20 Şubat 2015, Cuma 11:17:32

PEGASUS ASIA DELHİ SEFERLERİNİ BAŞLATTI

Pegasus Asia, uçuş ağını genişleterek Hindistan’ın başkenti Delhi’yi uçuş noktaları arasına ekledi. Misafirler, Bişkek’ten Delhi’ye Pazartesi ve Cuma günleri gerçekleşecek tarifeli seferler ile 149,99 USD’den başlayan fiyatlara uçabilecek.
  • naparsa yapsin milletin gönlünü para dışında mutlu edemiyorlar :)
  • Vizyonu olmayan pegasus mu büyüyormuş? Araplara saymak için mi şirketi?
  • Geniş gövde, sence tk pegasus a geniş gövdenin kaymağını yedirir mi? Hem pegasus küçük gövde küçük sorun, çok uçak dar park alanı, küçük hangar mantığıyla düşünüyor. Benim görüşüm tabi bu yanlış olabilir. A.C
  • Bu pegasus hic mi genis govde alip buyumeyi dusunmuyor? Doguda gerekli know howuda olusturuyor yavas yavas hem.
  • keşke bu haberde kullandığınız fotoğrafta EX-37402 tescilindeki uçağı kullansaydınız. Pegasus-Asia.com boyamalı uçak
  • Kullanmazsanız kullanmayın zorla değil ya!
  • Aci acina gitmeye kalkmayin o kadar saat olursunuz yolda
  • Merhabalar, simdi yazacaklarima birazdan bir suru apuk sapuk cevap gelecek ama neyse. Arkadaslar ulkenin kaynaklarina 8-9 aile cokmus durumda ve bu kaynaklarin cogu bu ailelere akiyor. Hal boyle olmasina ragmen bu aileler sanayiye bir katki,teknolojiye bir katki,argeye bir katki yapacaklarina para ile daha da para kazanma yoluna gidiyorlar. Fabrikalarini satip rant isleri olan market,elektronik aletleri turkiyeye getirip satmak ve gatta hava sirketi kuruyorlar. Simdi diyeceksiniz ki bir dsuru insan ekmek yiyor, siz varin deyin. Biz aile olarak belli ailelere ait sirketlerden kesinlikle alis veris yapmiyoruz bu bizim tercihimiz. Ben sik ucmama ragmen ki delhiyede en az 15 kez gtmisimdir, gerekirse daha fazla oderim ama bu sirketi kullanmam
  • İphone uygulaması uçağın üstündeki yazı değil tescili önemlidir. pgs nin bir sürü asia yazılı uçağı var ama hepsi TC- tescilli asıl asia uçakları gövdesinde pgsasia yazar ve tescilleri genelde EX- ile başlar
  • Arkadaslar ben bir ara dalaman"dan istanbul"a uzerinde asia yazan pegasus ucagiyla uctum, bu ucaklar kirgizistan merkezli ise ic hat seferi nasil yapiyor bilen varmi?

Pegasus Asia, uçuş ağını genişleterek Hindistan’ın başkenti Delhi’yi uçuş noktaları arasına ekledi. Misafirler, Bişkek’ten Delhi’ye Pazartesi ve Cuma günleri gerçekleşecek tarifeli seferler ile 149,99 USD’den başlayan fiyatlara uçabilecek.

Pegasus Hava Yolları’nın Kırgız havayolu şirketi Air Manas’la iş ortaklığından doğan “Pegasus Asia”, uçuş noktalarını ve sefer sayılarını artırarak büyümesine hız kesmeden devam ediyor. Pegasus Asia, Bişkek merkezli uçuş ağına eklediği Delhi’ye tarifeli seferlerine başladı.

Bişkek’ten Delhi’ye gitmek isteyen misafirler, Pazartesi günleri saat 08.30’da, Cuma günleri de saat 21.55’te gerçekleşecek seferler ile 149,99 USD’den başlayan fiyatlarla uçabilecekler. Delhi’den Bişkek’e gitmek isteyen misafirler için de Pazartesi günleri saat 12.15, Cumartesi günleri ise saat 01.40’ta seferler düzenleniyor.

Pegasus Hava Yolları misafirleri 2013 yılından beri haftanın 7 günü karşılıklı gerçekleştirilen İstanbul’dan Bişkek uçuşlarına ek olarak, Pegasus Asia’nın uçuş ağına eklenen yeni bağlantı noktası Delhi’ye de Bişkek üzerinden aktarmalı olarak uçabilecekler. Bişkek aktarmalı olarak Hindistan’ın başkenti Delhi’ye uçmak isteyen Pegasus misafirleri 226,99 USD’den, başlayan fiyatlarla biletlerini satın alabilirler.

Pegasus Asia ile Bişkek misafirleri toplam 57 noktaya uçabiliyor.

