22 Ocak 2021, Cuma 13:17:20

Mehmet Nane IATA Denetim Komitesi Başkanı seçildi

Pegasus Hava Yolları Genel Müdürü Mehmet T. Nane, Uluslararası Hava Taşımacılığı Birliği IATA’nın yönetim kurulu üyelerinin oylarıyla Denetim Komitesi Başkanı olarak seçildi.
  • Sn. Nane yetenekli Bi yönetici.. Çalışanı olarak onun reisliğinden çok memnunum Allah patronumuz Ali bey ve yardımcısı sn Nane'den milyon kere razı olsun. Pandemide bizi perişan etmedi. İşten çıkarma yasağına rağmen istese çok rahat çıkarabilirlerdi ancak aile bireyi kavramını gerçekten uyguladılar. Birleri, bin olsun.
  • Öncelikle pandemi dolayısı ile aldığınız önlemler için teşekkürler. Yanlızca, gözlemlediğim evcil hayvanlar için kullanılan Kabin içinde Sert mika etrafı açık olan taşıma kabinleri konusunda hassasiyetinizi bekliyorum. THY evcil hayvanların taşınmasında kullanılan ürünlerin şeffaf kapalı ve hijyene daha uygun çantalarla seyahat izni vermektedir. Sizdende aynı önlemlerin alınmasını saygılarımla arz ederim.
  • Sayin genel mudurum güzel işlere imza atmanizdan dolayı kutlarim sizi ancak bir ricam var sizden kabin için o güzelim kedi ve kopeklerimizi lütfen açık sepetlerde deilde şeffap pencereli sepetlerde alınması sizden ricam neden derseniz hayvanlarimiz hem daha saglikli ve hemde pandemi den ötürü daha iyi bir taşıma yöntemi misal t.h.y gibi iyi çalişmalar
  • Yüksek liyakat görev ve sorumluluk bilgileriyle TK yönetiminden birisini görmek isterdik (!)
  • Tebriklerrr
  • Özel sektör farkı bu işte. Öyle thy rgs vs şirketlerde yapılan atamaların alayı siyasi. Özel sektör layik olanı getirir başa. Yani liyakat önemlidir. Sonra bu insanlarda böyle güzide yerlere atanırlar sizde arkalarından bakarsınız
  • Helal olsun türkün adı heryerde olsun
  • Yolunuz açık olsun Teyfik Bey bu sektöre çok yakıştınız.
  • Ülkemiz için gurur verici. Ancak ne olursa olsun gaz verici konuşmaları artık bırakıp daha gerçekci olur herhal?
  • Pegasus tarihindeki ilk ölümlü kaza donemindeki yoneticinin Iata da gorev almasi sadece bana mi tuhaf geliyor?

Pegasus Hava Yolları Genel Müdürü Mehmet T. Nane, Uluslararası Hava Taşımacılığı Birliği IATA’nın yönetim kurulu üyelerinin oylarıyla Denetim Komitesi Başkanı olarak seçildi. Mehmet T. Nane, 19 Ocak 2021 tarihinden itibaren 3 yıllık dönem boyunca Denetim Komitesi Başkanı olarak görev yapacak. 1945 yılında kurulan Uluslararası Hava Taşımacılığı Birliği (IATA), bugün 120 ülkeden 290 üye hava yolu şirketi ile toplam hava trafiğinin yüzde 82'sini temsil ediyor.

Konuyla ilgili açıklama yapan Pegasus Hava Yolları Genel Müdürü Mehmet T. Nane, “Global havacılık sektörü, tarihte eşi benzeri görülmemiş zorlu bir dönem geçiriyor. Böyle bir dönemde bu önemli göreve layık görülmekten ve bu büyük sorumluluğu taşımaktan dolayı gurur duyuyorum. Koşullar ne kadar zorlu olursa olsun; IATA olarak havayolu taşımacılığının en yüksek hızda, emniyette, güvenlikte, uygunlukta ve verimlilikte gerçekleşmesi hedefiyle var gücümüzle çalışmaya devam edeceğiz. Global havacılık sektörü olarak, kıymetli paydaşlarımızla birlikte gösterdiğimiz üstün gayret ve çalışmalara devam ederek, bu zorlu günleri hep birlikte aşacağız.” dedi.

