05 Kasım 2019, Salı 18:31:26

Kaptan Alper Bahar hayatını kaybetti.

Pegasus Havayolları kaptan pilotlarından Alper Bahar hayatını kaybetti.
  • Alper abi, çok iyi bir insandı. Allah, rahmet eylesin. Mekanı cennet olsun. Işıklar içinde uyusun.
  • Güzel insan ışıklar içinde uyu.
  • TAMAM MAAŞINIZ AYNI KALSIN.ŞİRKETLER BİR ÇALIŞMA YAPSIN.ÇALIŞMA SAATLERİ DÜZENLENSİN O ZAMAN.PİLOTLAR GENÇ YAŞTA VEFAT EDİYOR. ASLINDA DİKKATİ BUNA ÇEKMEK İSTEMİŞTİM. NEYSE İYİ UÇUŞLAR..HAİN DİYEN VAR.NE ALAKAYSA..
  • Güzel abim nur içinde uyu
  • Pegasus'ta uçmuyorum ancak bizde de durum aynı. Başka bir iş bulmam lazım. Bizde insanlık yok yalakalık var, kıskançlık ve hırs var. Sürekli gece uç, dört bacak beş bacak uç. Üst üste geceleri uç. Ayda 90 100 saat uç. Söyleyince insanlar tepki veriyor, anlamıyor, şükürsüz sanıyorlar. Arkadaş bizden başka gece bu kadar uçan yok avrupa'da. Pilotlar kokpitte uyuya kalıyor. İnişte yere 50mt kala uyuya kalanı duydum. Uçağa binmeye korkar oldum. Bu şartlarda uzun yıllar çalışılmaz. Birisi de üzücü haberler peş peşe geliyor demiş acaba neden? Mekanı cennet olsun kaptanımızın.
  • Guzel insandi Allah Rahmet Eylesin. Sivil Havacilik Hava kuvvetleri baskisiyla haksiz yere lisans askiya almaktansa biraz da bu islerle ugrassa keske...Bir yandan seni begendim benim icin uc; begenmediklerim huzurla ucabilirler havayollarinda diyen Hava Kuvvetleri; diger yanda irgat gibi calistiran Pegasus... Ne olsaydi yani???? Pegasusta sadece bu yil kacinci olum guzellik uykularinda olanlar uyanmayi dusunuyorlar mi acaba???
  • Güzel insandı, iyi bir abimizdi, Allah rahmet eylesin, mekanı cennet olsun inşallah,
  • Ah be güzel hocam. Işıklar içinde uyu. Güzel insan...
  • Allah rahmet eylesin
  • Çok peş peşe gelmeye başladı üzücü haberler. Yeni emekli olan bir Kaptanımız biz bu işe Ankara git yat ile başladık yoktu böyle 4 bacaklar ağır mesailer evladım demişti. Biz ucundan yakalandık sizlerin bedenleri bunca stres ve ağır yükü kaldıramaz diye de ekledi sonuna. Sesi kulağımda çınlıyor sürekli. Bıraksak mı ne yapsak bilemedim. Allah gani gani rahmet eylesin mekanı cennet olsun.

Pegasus Havayolları kaptan pilotlarından Alper Bahar hayatını kaybetti.

2015 yılı Haziran ayından bu yana Pegasus Havayolları'nda pilotluk yapan Alper Bahar'ın hayatını kaybettiği öğrenildi.

Türk Hava Kuvvetleri'nden emekli olduktan sonra sivil pilotluğa Sunexpress'te başlayan kaptan pilot Bahar'ın cenazesine ilişkin henüz bilgi edinilemedi.

Kaptan Alper Bahar hayatını kaybetti.

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (52)

Bir Kıdemli Kaptan Pilotun Oğlu ~ 2 ay önce
Alper abi, çok iyi bir insandı. Allah, rahmet eylesin. Mekanı cennet olsun. Işıklar içinde uyusun.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Fatih K ~ 2 ay önce
Güzel insan ışıklar içinde uyu.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
SAYIN KAPTANLAR ~ 3 ay önce
TAMAM MAAŞINIZ AYNI KALSIN.ŞİRKETLER BİR ÇALIŞMA YAPSIN.ÇALIŞMA SAATLERİ DÜZENLENSİN O ZAMAN.PİLOTLAR GENÇ YAŞTA VEFAT EDİYOR. ASLINDA DİKKATİ BUNA ÇEKMEK İSTEMİŞTİM. NEYSE İYİ UÇUŞLAR..HAİN DİYEN VAR.NE ALAKAYSA..

Yanıtla

Kalan karakter 1000
S.U. ~ 3 ay önce
Güzel abim nur içinde uyu

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Pilot ~ 3 ay önce
Pegasus'ta uçmuyorum ancak bizde de durum aynı. Başka bir iş bulmam lazım. Bizde insanlık yok yalakalık var, kıskançlık ve hırs var. Sürekli gece uç, dört bacak beş bacak uç. Üst üste geceleri uç. Ayda 90 100 saat uç. Söyleyince insanlar tepki veriyor, anlamıyor, şükürsüz sanıyorlar. Arkadaş bizden başka gece bu kadar uçan yok avrupa'da. Pilotlar kokpitte uyuya kalıyor. İnişte yere 50mt kala uyuya kalanı duydum. Uçağa binmeye korkar oldum. Bu şartlarda uzun yıllar çalışılmaz. Birisi de üzücü haberler peş peşe geliyor demiş acaba neden? Mekanı cennet olsun kaptanımızın.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Kaptan ~ 3 ay önce
Guzel insandi Allah Rahmet Eylesin. Sivil Havacilik Hava kuvvetleri baskisiyla haksiz yere lisans askiya almaktansa biraz da bu islerle ugrassa keske...Bir yandan seni begendim benim icin uc; begenmediklerim huzurla ucabilirler havayollarinda diyen Hava Kuvvetleri; diger yanda irgat gibi calistiran Pegasus... Ne olsaydi yani???? Pegasusta sadece bu yil kacinci olum guzellik uykularinda olanlar uyanmayi dusunuyorlar mi acaba???

Yanıtla

Kalan karakter 1000
B.Y. ~ 3 ay önce
Güzel insandı, iyi bir abimizdi, Allah rahmet eylesin, mekanı cennet olsun inşallah,

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Can ~ 3 ay önce
Ne güzel insandın sen. Abım Mekanin cennet olsun. Hep gökyüzündesin,Erzincan’ın güzel insanı.mekanin cennet olsun ailene sabırlar diliyorum
EB ~ 3 ay önce
Ah be güzel hocam. Işıklar içinde uyu. Güzel insan...

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Ramazan KARTAL ~ 3 ay önce
Allah rahmet eylesin

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Pgs K/A ~ 3 ay önce
Çok peş peşe gelmeye başladı üzücü haberler. Yeni emekli olan bir Kaptanımız biz bu işe Ankara git yat ile başladık yoktu böyle 4 bacaklar ağır mesailer evladım demişti. Biz ucundan yakalandık sizlerin bedenleri bunca stres ve ağır yükü kaldıramaz diye de ekledi sonuna. Sesi kulağımda çınlıyor sürekli. Bıraksak mı ne yapsak bilemedim. Allah gani gani rahmet eylesin mekanı cennet olsun.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Vatandaş ~ 3 ay önce
Zor hakikaten zor. Günde binlerce km uçmak. Dışardan görene krallar gibi iş ama içi beni dışı seni misali. Başımız sağolsun, çok severdik kendisini adam gibi adamdı...

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000