Pegasus Asia, yurt içinde Oş’a, yurt dışında ise Rusya’da Krasnoyarsk ve Moskova, Hindistan’da Delhi olmak üzere toplam 4 hatta direkt seferler düzenlemekte. Ayrıca Pegasus Asia misafirleri Bişkek’ten Türkiye içinde Adana, İzmir, Kayseri, Antalya, Bodrum, Diyarbakır, Erzurum, Ankara, Elazığ, Gaziantep,  Hatay, Konya, Mardin, Muş, Samsun, Trabzon, Batman ve Van olmak üzere 18 noktaya; yurt dışında da Amsterdam,  Stokholm, Atina, Barselona, Belgrad, Milan-Bergamo, Bologna, Basel, Budapeşte, Köln, Kopenhag, Brüksel, Moskova, Düsseldorf, St Etienne, Kıbrıs-Ercan, Roma- Fiumicino, Frankfurt, Cenevre, Bakü, Hamburg, Kharkiv, Lviv, Madrid, Marsilya, Münih, Paris, Bükreş, Prag, Priştine, Saraybosna, Üsküp, Londra, Stuttgart, Berlin, Tiran, Tel Aviv, Viyana ve Zürih olmak üzere 39; toplamda 57 noktaya İstanbul bağlantılı olarak uçabiliyorlar.

Misafirler www.flypgs.com web sayfası üzerinden biletlerini satın alabilir ve detaylı sefer bilgilerine ulaşabilirler.
 

PEGASUS ASIA DELHİ SEFERLERİNİ BAŞLATTI

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (16)

Android Uygulaması ~ 6 yıl önce
naparsa yapsin milletin gönlünü para dışında mutlu edemiyorlar :)

Yanıtla

Kalan karakter 1000
iPhone Uygulaması ~ 6 yıl önce
Vizyonu olmayan pegasus mu büyüyormuş? Araplara saymak için mi şirketi?

Yanıtla

Kalan karakter 1000
iPhone Uygulaması ~ 6 yıl önce
Geniş gövde, sence tk pegasus a geniş gövdenin kaymağını yedirir mi? Hem pegasus küçük gövde küçük sorun, çok uçak dar park alanı, küçük hangar mantığıyla düşünüyor. Benim görüşüm tabi bu yanlış olabilir. A.C

Yanıtla

Kalan karakter 1000
iphone ~ 6 yıl önce
yedirir mi yedirmez mi orası tartışılır bir lafım yok tabii. ama hazır know howu oluşturuyorken doğuyu kullanır. transatlantik uçuşlar içinde ittifaklara girmeyi bir seçenek olarak değerlendirebilir. skyteam an itibariyle lounge vs açarak atatürke daha hakim durumda. one team ile sabihada hakimiyet oluşturmaya çalışabilir mesela. bir miktar hissesine sahip olduğu airberlin de one world üyesi sonuçta.
iPhone Uygulaması ~ 6 yıl önce
Bu pegasus hic mi genis govde alip buyumeyi dusunmuyor? Doguda gerekli know howuda olusturuyor yavas yavas hem.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
yorumcu ~ 6 yıl önce
keşke bu haberde kullandığınız fotoğrafta EX-37402 tescilindeki uçağı kullansaydınız. Pegasus-Asia.com boyamalı uçak

Yanıtla

Kalan karakter 1000
cevap ~ 6 yıl önce
EX-37801 tescilindeki uçağıda kullanabilirlerdi, Pegasus-asia.com boyamalı uçak.
iPhone Uygulaması ~ 6 yıl önce
Kullanmazsanız kullanmayın zorla değil ya!

Yanıtla

Kalan karakter 1000
pgt ~ 6 yıl önce
Aci acina gitmeye kalkmayin o kadar saat olursunuz yolda

Yanıtla

Kalan karakter 1000
hamdi ~ 6 yıl önce
Merhabalar, simdi yazacaklarima birazdan bir suru apuk sapuk cevap gelecek ama neyse. Arkadaslar ulkenin kaynaklarina 8-9 aile cokmus durumda ve bu kaynaklarin cogu bu ailelere akiyor. Hal boyle olmasina ragmen bu aileler sanayiye bir katki,teknolojiye bir katki,argeye bir katki yapacaklarina para ile daha da para kazanma yoluna gidiyorlar. Fabrikalarini satip rant isleri olan market,elektronik aletleri turkiyeye getirip satmak ve gatta hava sirketi kuruyorlar. Simdi diyeceksiniz ki bir dsuru insan ekmek yiyor, siz varin deyin. Biz aile olarak belli ailelere ait sirketlerden kesinlikle alis veris yapmiyoruz bu bizim tercihimiz. Ben sik ucmama ragmen ki delhiyede en az 15 kez gtmisimdir, gerekirse daha fazla oderim ama bu sirketi kullanmam

Yanıtla

Kalan karakter 1000
cem uygun ~ 6 yıl önce
obaaaaaa
e ~ 6 yıl önce
haklı ?
PADISAH ~ 6 yıl önce
Sen hic tasalanma HAMDI BEY, o ailelerede cöken bir PADISAH var artik !!!! Düzen degisti artik !!!
Tescil ~ 6 yıl önce
İphone uygulaması uçağın üstündeki yazı değil tescili önemlidir. pgs nin bir sürü asia yazılı uçağı var ama hepsi TC- tescilli asıl asia uçakları gövdesinde pgsasia yazar ve tescilleri genelde EX- ile başlar

Yanıtla

Kalan karakter 1000
iPhone Uygulaması ~ 6 yıl önce
Arkadaslar ben bir ara dalaman"dan istanbul"a uzerinde asia yazan pegasus ucagiyla uctum, bu ucaklar kirgizistan merkezli ise ic hat seferi nasil yapiyor bilen varmi?

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000