Pegasus Hava Yolları Genel Müdürü Mehmet T. Nane, 2019 yılında Uluslararası Hava Taşımacılığı Birliği IATA’nın Yönetim Kurulu’na seçilmişti.

Mehmet Nane IATA Denetim Komitesi Başkanı seçildi

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (22)

Saw'lı ~ 3 yıl önce
Sn. Nane yetenekli Bi yönetici.. Çalışanı olarak onun reisliğinden çok memnunum Allah patronumuz Ali bey ve yardımcısı sn Nane'den milyon kere razı olsun. Pandemide bizi perişan etmedi. İşten çıkarma yasağına rağmen istese çok rahat çıkarabilirlerdi ancak aile bireyi kavramını gerçekten uyguladılar. Birleri, bin olsun.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Tebrikler Covid 19 ~ 3 yıl önce
Öncelikle pandemi dolayısı ile aldığınız önlemler için teşekkürler. Yanlızca, gözlemlediğim evcil hayvanlar için kullanılan Kabin içinde Sert mika etrafı açık olan taşıma kabinleri konusunda hassasiyetinizi bekliyorum. THY evcil hayvanların taşınmasında kullanılan ürünlerin şeffaf kapalı ve hijyene daha uygun çantalarla seyahat izni vermektedir. Sizdende aynı önlemlerin alınmasını saygılarımla arz ederim.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Tebrikler nane ~ 3 yıl önce
Sayin genel mudurum güzel işlere imza atmanizdan dolayı kutlarim sizi ancak bir ricam var sizden kabin için o güzelim kedi ve kopeklerimizi lütfen açık sepetlerde deilde şeffap pencereli sepetlerde alınması sizden ricam neden derseniz hayvanlarimiz hem daha saglikli ve hemde pandemi den ötürü daha iyi bir taşıma yöntemi misal t.h.y gibi iyi çalişmalar

Yanıtla

Kalan karakter 1000
cadetafa ~ 3 yıl önce
Yüksek liyakat görev ve sorumluluk bilgileriyle TK yönetiminden birisini görmek isterdik (!)

Yanıtla

Kalan karakter 1000
CVP cedetafa ~ 3 yıl önce
ifade ettiğiniz kalitede kim var ki orada? Nane doğru seçimdir.
Ttt ~ 3 yıl önce
Tebriklerrr

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Özel sektör ~ 3 yıl önce
Özel sektör farkı bu işte. Öyle thy rgs vs şirketlerde yapılan atamaların alayı siyasi. Özel sektör layik olanı getirir başa. Yani liyakat önemlidir. Sonra bu insanlarda böyle güzide yerlere atanırlar sizde arkalarından bakarsınız

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Muhammed ~ 3 yıl önce
Helal olsun türkün adı heryerde olsun

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Vatandaş ~ 3 yıl önce
Yolunuz açık olsun Teyfik Bey bu sektöre çok yakıştınız.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Vatandaş ~ 3 yıl önce
Evet, sizinle aynı görüşü paylaşıyorum.
Gurur Verici ~ 3 yıl önce
Ülkemiz için gurur verici. Ancak ne olursa olsun gaz verici konuşmaları artık bırakıp daha gerçekci olur herhal?

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Tuhaflik ~ 3 yıl önce
Pegasus tarihindeki ilk ölümlü kaza donemindeki yoneticinin Iata da gorev almasi sadece bana mi tuhaf geliyor?

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Saw'lı ~ 3 yıl önce
Adı üstünde kaza. Kimsenin olmasını istemediği durum. Siz bilmezsiniz tabi bizim o kaybettiğimiz 3 can için ne kadar üzüldüğümüzü Allah Bi daha göstermesin.

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000