuklarından, yeğenlerinden, gelinlerinden, damatlarından, karılarından pilot yapıldığını da uçak kırdığını da. Son söz yine IK nın. Gençlik imajına takmışlar, nitelikle ilgilenmezler eh birazcık da nepotizm. Yetenek ve bilgi isteyen meslekleri uzmanlara bıraksalar olmayacak. Devam edelim, personel işten çıkarılacak, yine son söz IK nın. Yine uzmanına danışmak yok. Bir şirkette IK departmanı bu kadar kutsallaştırılıp '' Yönetimler üstü'' bir mertebeye getirilip dokunulmazlık statüsü kazandırılarak 'tek otoriteden tek sonuç' fikriyle işler yürütülüyorsa şapkayı öne koymak lazım..
  • Calisanlarin tarisini cikarabilir. Sorun yok gozukuyor.(Turkish Style)
  • Biz çalışanlar olarak hiç huzurunuz yok sayın nane bey çevremde çalışan bütün arkadaşlarım mutsuz kimse önünü göremiyor bunun sebebi sizlerin havacılıktan hiç anlamıyor olması havacılık market işletmeye benzemez
  • Bu rakamlar eşliğinde eski maaşı istemek çok haklı durmuyor yönetime hak verdim açıkcası şirketimizin ve yönetimin yanındayız eski rakamlar yakalanıp geçilene kadar indirim konusunda laf etmek pek mümkün gözükmüyor. Sana güveniyoruz Sn. Nane arkandayız lütfen eski rakamları yakala ve bizim le maaş konusunu sonra konuş lütfen yakalanmadı ise ben laf edemem .
  • Cansın
  • İstatistiklere ek olarak asgari ücrete isyan ederek sendikalı olan 40 kişi işten çıkartıldı. Önce ödül verip sonra performans düşüklüğü diyerek tazminat verilmedi. Personel telefon ile işten çıkartılıp, dolaplarındaki şahsi eşyaları dahi 13 gün verilmedi. Genel müdür ve Ik direktörü kayıplara karıştı. Hakkını arayan insanlar, açıklama yapmak yerine genel müdürlük önünde tartaklandı.

Pegasus Hava Yolları, Haziran ayına ilişkin trafik rakamlarını açıkladı.

2019 Haziran ayında 2,67 Milyon yolcu taşıyan Pegasus, 2021 Haziiran ayında ise 1.78 Milyon yolcu sayısına ulaştı. Ocak Haziran döneminde ise 7,07 Milyon yolcu rakamına ulaşılırken, bu rakam pandemi öncesi olan 2019 Ocak-Haziran döneminde 14,32 Milyon yolcu olarak açıklanmıştı.

Pegasus'un açıkladığı trafik rakamları:

Pegasus Haziran rakamlarını açıkladı

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (11)

SERDARA ~ 10 ay önce
bir düşüm var sendikalı güzel günler

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Yamuk ~ 10 ay önce
Bir de para için hunharca saldırdıkları yolculardan memnuniyet beklemezler mi :)

Yanıtla

Kalan karakter 1000
PGS Yer Işletme ~ 10 ay önce
Pegasus'un çalışanları da, müşterileri de mutlu değil. Ne yolcu ne personel şirkete güvenmiyor. İnanın bana bu sürdürülemez. Acaba low cost bahanesiyle memnuniyetsiz, mutsuz kitleler oluşturmak yerine artık başka şeyler mi denesek?

Yanıtla

Kalan karakter 1000
+ 1 ~ 10 ay önce
Merak etmeyin arkanızda 3 ü devirmiş eski B-737 tip müdürü, yeni yalaka, üst yönetimin yanında hazır olda esas duruşta olan + 1 yolunda eğitim direktörümüz var….

Yanıtla

Kalan karakter 1000
PGS İK ~ 10 ay önce
Zam yapılacak, maaşlar kesilecek, son söz IK nın. Pilot alınacak, Son söz yine IK nın. Genel Müdürün sözü bile geçmez IK ya.''Aman genç alalım, 30 yaşından küçük olsun'', ''Pegasus=Gençlik ve dinamizmdir, ne mutlu genç kaptanlarımız var'' Gördük tecrübesiz genç dinamik imajın uçağı kaça böldüğünü. Sırf yaşları genç diye İngilizce bilmeyen, ezbere bilgilerle pilot yapılanları da gördük. Komutanların yeteneksiz çocuklarından, yeğenlerinden, gelinlerinden, damatlarından, karılarından pilot yapıldığını da uçak kırdığını da. Son söz yine IK nın. Gençlik imajına takmışlar, nitelikle ilgilenmezler eh birazcık da nepotizm. Yetenek ve bilgi isteyen meslekleri uzmanlara bıraksalar olmayacak. Devam edelim, personel işten çıkarılacak, yine son söz IK nın. Yine uzmanına danışmak yok. Bir şirkette IK departmanı bu kadar kutsallaştırılıp '' Yönetimler üstü'' bir mertebeye getirilip dokunulmazlık statüsü kazandırılarak 'tek otoriteden tek sonuç' fikriyle işler yürütülüyorsa şapkayı öne koymak lazım..

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Tamam ~ 11 ay önce
Calisanlarin tarisini cikarabilir. Sorun yok gozukuyor.(Turkish Style)

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Ramp ~ 11 ay önce
Biz çalışanlar olarak hiç huzurunuz yok sayın nane bey çevremde çalışan bütün arkadaşlarım mutsuz kimse önünü göremiyor bunun sebebi sizlerin havacılıktan hiç anlamıyor olması havacılık market işletmeye benzemez

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Anlaşıldı ~ 11 ay önce
Bu rakamlar eşliğinde eski maaşı istemek çok haklı durmuyor yönetime hak verdim açıkcası şirketimizin ve yönetimin yanındayız eski rakamlar yakalanıp geçilene kadar indirim konusunda laf etmek pek mümkün gözükmüyor. Sana güveniyoruz Sn. Nane arkandayız lütfen eski rakamları yakala ve bizim le maaş konusunu sonra konuş lütfen yakalanmadı ise ben laf edemem .

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Çalışan ~ 10 ay önce
Buralar yağ oldu sayende.
kpt ~ 11 ay önce
Cansın

Yanıtla

Kalan karakter 1000
yaz kızım ~ 11 ay önce
İstatistiklere ek olarak asgari ücrete isyan ederek sendikalı olan 40 kişi işten çıkartıldı. Önce ödül verip sonra performans düşüklüğü diyerek tazminat verilmedi. Personel telefon ile işten çıkartılıp, dolaplarındaki şahsi eşyaları dahi 13 gün verilmedi. Genel müdür ve Ik direktörü kayıplara karıştı. Hakkını arayan insanlar, açıklama yapmak yerine genel müdürlük önünde tartaklandı.

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000